Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Justynka racja. Coraz bliżej. A co do mleka w piersiach... Tak mi się przypomniało że mi nawrocil pokarm rok po zaprzestaniu karmienia. Prawdopodobnie z nadmiaru hormonów... Ale podobno można wrócić do karmienia nawet po takim czasie. Ja bardzo źle przeszłam koniec karmienia córki. Bardzo chciałam ją karmić, ale z racji antybiotykoterapii musiałam zakończyć jak miała 6 i pół miesiąca. Ona raczej bez bólu to przeżyła. Ja wtedy jeszcze kilka dni odciagalam pokarm. Było go nawet 2 pełne butelki laktatora na raz. I to wszystko do zlewu. :( przykre.
Jeśli będziesz szukać smoczka, to nie polecam Avent smoczka ortodontycznego... Brzmi ładnie. Nazwa mnie skusila. Okazało się że smoczek jest tak długi, że sięga do gardła, płaski i wypada z buzi a w dodatku ten plastik na zewnątrz nie jest wyprofilowany i strasznie niewygodny dla maleństwa. Ja mam smoczek lovi. Był przy butelce w zestawie. Ale będę się starała nie dawać. Córka w grudniu kończy 3 lata i ssa jeszcze. Nie cały czas ale nie usnie bez niego. Jak już śpi to jej wyciągam ale nie umiem jej oduczyc.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja dziś po wizycie, zgłosiłam ból w okolicy nerki i dostałam skierowanie do szpitala, muszą zrobić usg czy to kamienie czy po prostu macica uciska na nerw. Leżę sobie właśnie pod ktg a mały swiruje, wypycha sondy i ucieka :D miałam zacząć pranie a tu znowu odwlecze się to w czasie, bo pewnie poleze przez to święto do czwartku. Eh eh

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza

Nie trać nadziei rozumiem Cię dokładnie. Tydz temu sama walczyłam w szpitalu ale jak mus to mus. Dużo zdrówka w każdym razie życzę.
Jeśli chodzi o smoczek to też wolałabym nie dawać ale wolę mieć na zapas. Tak jak mówiłam moje bliźniaczki nie wiedziały co to za ustroistwo he he.

Odnośnik do komentarza

Nie trać nadziei trzymam kciuki żeby to nie były kamienie. Oby się okazało że maluszek po prostu tam się wpycha. Mnie też ostatnio bolała nerka ale to bylo chwilowe, tylko jeden dzień.

Dziewczyny, które mają już dzieci... Jak usypialy wasze starsze maluchy w pierwszych miesiącach życia? Ja od początku swoją małą musiałam nosić bo miała kolki, szumiąca suszarka pomagała chwilowo, wózek wcale nie działał, jedynie tylko ręce mamusi... Zaczął się problem jak ważyła 8, 9 potem 10 kg... Dopiero jak była ciężka i duża to chyba sama zrozumiała że jej też nie jest najwygodniej

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Przez weekend się nie udzielałam, bo cały przepłakałam. Mój lekarz prowadzący podejrzewał, że łożysko wrasta mi w bliznę po cc. Dostałam skierowanie do szpitala i miałam się tam dzisiaj zgłosić. Oczywiście, to czego się w tym internecie naczytałam, to zdecydowanie mnie nie uspokajało, a wręcz przerażało.
Dziś rano pojechałam z mężem do szpitala, przyjął mnie sam ordynator, najpierw zapytał czy wiem jak taki przypadek jest niebezpieczny, z czym się wiąże itp, a dopiero później przeszedł do badania i od razu kazał odetchnąć z ulgą, bo on niczego podejrzanego nie zauważył!!! Ufff... a ja wczoraj już się z mężem żegnałam... Teraz się z tego śmiejemy i mąż powtarza „czy Ty durna jesteś, z dwójka dzieci mnie chciałaś zostawić?!” :) :) :)

Nie trać nadziei i u Ciebie musi być dobrze, trzymam mocno kciuki :*

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza

Biedronka jejuuu.. domyślam się co przeszłaś i jak musiałaś się stresowac:( takie informacje dają
niezly cios... na szczęście podejrzenie się nie potwierdziło i problem Cię nie dotyczy. Ale co się nastresowaliscie to Wasze :( teraz musisz się jakos odstresować i maluszka.
Nietrac nadziei trzymam kciuki żeby to był maluszek a nie żaden kamień. Dobrze że Ci sprawdza.
Co do prania to u mnie dziś i jutro ma padać s dopiero od czwartku ładnie bez deszczu więc z praniem też czekam do czwartku . Została mi ostatnia tura ciuszkow dzidziusia i już tylko prasowanie ;)
Zamówiłam wczoraj kocyk z lullalove bambusowy tkany . Jest cudowny, niestety drogawy ale nie mogłam się powstrzymać tak mi się spodobał ;)
Co do jedzenia w szpitalu żenada.... Przyniósł Ci ktoś w końcu coś do jedzenia ? Jak to się skończyło?

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Witajcie dziewczyny
Biedronka-współczuję serdecznie. Wiem co czujesz bo ja po testach Pappa miałam podobnie. Ważne, że wszystko dobrze się skończyło.
Nie trać nadziei-oby to było tylko naciskanie a nie jakieś kamienie...
Ja ostatnio non stop goście i się przeforsowałam więc dzisiaj dzień lenia bo wczoraj ciągle twardniał mi brzuch. Prasowanie ciuszków czeka na chłodek. Zakupy apteczne na nowy miesiąc.
Natka-ja pierwszego pierworodnego usypiałam też na rękach bo był kolkowy. Inaczej się nie dało. Drugi grzecznie w łóżeczku. Tak,że nie ma reguły...
Co do smoczka to używałam Avent ale to było 7 lat temu. Teraz muszę czegoś poszukać. Z odzwyczajeniem nie było problemu. Sami wyrzucili smoka do kosza. Obaj. Jak przyszedł czas. Niektóre dzieci po prostu mają potrzebę ssania i wolę oszczędzić brodawki.
Paulina-fajnie, że impreza się udała
Marissa-ja też coraz więcej leżę. Muszę po prostu odpoczywać bo kręgosłup i nogi dają się we znaki. Jeszcze 2 miesiące zostały dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Hej. Inessa lepiej zgłosić zawsze to będziesz spokojniejsza.
U mnie wyprawka gotowa jeszcze tylko torbę spakować do szpitala.
Dziewczyny która są w szpitalu jakby was sprawy jak siecczujecie co mówią lekarze ?
Ja poniedziałek mam echo serca dzidzi wolę się upewnić że wszystko jest dobrze.
Co U was ogólnie jak samopoczucie, która rodzi pierwsza?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja jeszcze sporo mam do kupienia z wyprawki. Mama przywiozła mi ubranka wyprawę dla dzidziusia. Muszę posegregowac i wyprasować.
Mi spojenie jeszcze nie dokucza, ale myślę że to trzeba zgłosić do lekarza. U mnie za to ból w prawej pachwinie ale to już dłuższy czas.
W sobotę wybieramy się na wesele. Nie wiem ile wytrwam ale na pewno nie długo. Już nie mam siły na imprezy. Jeszcze ganiac za córką...

Co do porodu, to mogę być jedna z pierwszych. Z usg termin na 3 października. Nie czuję się gotowa z domem i wyprawką.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Inessa u mnie kompletowanie wyprawki pełną parą. Jestem też w trakcie prania. Zaraz biegnę do biedronki, kupić te kapsułki Lovely co są na promocji :) mam nadzieję że nie będzie uczulać. W jakich proszkach wy pierzecie ubranka ?
Mi spojenie na razie też nie dokucza, zobaczymy co będzie dalej.
Natka mamy taki sam termin porodu :) tzn z OM u mnie 5 października, ale pierwsze usg prenatalne pokazało właśnie 3 października , potem co kolejne to się przesuwał aż do 26 września ale tym dalszym to chyba nie ma co wierzyć bo to dzieci są różnej wagi po prostu :) Nie mniej jednak od połowy września ( od 37 tc ) juz wole być gotowa :)
Nie trać nadziei jakie wieści u Was?
Dziewczyny w którym tygodniu lekarz Wam robi badanie GBS ? mi powiedziala że zrobi za tydzień, czy to nie za wczesnie 33 tc + 5 dni ? czytałam gdzies że pomiędzy 35-37 się to robi. Jak jest u Was ?
I kupujecie już butelki i mm na wszelki wypadek jakby nie było pokarmu ? ewentualnie bierzecie do szpitala ?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19u9jcgclai68qw.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aguska12310

Ja właśnie kończę kompletowac wyprawkę dla malej, dzisiaj zamowilam kombinezon na wyjście . Jeszcze wózek i łóżeczko . Dla siebie mam tylko te duże podpaski i wkładki laktacyjne , muszę wziąść się teraz za siebie . Od 2 dni pobolewa mnie brzuch dołem od czasu do czasu i powiem Wam że mega się wystraszylam. leżę i się nie ruszam. Jutro zaczynamy 33 tydzien. Mam wizytę 3 września bedzie to 36 tydzien więc wtedy będzie mi lekarz robił ten wymaz na GBS . Dziewczyny, a leci już Wam siara?

Odnośnik do komentarza
Gość Aguska12310

Natka ja zamawialam z h&m taki pluszowy . Taka przejsciowke jesienna . Termin mam na 6 października więc myślę, że zimy nie będzie i wzięłam cieńszy. A jak będzie zimno to najwyżej sprzedam. Dziewczyny ja nie zaobserwowalam i sobie żadnego brudzenia stanika . Czyli podejrzewamy, że żadna ze mnie 'melczareczka' nie będzie .

Odnośnik do komentarza

Hej hej! U mnie usg nie wykazało, żadnych kamieni, wyniki w porządku więc to pewnie Młody uciska mi gdzieś tam. Nadal jestem w szpitalu, bo posiew wyszedł zanieczyszczony, w sensie próbka i musiałam dziś powtórzyć.. I czekam na wynik, eh bez sensu bo ogólne badanie moczu dobre. Jutro wychodzę i już!
Justynka! Przecierac szlaki chyba będę pierwsza! Z usg prenatalnego 25 września a polowkowego 20 :D

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...