9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pena89

pena89

U mnie było widać serduszko w 6tyg2dni :-) Maleńkie ale biło :-)

--

Marzenia są po by je spełniać

49667 pena89 Kobieta, 29 lat, Katowice
~Mamusiaszczesciara

~Mamusiaszczesciara

Zawiszka7
Mamusia szczesciara ja ogórki kiszone na spółkę z córką wcinam. Ale najbardziej mi idą takie z chili a z dwa lata już nie jadlam ;)
Czesc carmelku Ja usg mialam dokładnie na skończony 6tydzien. A teraz mam iść w poniedziałek po skierowanie na badania i ocenę czy gynalgin na infekcje zadziałał. Też jestem po stracie ale we wrześniu. Teraz musi być dobrze.
Mika mam nadzieję że już lepiej. Tak naprawdę to trzeba unikać gorących kąpieli takich w wannie pod prysznicem nie powinno ci sie nic dziać. Ale moze cie zabolalo dlatego że to już koniec dnia a pod prysznicem też się troche napewno pogimnastykowalas. Odpocznij sobie najlepiej na lewym boczku.

Moja 2 lata skonczy w maju o g orki ma gdzies ale kocha jablka ;) za to mnie ogorki ro z praszaja strasznie :))))) musze zrec i koniec :D

Isabelita

Isabelita

Cześć dziewczyny :) to i ja się przywitam, parę dni temu zrobiłam test i są 2 kreseczki :) wg kalkulatorow termin wychodzi na 14 wrzesnia ;) wiecej sie okaze za pare tygodni, jak pójdę na usg :)

58431 isabelita Kobieta, 33 lata, wwa
Eleonora

Eleonora

Witajcie dziewczynki:)))
No jestem pełna podziwu nie nadążam za wami;) super cieszę się że wątek wrześniówek tak fajnie się rozkręca:)))
Witajcie nowe mamusie:)))
Ja chwilowo byłam zajęta ale już wracam:)
Jak samopoczucie kochane?
Ja ostatnie dwa dni miałam straszne bóle głowy jak nigdy jajniki od czasu do czasu też dokuczają A tak to w porządku:) Oby było tylko w porządku...
Coś spać nie mogę natomiast w dzień chodzę i się przewracam ze zmęczenia;)
Ahhh te nasze dzieciaki słodziaki i ich bunty;)
Dobrej nocy:)

--

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10se5Tz5a-P1_C28krJjhF59TYB3nCwqNF6hodo_uxRQ/edit?usp=sharing

58257 eleonora Kobieta, 35 lat, Kłodzko
Alinda

Alinda

Też myślę że ciepły prysznic nie jest przyczyną bólu brzucha. Tam się wszystko rozciąga i przygotowuje do dzidziuś więc boli niestety. Ale w porównaniu co nas czeka to pikuś. Ja idę do lekarza a kura w 5 tyg i 6 dni ale idę sprawdzić tak szybko czy wszystko ok bo się boje po ostatniej stracie.

--

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

57514 alinda Kobieta, 28 lat, Iława
~Mamusiaszczesciara

~Mamusiaszczesciara

Jak narazie 1 kg na minusie oprocz ogorkow kiszonych nic innego nie daje rady zjesc niestety czuje sie podle jak tak ma byc do konca to nie wiem jak to przeżyje . O d rana do nocy mam wirowanie w żołądku w czasie snu takze :(

carmelek9

carmelek9

A jak wasze samopoczucie psychiczne? Ja mam chyba jakaś burze hormonów i bardzo łatwo mnie zdenerwować. Staram się być spokojna no ale...:(

58433 carmelek9 Kobieta, 27 lat, Kraków
~Mamusiaszczesciara

~Mamusiaszczesciara

carmelek9
A jak wasze samopoczucie psychiczne? Ja mam chyba jakaś burze hormonów i bardzo łatwo mnie zdenerwować. Staram się być spokojna no ale...:(

FURIA TO MOJE DRUGIE IMIĘ ALE OSTATNIO TO MOJA WIZYTOWKA

carmelek9

carmelek9

Uff to dobrze, ze nie tylko ja tak mam. Łatwo się denerwuje, krzyczę na kogoś, a później denerwuje się tym, ze mogę zaszkodzic ciąży nerwami (mam nadzieje, ze nie) muszę wyluzować;)

58433 carmelek9 Kobieta, 27 lat, Kraków
~Mamusiaszczesciara

~Mamusiaszczesciara

carmelek9
Uff to dobrze, ze nie tylko ja tak mam. Łatwo się denerwuje, krzyczę na kogoś, a później denerwuje się tym, ze mogę zaszkodzic ciąży nerwami (mam nadzieje, ze nie) muszę wyluzować;)

Zycze powodzenia ha h a ja zluzowac nie mogę co probuje to w szal wpadam :D musze zarejestrowac konto.