9 miesięcy, ciąża

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mamalastminute

~mamalastminute

Witajcie kochane
Jestem po usg genetycznym. Wszystko w najlepszym porządku. Wszystkie pomiary, przepływy i narządy wewnętrzne w normie. Termin 24.10 potwierdzony. Na 100% dziewczynka. Teraz czekam na wyniki PAPPA. Cały tydzień. Trzymajcie kciuki.
Zaraz zabieram się za czytanie co u Was

Moniika1982

Moniika1982

Marissa kurczę mi ta aminopinkcja sen z oczu ściągała. A teraz jestem szczęśliwa że nie muszę jej robić.
Mamalastminute gratuluję dobrego wyniku usg.
Ja to dziś chyba piwo bezalkoholowe wypije z tej radości...

--

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kv5ahtbrj.png

59115 moniika1982 Kobieta, 36 lat, Jdndu
Nie trać nadziei

Nie trać nadziei

Mamalastminute gratuluję i bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze :)wyniki też na pewno będą zadowalające!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/5djy9jcgvzffm2tw.png

58441 nie-trac-nadziei Kobieta, 107 lat, .
Reni08

Reni08

Mamalastminute gratuluje! I zazdroszcze.. Wczoraj wizyta kontrolna i USG i wciąż nic nie wiem :/ nawet cienia podejrzenia.

59355 reni08 Kobieta, 41 lat, Przasnysz
Wia.w

Wia.w

Halo dziewczyny jesteście? Co u Was ? Tak cicho się zrobiło :)

59384 wia-w Kobieta, 21 lat, Świdnik
~paulina9494

~paulina9494

Dobre wieści! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze dziewczyny :)
Marissa- jedziemy na 11 dni także będzie okazja na odpoczynek. Na pewno podzielę się wrażeniami. Mam nadzieję, że wszystko w tym samolocie będzie dobrze bo mam stresa :)
Wia.w chyba korzystają z ładnej pogody choć nad morzem dziś zimno! :/ u mnie po za tym dalej ślubne szaleństwo. W sobote mam wieczór panieński. Zobaczymy jak moją taneczną kondycją :) a jak u Ciebie?

Skowronka

Skowronka

Chwilę nie zaglądałam na forum a tu widzę same dobre wiesci! Az chce się czytać! Ja genetyczne badania mam w przyszłym tygodniu i mam nadzieję że też dołączę do tych cieszących się;)
Paulina podziwiam Twoją siłę i zapał! Mi ciężko rano wstać z łóżka a do tańców to całkiem mi daleko. Najchętniej bym się położyła i przeleżala tą ciążę ;)

47971 skowronka Kobieta, 34 lata, Poznań
~paulina9494

~paulina9494

Reni08- dziękuję bardzo :) !
Skowronka- U mnie bywało tak, ale wcześniej. Teraz jestem naprawdę zdumiona, że tak dobrze się czuję :) Mam nadzieje, że zostanie tak do końca. Mi się sprawdza stwierdzenie, że drugi trymestr to takie "ciążowe wakacje". :) Mam nadzieję, że i u Ciebie ten stan rzeczy się zmieni !