Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

MadziaSW
Chyba zależy co oczekujesz od wózka i jakie tereny nim chcesz zwiedzać . U mnie przy pierwszym synku być stokke ze względu ze fajnie idzie go złożyć na dwa kolka i ciągnąć po schodach mieszkałam na drugim pietrze bez piwnicy bez windy wiec codziennie ze mną wędrować .
Teraz chce Joolz day2 poprostu mi się podoba wersja z gondola jak i spacerówka tereny u mnie proste nigdzie nie chodzę po lasach wiec na miastowy wózek idealny :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

A my mamy skarpetki;) ale to przez przypadek. Mąż kupił dla starszaka, ale rozmiar 11-14 hahahh i stwierdził "jakieś duże mi się wydawały" hihihi

MadziaSw, z wózkiem to wszystko zależy tak jak MamaColin pisze, gdzie go chcesz używać, po jakiej nawierzchni i jaką masz zasobność portfela;) ja mam 3 wózki. To wyszło po drodze w praniu. Bo tak. 2w1 gondola plus spacerówka jest na dużych dmuchanych kołach i na wieś super, ale przez to ciężki i zajmuje prawie cały bagażnik, a mamy jeszcze psa, więc stwierdziłam, że spacerówkę chcę inną. I jak zaczęłam szukać to zwracałam uwagę na dobre i szybkie składanie, wagę, duuuuży kosz na zakupy i KONIECZNIE rozkładanie na płasko i zmianę rączki przód- tył. Padło na Quatro Caddy. A później i tak kupiłam parasolke, która jest "wyjściowa " ;) z nią jeździmy do miast na spacery. Jest bardzo zwrotna, lekka jak piórko i prawie w ogóle miejsca nie zjamuje - Chicco London a tamtą nadal śmigam tu u siebie. Designerskie wózki są piękne, ale nadają się mniej więcej do 18 miesiąca czasem do dwóch lat - dziecko siedzi bardzo wysoko. I w spacerowce zawsze ma zgięte nózki. Nawet w pozycji leżącej. Na to też zwracałam uwagę, żeby nóżki mogły być ulozone na płasko. Oczywiście o cenach nie wspomnę.
I tym razem będę ich wszystkich używać tak samo:)

Ale się rozpisałam :P

Odnośnik do komentarza

Silvara
Ja zmieniłam stokke na zwykła spacerówkę quinny właśnie koło
14 miesiąca życia . Po pierwsze miałam mały bagażnik a po drugie wygodniej i niżej

Właśnie ta podstawkę bardzo bym chciała :) ale nie wiem jeszcze czy do Joolz będzie pasować jakaś i do Ilu kg jest . Zawsze to jakies szybkie rozwiązanie jak będę zaprowadzać młodego do przedszkola czy dłuższy spacer bo z nim idzie isc 5 godzin 300 m każdy kamyk listek i dziura jest bardzo interesująca

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Mimka rodzinie i w pracy pochwalimy sie dopiero po skonczeniu 3 miesiaca.
Silvara nic nie kupilam, bo wiekszosc rzeczy mamy po coreczce. Nie mamy gondoli i nosidelka. Nie podpowiem Ci z dostawka.
Mamusiaszczesciara oddaj do domu samotnej matki jak pisze Amanalka lub komus z rodziny/znajomych kto spodziewa sie lub ma male dziecko.
MadziaSW to zalezy gdzie bedziesz spacerowac. Ja na pewno gondole bede musiala kupic na wyboje i do lasu, u nas z chodnikami czy asfaltem srednio. Kola będą duze i pompowane dodatkowo wybiore większą gondole. Spacerowke mam z takimi kolami i rewelacyjnie sprawdzila sie na tym terenie :) dodatkowo dziecko można przekrecac ze dziecko jezdzi przod/tyl (przy duzych wiatrach rewelacyjna sprawa) i duza bude (zbedna jest parasola, pieluszka czy folia od deszczu).
Coreczka miala uzywana gondole peg perego po siostrze.

Odnośnik do komentarza

Hej hej:))) u Nas wczoraj dzień porządków oczywiście efekty chwilowe;)))
A jeśli chodzi o zakupy dla dzidzi to nie robię gdzieś w połowie rozeznam się w rzeczach po młodym i wtedy będę ogarniać wyprawkę:) zresztą po córce wszystko oddałam po rodzinie bo to dawno było. A tym razem jak będzie córcia to będzie śmigać w ciuchach po młodym;))) Coś tam pewnie kupię ale bez szaleństw. Jakoś tak zaobserwowałam że zawsze miałam wszystkiego za dużo i połowa rzeczy nawet się nie przydała. Tym razem stawiam na minimalizm:)
Wózek mam z Adamexa 3w 1 + spacerówka laska i w tej kwestii nic się nie zmieni:) zadowolona byłam bardzo:)))
A ja coś z łóżka wyjść nie mogę dziś;)
Miłej niedzieli kobietki:)))

Odnośnik do komentarza

Mam spacerowke bebetto nico z ktorej jestem bardzo zadowolona. Minus to sliski material siedziska, jak coreczka byla malutka to zeslizgiwala sie. Po kazdej kropelce np sliny zostawal slad. Na szczescie matetial latwy w demontazu by mozna bylo wyprac w pralce.
Rewelacyjna jest do spacerwania po plazy po suchym jak i mokrym piasku. Koszyk bardzooo pojemny.
W koncu pokazalo sie sloneczko, spacerek byl krotki bo wiatr jest bardzo zimny.
Na sniadanko zjadlam szproty w sosoie pomidorowym, od wczoraj chodzily za mna :) Niestety znowu jest mi nie dobrze, mdli mnie strasznie. Kiedy to sie skonczy?

Odnośnik do komentarza

No ja mam gondole i spacerowke z nosidlem bebecar style at na wielkich pompowanych kolach i jutro ja wystawie w koncu na sprzedaz :) mialam zrobic to w styczniu ale wyszlo jak wyszlo i chcialam zostawic teraz juz nie musze . Moje dzieci na sniadanie hamburgery zjadly ja ledwo kanapke wcisnąć moglam .
Milej niedzieli kobietki .

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Co do wózka moja siostra właśnie odstawiła Quinny Moodd bo jej synek ma juz 2,5 latka więc kupiła zwykłą spacerówkę parasolkę na szybko, a ten Quinny 3 w 1 schowała na kolejne bobo. Więc pewnie u niej się 'zapożyczę' a jak nie to zakupimy Quinny Buzz Xtra. Czas pokaże.

Co do ciuszków... mam już pełen koszyk na aliexpress. Już nie mogę się doczekać aż będą paczuszki przychodzić... Moje konto będzie na minusie. :D

Termin wg OM: 01.09.2018 / wg USG: 25.08.2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjojtjbbnlj.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5eo7n84buf.png

Odnośnik do komentarza

Mogłabym sprzedac te rzeczy ale nie chce kobietki z prostej przyczyny czasem są sytuacje ze kobiety tudzież dziewczyny sa w dramatycznej sytuacji i znikad pomocy. Wiem bo niejedno w zyciu widziałam chyba jednak wole widzieć radosc kogoś potrzebujacego bo to zawsze daje kopa do działania.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara, właśnie dlatego zaproponowałam Ci sprzedaż za "czapkę gruszek" , bo teraz to na prawdę nie wiadomo gdzie oddać czy ktoś nie sprzeda :( my zawsze oddajemy swoje rzeczy do zakonnic. Jakoś im najbardziej ufam.

Isa, koleżanka ma ten wózek. No coś pięknego! ♡ dobrze w sumie, że rok po roku ma córeczki, bo się przyda:)))

Odnośnik do komentarza

Isa
Swego czasu było zakochana w tym wózku quinny dokładnie jak jeździłam stokke to miałam ochote sprzedać i kupić go ale przeszło . Postanowiłam ze przy drugim napewno ten będę miała ale teraz jestem zakochana w Joolz day :)
Jedyny minus w tym quinny ze w spacerówce mega mały daszek był dziecko ledwo przykryty .

Mima xari oczywiście tez magiczny :)

Nie boisz się kupować ubranek na aliexpress ?
Ja jedynie co masowo kupuje to lakiery do hybryd i wszystkie duperelki do paznokci .
Do ubran nie jestem przekonana

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Ja marzyłam o Cybex ale do lasu to on się nadaje jak wół do karety.
Mój mąż pracuje w USA i przywiózł ostatnio tyle ubranek, że szok. Ale w neutralnych kolorach. Tylko w PL ceny tych rzeczy zwalają z nóg. Tam np. za 4 body, 100%bawełna 5 dolarów.
Ja swoje ubrania, które mi zalegają wystawiam na Olx, sąsiadka z ciuchami dzieci też tak robi.

Odnośnik do komentarza

Hej hej kobietki witam się po weekendzie:)))
Ja tu marzę o wiośnie A dziś mamy-10°C wrrrrrrrr...
Isa nadszedł wyczwkany poniedziałek;) na którą wizyta? Trzymam kciuki mooooocno:)))
Ja mam dopiero na 18-tą no ale dzień szybko zleci;) Oby tylko było wszystko w porządku!:)))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny... Ja też dziś wizyta. Niestety dopiero na 18. Mam za sobą 3 tygodnie oczekiwania, najdłuższe 3 tygodnie mojego życia. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i teraz pozostanie mi się tylko cieszyć i czekać do września. Trzymam kciuki za pomyślność na Waszych wizytach, trzymajcie proszę, aby i u mnie było wszystko pięknie :*

Odnośnik do komentarza

Mimka, ojej , współczuję! :( Powodzenia u laryngologa.

Trzymam kciuki za wszelkie wizyty brzuszkowe i nie mogę się doczekać wieści od Was :)))***

U mnie w domu po tym chorobowym tygodniu jest po prostu Armagedon. A do prasowania sterta, że nie wiem. No nic, biorę się za robotę ;) chyba zaraz bajki polecą , bo inaczej to chyba się nie uda;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...