Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj leze i pachne. Zrobie minimum, w domu balagan ale co tam, swiat nie zawali sie.
Zjadlam jajecznicę na sniadanie, nawet weszla. Kawe poslodzilam dwa razy, slodka byla ze...
Mamusiaszczesciara dzieci to największy skarb, ktory daje porzadnego kopa
MamaColin mnie tez reklamy z nivea denerwuja. Pisze laborat chce opublikowac i nie moge. W trakcie pisania wylogowuje mnie :( W zeszlym roku w czerwcu udalo mi sie szybko i gladko odpieluszkowac coreczke. Wiadomo zdarzy sie jej w nocy zsikac ale to rzadkość. Moze to smieszne, ale po odpieluszkowaniu brakowalo mi czegos. W sklepie nie skrecalam w polki z pampersami czy wyszukiwalam promocji w necie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki i jak niedziela mija? :)))
Zima nie odpuszcza nadal -11.
Gabi wózek śliczny zerknęłam troszkę na niego ale ja bym nie dała prawie 5 tysi;)
Też bym chciała leżeć i pachnieć ale się nie da niestety. W ogóle ostatnio jestem bardzo nerwowa i mam wrażenie że cały świat stoi przeciwko mnie yyyyyyyyy.
Dziewczyny współczuję walki z mdłościami ale już nie długo;)))

Odnośnik do komentarza

Jasmine- mój brat się ożenił ze swoją jakoś po 8 latach, jego kolega chyba po 12 :D , a znam wiele par, które ślubu nie chcą wcale.
Ja też nie miałam jakiegoś parcia, że dzidzia musi być po ślubie, dopiero jak mieliśmy datę to stwierdziłam, że w sumie możemy poczekać skoro do tej pory nie ma :]

szyszunia - gratulacje i trzymam kciuki!

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!

No ja mieszkam ze swoim od półtorej roku. Wcześniej to ja się uczyłam, on studiował. Teraz razem już tak na dobre i po prostu chciałabym być tą żoną.. A po drugie hehe, bardzo nie lubię swojego nazwiska, nigdy nie lubiłam. Po 3..no chciałbym jednak żeby dziecko miało i jego nazwisko i moje.. Czyli żebyśmy wszyscy mieli takie samo. Jak RODZINA.

U mnie jest -8 :( leżę w szlafroku pod kołderką na kanapie i mi smutno.. Wymyśliłam sobie zupę ogórkową na obiad.. Mam taką ochotę, a moje ogórki się skończyły, a w żadnym sklepie w pobliżu nie ma. Jedynie Carrefour ma słoik ogórków za 9zł, eh bez przesady...

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mamacolina1

Gabi nam w dzień udało się tez już chodzić od lata bez pampersa ale w nocy ciagle sikał i to naprawdę dużo jakoś ciagle mówiłam Ok ma czas i widzisz z dnia na dzień wywalił sam :) wiec dlatego taka dumna jestem .

Jasminne
Ogórki za 9 to podobnie jak u mnie w polskich działach ostatanio kupiłam mały słoik za 2,5€
Za to najlepsze ceny maja Kubusiów . Kocham je wchodzą mi w ciąży jako jedne z nielicznych rzeczy i niestety za duża butelkę muszę zapłacić 2.2€ . Jak pojadę na Wielkanoc do PL przywiozę zapas ogórków i Kubusiów :)

Odnośnik do komentarza

My mieszkaliśmy razem 3 lata i pewnie gdyby nie rodzice i presja, to pewnie dalej byśmy tak żyli.
To w sumie nasi rodzice się dogadali, że wesele itd Oni też to finansowali. Nie miałam paracia na ślub, białą kiece itd.
Dzisiaj uważam, że to nic w naszym życiu nie zmieniło ale wesele było super i wreszcie przestali gadać.
Po ślubie jesteśmy już 4 lata a dziecko "dopiero" teraz bo skończyliśmy urządzać dom i mamy stabilne, dobre prace.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Powiem wam że ja mam ten wózek z mniejszymi kołami z przodu i dopóki nie przyszła zima rodem z Syberii to był ok. A teraz to masakra przez te mniejsze koła bo się na każdej zaspie blokują. Zastanawiam się teraz jak pogodzić prowadzenie syna do przedszkola i dziecko we wózku. Już coraz więcej chodzi no ale nie wiem czy on dojdzie sam do przedszkola. Dwóch wózków targac nie będę wiec albo podwójny muszę kupić albo dzidzi w nosidlo lub chustę. Przez pierwsze miesiące mąż będzie woził go bo w zimie chodzić nie będę na nogach z dzieckiem. Synowi dupa się w nosidlo nie mieściła wiec użyłam raz tylko. Będzie zabawnie jak 2 tez sie nie zmieści.

Odnośnik do komentarza

A co do wózka to mam taki, ( tylko w kolorze limonki ) właśnie po chrześniaczce. Używany nawet nie rok, bo kuzynka bardzo lubi nowe rzeczy i po pół roku kupiła inny "ładniejszy" .. Fakt, mniejsze koła z przodu może nie są najpiękniejsze, ale ja typowo miastowa, wszędzie chodniki ..jedyne co to na przystanek trzeba przejść pod tunelem, ale wózek bardzo lekki.. Trochę się go nanosiłam i wcale nie narzekam, więc myślę, że i u mnie się sprawdzi.

monthly_2018_02/wrzesniowe-2018_65647.jpg

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Niedługo mdłości się skończą :) ale nadwrażliwość na zapachy jeszcze troche dłużej zostanie. W 12 tyg miałam jeszcze dość silne mdłości. A teraz jakby z dnia na dzień były coraz mniejsze. Zjadłam dziś kotleta z kurczaka i całkiem dobrze się po nim czuję. To by było nie do pomyślenia jeszcze 2 tygodnie temu.

Ostatnio w sklepach zwracam uwagę na wszystko co dla noworodków ;) ale nic jeszcze nie kupuję, przynajmniej do czasu aż nie poznamy płci.

Ja czekałam na oświadczyny 7 lat. Bardzo chciałam już być narzeczoną no i żoną. I podoba mi się małżeństwo. Dla nas różnica jest, bo nie mieszkaliśmy razem przed ślubem. Będę mieć w tym roku 30 lat, mój mąż 35. No i taki ostatni dzwonek na dzidziusia ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, aż wstyd się przyznać, wracając z uczelni naszło mnie na pizzę, zamówiłam więc pizzę z pieczarkami na wynos w takiej małej włoskiej restauracji. W zamyśle miałam, że zjem pół, a drugie pół zostawię dla męża - miał zjeść koło 21, jak wróci z pracy... I co?? Otworzyłam w domu to opakowanie i tak mi smakowała że zjadłam CAŁĄ!!! Wczesnej było to nie do pomyślenia, zjadałam zawsze max pół... jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas będę się toczyć a nie chodzić, będę wyglądała jak Buka z Minionków :p
Z jednej strony mnie to śmieszy a z drugiej przeraża...

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

14 września (wg OM i ostatniego USG) :)

W temacie związku, ślubu itp. To my jesteśmy para 10 rok. To taka pierwsza miłość - zaczęło się, gdy ja miałam 14 lat, mój mąż 16 :) Oświadczył mi się w moje 18 urodziny, ślub wzięliśmy w czerwcu 2016 :) więc mimo młodego wieku mamy już całkiem niezły staż :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

CichoSza ja całą pizzę wciągam na raz i to bez ciąży A teraz to chyba potrzebuję ze 2 ;) hihi.
A w ogóle to ja jem dziś jeden posiłek... od rana;))) taka głodna jestem cały czas:)))
Beti ja teraz dostałam tabletki na gardło od lekarza dla kobiet w ciąży LARYNG UP. A tak to płukanie uratowało mnie na szklankę wody łyżka wody utlenionej i jeszcze wodą z solą. Na zmianę. Oby szybko pomogło.
Termin na 01.09-03.09.

Odnośnik do komentarza
Gość Amanalka

Beti ja tak się załatwiłam z gardłem 2 tygodnie temu. Lekarz przepisał mi Glimbax do płukania gardła i pomogło. Najlepiej jakbys poszła do lekarza, jeśli płukanki z soli/wody utlenionej nie skutkują.

U mnie znowu brak apetytu i mdłości, więc niewiele jem. Trochę chipsów paprykowych dziabnęłam,a tak to na nic ochoty nie mam.
Termin wg OM 26.09. wg USG niewiadomo :)

Odnośnik do komentarza

Gabi82 zupa najlepsza! Kurczę, przeszłam całe osiedle, niestety niedziela i małe osiedlowe sklepiki do 13, w Carrefourze słoik za 8,90,- ... W końcu zrezygnowana wracając do domu weszłam do żabki i znalazłam pakowane w woreczku po 700g (tak jak słoik) za.. Uwaga, uwaga 3,49 !! Wzięłam dwa :D

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...