Skocz do zawartości
Forum

Nacinanie krocza


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jutro minie dwa tygodnie od nacięcia i porodu. Na razie jest bez większych zmian ale przyzwyczaiłam się że te szwy "ciągną" i mniej to odczuwam niż na początku. Mam szwy rozpuszczalne, mam nadzieję że wkrótce się rozpuszcza. Nadal załatwianie potrzeb i siadanie jest trochę utrudnione ale jak trzeba to usiądę a sikanie w tej sytuacji polecam pod prysznicem ;)

Odnośnik do komentarza

Dwa porody, dwa nacięcia. Przy pierwszym szyli mnie na znieczulenu ogólnym (nie wiem do dziś czemu, wtedy myślałam, że to norma.moze dlatego że poród byl długi i trudny i dali mi odpocząć...). Drugie szycie jakies tam znieczulenie miejscowe, koszmar czuć normalnie to zszywanie, ból... musiałam przy tym troche pokrzyczec... a samo nacinanie nic nie czułam, robią to przy skurczu.

Odnośnik do komentarza

~unana
Bibs
Dziewczyny dajecie nadzieję, że można uniknąć nacięcia podczas kolejnego porodu, ogromnie liczę,że u mnie będzie tak samo!

Ja bylam nacinania wyłącznie przy pierwszym porodzie, następne dwa bez nacięcia.

No własnie dlatego liczę, że za drugim razem nie będę musiała mieć nacięcia.
Za pierwszym razem źle je wykonano bo mocno mnie nacieli, bolało, straciłam przez to dużo krwi a na dodatek jeszcze źle mnie zszyli więc mój poród w porównaniu z tą kwestią to pestka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...