9 miesięcy, ciąża

Cień drugiej kreski na teście ciążowym

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zakochana

~Zakochana

Nadzieja, jakiś cień widać. Powiem tak, jeśli jesteś w ciąży to i tak czeka Cię egzamin z cierpliwości. Więc na spokojnie powtórz jutro test z porannego moczu, powinna już być wyrazniejsza kreska, choć czasem nawet dopiero po tygodniu się pojawia.

~Zakochana

~Zakochana

Natka, podobnie jak nadzieji napisze Ci że musisz się uzbroić w cierpliwość. Takie bóle o niczym nie świadczą, może to być przygotowanie do okresu, a może być zagniezdzanie zarodka. Na dwoje babka wróżyła. Dopiero jak zrobisz za kilka dni test będziesz wiedzieć czy się udało. A potem znowu tygodnie niepewności czy będzie serduszko. Trzymam kciuki żeby tym razem się udało, ale póki co nie doszukuj się objawów. Bierz kwas foliowy i cierpliwie czekaj czy pojawi się @. Wiem że to trudne bo sama nieraz nakręcalam się że to już i dziesiątki testów w sumie zrobiłam, ale po kilku ciazach szczerze mogę Ci powiedzieć że cierpliwość naprawdę jest tu konieczna. Powodzenia :)

~Zakochana

~Zakochana

Przykro mi Nadzieja. To nie jest pocieszeniem ale niestety bardzo często takie ciążę się zdarzają i nieraz dziewczyny jak nie zrobią od razu testu to nie wiedzą nawet.

marli21p

marli21p

Ja miałam tak że w grudniu miałam dostać miesiączkę miałam wszystkie 1 tydzień przed tak jak zawsze objawy a nie dostałam zaczęłam robić w styczniu testy 2 x w tygodniu przez miesiąc i wychodziło że 1 kreska ciemna mocno a druga ledwo widoczna za każdym razem no i się okazało że jestem w ciązy jak poszłam do lekarza i zrobił USG

64848 marli21p Kobieta, 21 lat, Gdańsk