Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

szyszunia jak ja dostalam czysty tlen to ordynator prawie zabil polozna hahahahahaha a chciala mi tylko ulżyć w porodzie mialam 4 krotnie wywolywany porod po sciagnieciu szwu okreznego z szyjki hahahha wywolanie porodu to masakra nikt mi nie powie co natura to natura. W koncu skonczylo sie cc po weekendowym szalenstwie szpitala i na szczescie bo okazalo sie ze lozysko wrosniete a pod nim krwiak dwukrotnie wiekszy od lozyska.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

ten tlen co oni daja zabawnie działa, bo nie usmierza bolu tak naprawdę tylko smiejesz się z tego ze Cie boli, ja tak miałam 30min za nim przyszedł anastezjolog, zemdlałam w tym czasie 5 razy, ale przynajmniej jak bylam nie przytomna to nie czułam bolu, wogole to nie wiem czy sobie to uroiłam wtedy ale miałam taki dziwny zjazd jak byłam nie przytomna, ze widziałam takie jakby dziwne kształty cos jak w bajce Madagaskar Alex gdy dostal ta strzalka i nagle uslyszalam jakies slowo nie pamiętam jakie i takie echo mi się w glowie ciaglo i caly czas miałam wrazenie ze ja coraz bliżej jestem tego słowa jakbym go szukala, jak się ocknelam to polozna na demna stala i tak jakby mnie nasluchiwala.

Odnośnik do komentarza

Widzę że nie jedna z nas miała doświadczenia życia :))) Kobiety są silne!!!:)))
A wiecie że ja też biegłam dziś po pączki tak mnie naszło:))) ale zjadłam aż 3!!!:)))) z bitą śmietaną, z toffi i z czekoladą:))) mniam mniam...
Dobra czas się zbierać. Wizyta na 14. Dam znać wieczorem jak wrócę bo mam kilka spraw do załatwienia jeszcze:) Trzymajcie kciuki dziewczęta!!!
Miłego dnia:)))

Odnośnik do komentarza

Szyszunia, nie dostałam nic przeciwbólowego. Dopiero po wszystkim...

Moja mama rodziła mnie 20 minut i z bez jednego dźwięku:)) miałam nadzieję, że to dziedziczne ;P

CichoSza, Eleonora, ogłaszamy dzisiaj tłusty czwartek:D:D

Eleonora, powidzenia, czekamy na wieści !:)))

Mamusiaszczesciara a ja Ci zazdraszczam drzemki :)

Odnośnik do komentarza

Jeny naprawdę Wam współczuję. Mój poród topikus do Waszych. Ja miałam bóle w nocy przez 2 h potem przeszło inawieczor znów położyłam się spać bo były nieregularne i nie mocne jakoś. Ok 1 obudziłam się zeskurczami. Położna kazała przyjechac zanim się wykapalam i zebralam to na porodowce byłam ok 3 i miałam 7cm rozwarcia. Mała była na świecie o 5.15

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak czytam wasze historie to aż zastanawiam się w którym my wieku żyjemy. Ja na szczęście rodzilam naturalnie dwa razy. Pierwszy raz 8h a drugi raz 5h. Córkę w szpitalu gdzie nie było mojej doktorki ale nie narzekam na obsługę na pewno dłużej się męczyłam ale dali mi dwa razy czopki na rozwarcie. Pamiętam że byłam mega zmęczona bo trwało to cała noc i urodziłam o 6 rano i byłam nacinana. Synka rodzilam w innym szpitalu i moja doktorka nie była przy porodzie ale powiedziała położnej że ma mi dac oksytocyne na rozwarcie i poszło dość szybko, samo parcie dłużej niż przy córce i peklam do samego odbytu i wcale się nie zroslo po szyciu no ale już mniejsza z tym. Też bylam padnięta bo miałam mieć rano badania i pojechalam na czczo więc potem do porodu nie mialam co zjesc. Obiad dostalam o 16 i go pochłonęłam w calosci. Obydwa porody bez żadnych przeciwbolowych i bez zzo ze względu na mój kręgosłup który i tak jest po przejściach.

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara a masz wodę spod kiszonych ogórków? Podobno działa na bole głowy w ciąży;))

I u nas zła noc. Tymek spał z nami, bo płakał i narzekał na ząbek. Oczywiście dalam mu przeciwbólowe i posmarowałam dziąsło, ale nie miałam siły dłużej słuchać płaczu i wzięłam do naszego łóżka. Piątki mu idą juz parę miesięcy i nadal nie wyszła ani jedna. U nas tak zawsze z ząbkowaniem:(

Odnośnik do komentarza

Eleonora , gratuluję ♡♡♡ 9tc! Ale czaaaad :D

A mi tak dzisiaj niedobrze, że w końcu nici z mojego tłustego czwartku... pije herbatę z miodem i imbirem. Może
a) rozgrzeje mnie
b) zmniejszy chęć nakrzyczenia na WC ;)

Beti, dajesz nadzieję na przespane noce :) oby przez te 8 miesięcy wyszly mu te 5tki.

Odnośnik do komentarza

Silvara pamiętam że jak urodziłam syna to narzekalam do męża że mógłby chociaż to jednego wstawać ale oczywiście skończyło się na narzekaniu bo zanim on by się obudził to dzieci musiałyby się na maksa rozedrzec. Teraz Marysia rzadko się budzi chyba że się czegoś przestraszy to wtedy płacze i muszę ja przytulić. A Dominik średnio co godzinę dwie czasem zdarza się rzadziej wtedy jestem wyspana a czasem co chwilę i jestem niewyspana. Ale patrząc z perspektywy stają się coraz fajniejsze nawet zaczynają się dogadywac że tak powiem ☺ także jak będzie trzecie to mam nadzieję że już będzie fajna gromadka po kilku miesiącach.

Eleonora gratulacje ☺ pewnie masz najwcześniej termin z nas wszystkich ☺

Odnośnik do komentarza

A ja wlasnie probowalam sie zapisac do mojego gina, żeby zaraz po powrocie pojsc na pierwsze badanie (okolice 8 tygodnia? 7?). Okazuje sie, ze moj lekarz ma dopiero termin na 15 lutego... nie wytrzymam tak dlugo. Za bardzo mnie nerwy zżerają czytajac forum...
Wiec ide do jego ojca. Ma rowniez bardzo dobre oceny. Mozna zmienic lekarza prowadzacego jak cos?

Odnośnik do komentarza

~Amanalka
A ja wlasnie probowalam sie zapisac do mojego gina, żeby zaraz po powrocie pojsc na pierwsze badanie (okolice 8 tygodnia? 7?). Okazuje sie, ze moj lekarz ma dopiero termin na 15 lutego... nie wytrzymam tak dlugo. Za bardzo mnie nerwy zżerają czytajac forum...
Wiec ide do jego ojca. Ma rowniez bardzo dobre oceny. Mozna zmienic lekarza prowadzacego jak cos?

Mozna ja normalnie zmienilam.

Woda z ogorkow nie pomogła ehh wszystko by było ok ale kuzwa te mdlosci od 16 to jakis chory film.

Eleonora gratuluje i zazzdraszczam ja do poniedzialku czekam jak.na szpilkach chyba mi nerwy wysiada.

Mloda gania jak szalona po calym domu ze sznurkiem bez komentarzach to zostawie .

Mlodziezy zamkniete w swoim pokoju uslyszalam sa ferie i odpoczywam ok.

Malz wraca dzisiaj w nocy i narazie nie wyjedzie nigdzie dopoki sie wszystko nie wyjasni.

Udalo mi sie kromke chleba wcisnac razowca z maslem ale mulic zaczyna jak diabli.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Ola1988
Hej dziewczyny :)
Mam pytanie czy miałyśmy już wykonywane badania chodzi mi (CMV) odebrałam wyniki i nie zabardzo umiem je odczytać i bardzo się martwię :(

Wyniki w ciazy z reguly sa inne niz normalnie jedne wartosci sa podwyższone inne obnizone o ile mnie pamiec nie myli kochana.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...