9 miesięcy, ciąża

Dni płodne

~Holiday

~Holiday

Hej. Od 9 lat systematycznie prowdze kalendarzyk w którym zapisuje okres, dni płodne, owulacje itp.
Rok ponad temu kiedy staraliśmy się z mężem i dziecko bardzo mi posłużył bo kiedy miałam owulacje kochalismy się i podejrzewam że właśnie w ten dzień doszło do zapłodnienia bo po ok 2 tyg zrobiłam test i hcg i wyszło pozytywnie mamy teraz zdrowe cudowne i kochane malenstwo.
No i teraz mam dylemat :) Pomyliłam się o parę dni i kochalismy się z mężem bez zabezpieczenia w dzień kiedy miałam dni płodne , co prawda nie doszło do wytrysku w środku.
Czy jest prawdopodobieństwo ze mogę być w ciąży nawet kiedy mąż nie zrobił tego w środku ?
Czy lepiej nie stresowac się na zapas poczekać i zrobić za parę dni test ? :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Waniliowa

Waniliowa

Jasne, że jest szansa na zajście w ciąże. Nawet podczas okresu niekiedy się zdarza. ;)
Ale na zapas bym się nie stresowała. To raczej rzadkie przypadki a osobiście sama bym musiała ze stresu osiwieć gdybym się tak tym zamartwiała... :D

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/axgy8zs.png

56428 waniliowa Kobieta, 24 lata, Austria
~Akemi

~Akemi

Zgadzam się z poprzedniczką.Pki nie zrobisz testu nie będziesz miała pewności.

~Christinaa94

~Christinaa94

A nie myślałaś może o komputerze cyklu? Ja też przez długi czas wyliczałam wszystko sama ale jak sie pojawil dzidzius to juz nie mialam do tego glowy i kupilam z polecenia znajomej komputer cyklu . Ja akurat korzystam z cylotestu i bardzo sobie chwale bo wszystko ladnie nam wylicza, oczywiscie obserwacje robimy same i wprowadzamy dane do komputera ale spore ulatwienie na co dzien ;) Tutaj mozesz o nim przeczytac - > www. naturalna-plodnosc.pl/index.php/antykoncepcja/cyclotest-2-plus-komputer-cyklu-2/