Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczarowana, nie przwjmuj się. To nie zawody. Nie wiadomo kto kiedy miał owulacje i kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia. Najważniejsze, że beta pokazuje ciążę i elegancko wzrasta. Czyli po 48h wzrost ponad 66% :) a to jaka liczba to zależy od wielu czynników, choćby od organizmu. Także luuuuziiiik :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny chyba do Was dołączę. Pierwsze dziecko w marcu 3 lata w lipcu tamtego roku poronienie samoistne i wvzirwj test słaba druga kreska dziś beta 18.92 bardzo wczesna ciąża mam nadzieję że będzie ok. Bo po ostatniej hotoriu się martwie. Ostatnia miesiączka 8 grudnia czy myślicie że beta ok? Według widelec to 3-4 tydzien więc niby się zgadza ale oczywiście się martwie

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

witajcie, mam nadzieje że do was dołączę, miesiączka miała dziś przyjść ale testy nadal negatywne, jak się nie pojawi do jutra a test znowu będzie negatywny, robiłam go wczoraj więc jest nadzieja, to zrobię test z krwi i będzie wszystko jasne czy będę wrześniówką, trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe koleżanki:) kurcze macie dziewczyny wizyty tak "późno " ja to mam ochote leciec zaraz w poniedzialek. U mnie jest taka możliwość zeby sie szybko zapisac. Ale na usg trzeba isc oddzielnie. Ja bym juz chciala badania porobic bo moze tam cos nie tak mam i stad bylo wcześniejsze poronienie.ale pewnie nie bedzie chcial od razu dac...choc zamierzam byc stanowcza.
Szyszunia trzymam kciuki. Ja w poprzednim cyklu sie tak testowalam bo sie okres spoznial. Ale wtedy nadszedl 5dni spozniony. A teraz sie udalo!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Witam, 8.11.2017 poronilam samoistnie 6 tygodniową ciążę :( pierwszą po poronieniu i za razem ostatnia @ miałam 7.12. Miałam testować jutro, bo jutro mam planowo @, ale nie wytrzymałam i zrobiłam test we wtorek - dwie kreseczki :) dziś zrobiłam bete - 496 więc chyba jest ok :) strasznie się cieszę i boję jednocześnie.. Ściskam Was dziewczyny!!! :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Szyszunia, Cichosza, witajcie, trzymam kciuki za Was :))

Zawiszka, właśnie ja tak wczesnie poleciałam za pierwszym razem so lekarza i tylko strachu się najadlam. Pani doktor zbadała, powiedziała co i jak, że jest pęcherzyk i żeby wrócić za 10 dni. A ja oczywiście zaczęłam szukać Internetowych Samozwańczych Doktorów i Wróżek i gdzieś tam znalazłam, że jak pęcherzyk ma więcej niż 24 czy 25 mm i jest pusty to na pewno nie będzie z tego dzidziusia. Oczywiście się zalamalam i byłam pewna, że na nic nie ma szans (a dodam , że miałam problemy z zajściem w ciążę a udało się dopiero po "dopalaczach"). Po 10 dniach zobaczyłam serduszko :))) ale co się odenerwowałam to moje :|

Eleonora, jutro dzwonię umówić się na wizytę. A Ty już masz umówioną?

Zaczarowana, czekamy z Tobą . Od razu pisz jak będzie!

Odnośnik do komentarza

Hej hej kobietki:))) Wspaniale, że jest Nas coraz więcej:) Trzymam kciuki za Nas wszystkie, abyśmy wszystkie doczekały szczesliwych rozwiązań we wrześniu!
Będzie dobrze, musi być A zresztą już jest dobrze a będzie już tylko lepiej:)))
SILVARA nie umówiłam się jeszcze do lekarza dziś nie odbierał telefonu będę próbować oczywiście jutro też nie chciałabym pójść za wcześnie. A samopoczucie no całkiem całkiem... czasami boli tylko głowa, brzuch trochę puścił A po za tym to spać nie mogę w nocy a w zasadzie budzę się nad ranem za to w dzień chodzę i się przewracam ze zmęczenia;) coś się mi pokreciło;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...