Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mamusiaszczesciara1

Co u mnie hmmm
Byla ciaza blizniacza jedno dziecie zatrzymalo sie w rozwoju gdzies okolo 5 tyg natomiast u drugiego zanikla akcja tetna okolo 2 dni temu. Mam zglosic sie do szpitala w poniedzialek .

Bede Was podczytywac i cieszyć sie razem z wami fasolkami ale ja odpadam niestety .

Przepraszam Was dziewczyny ze tak wyszło.

Odnośnik do komentarza

To ja mam to usg 15 lutego! Bedzie skonczony 11 tydzien. Ale normalne na NFZ. Jak bede miala watpliwosci co do czegos to pojde na prywatne. Ale tez sie z wami dziewczynki trochę zsynchronizuje bo mam 5 marca uroďziny;)
U mnie mdłości popołudniu i do wieczora ale jakos żyje. Dzis znalazlam u mamy takie opaski akupresurowe na mdlosci wiec testuje super by było gdyby pomogły. Wczoraj zjadlam trzy pączki ale mi smakowaly ale wieczorem myslalam ze umre tak mi bylo źle.
Tez sie martwie o milczenie mamusi szczesciary:(
Wczoraj byla u mnie kolezanka pochwalila sie testem pozytywnym. Jak wszystko dobrze pojdzie to bedzie miedzy naszymi brzdacami tylko 5tygodni roznicy. Ale sie ucieszylam!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara tak mi przykro:( wiem przez co przechodzisz:( Ja czekam juz ponad tydzień i żadnego plamienia nie mam a mi moja kazała czekac na plamienie i jak zacznie się bardzo nasilac dopiero wtedy się zgłosić do szpitala. Na razie nic się takiego nie dzieje.. jutro mam usg. I pomimo tego wszystkiego również tutaj zaglądam.

12.02.2018 9tc [*]

Odnośnik do komentarza

No widocznie moja wina juz mam to gdzies co mysli i ogólnie bo tlukowi tlumaczyc cokolwiek to masakra.
Zreszta nie bede sie nim stresowac mam.wiele na glowie teraz i musze sobie poradzic jakos z tym.wszystkim sama a potem zobacze. Fajne jest to ze mam chociaż was bo czlowiek zrzuci wiele ale tez nie moge tego nadużywać w koncu macie zaraz mieć piekne brzuszki i usmiechniete buziaki.
Chcialam Wam podziekowac za cieple slowa wsparcie itd to bardzo fajna rzecz kiedy inni po czesci rozumieją i podchodza z empatia do drugiego obcego czlowieka.
Dziekuje Wam pięknie jestescie wielkie sercami .

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Ok może sobie mąż też to przeżywać ale nic ani nikt nie uprawnia go do tego żeby mówić takie rzeczy... To jest nieludzkie porostu... Współczuję. Faceci też przeżywają taka tragedię ale nigdy nie poczują tego co my kobiety... To Ty cierpisz bardziej bo niestwty Ty musisz przez to przejść... A on zamiast być wsparciem to urządza cyrki... No błagam... Brak słów... Nie przejmuj się bo i tak masz już dużo stresu. Wiem że łatwo pisać ale mam nadzieję że się ogarnie facet i zmadrzeje bo jeszcze ci nerwów dokłada... Trzymaj się ciepło kochana. Bardzo mi przykro....

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara jesteś niesamowitą, wspaniałą kobietą i mamą i nie daj sobie wmówić że jest inaczej! Jesteś wyjątkowa i naprawdę bardzo silna!!! Trzymaj się kochana i oczywiście byłaś z Nami, jesteś i będziesz!!! Kropka!!!!
A ja dziewczyny mam zapalenie krtani stąd brak głosu i siły! Nie mam pojęcia skąd to się przypałętało ale naprawdę mam już dosyć. Ratunku ja chcę odzyskać swój głos!
Alinda broń się i nie daj się wirusom.
Silvara super że wizyta udana i już miałaś badanie przez brzuch? Wow! Ja mam za dużo tłuszczu więc nie wiem czy usg się przebije:) wizyta 19.02 i to będzie 12t2d. (Chyba?!)
Ewelina trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i jestem pełna wiary i nadzieii że będzie dobrze!
Kochane dobrej nocy:)))

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara, zawsze jesteś mile widziana:)))

Eleonora, hahah, pierwsze co powiedziałam pani doktor, to to, że mam obtłuszczony brzuch i ciążę spożywczą i nie wiem czy się uda ! :D
Współczuję zapalenia krtani. Wracaj szybko do zdrowia.

Ewelina, o ktorej jutro wizyta? Oczywiście mocno trzymam kciuki, żeby po prostu ciąża była młodsza:)

Odnośnik do komentarza

Silvara wizyta o 8 rano..także dobrze bo nie będę się cały dzień stresować. A noc pewnie jak od tygodnia nieprzespana. Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie..nawet nie wiecie jakie jest to budujące ile dla mnie znaczy.
Mamusiaszczesciara będę się za Ciebie modlić! Mam nadzieję że pomalutku wszystko sie ułoży. Jesteś silna kobieta, podziwiam!

12.02.2018 9tc [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...