Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Helloł:)))
No co tak spokojnie się zrobiło?;)
Żadna Pani nie rodzi?:)))) czekamy dziewczynki na dzidziusie nasze wrześniowe:)))

U nas też PÓKI CO Niunia je śpi i sra:))) zaczęłam podawać jej te priobiotyki dziś nawet poszedł w ruch espumisan i bąki lecą jak szalone;) kluska ewidentnie nie umie/ nie potrafi/ nie chce puszczać pierdów:/
A tak to jest przesłodka i przekochana♡♡♡♡♡♡♡♡

Gabi bardzo Cię przepraszam ale jak już pisałam pamięć mi jeszcze nie wróciła:****
Pisałyście o rozłące ze starszakami pierwszy raz zostawiłam mojego młodego na tak długo straszenie wyłam po kątach i zakazałam przyjeżdżać do szpitala bo wiem że on by płakał i ja też. Bardzo to przeżyłam 5 dni męki. Dzielny był nawet bardziej niż ja. A jak po mnie przyjechali to tak wyłam że powiedział mama dlaczego ty płaczesz przecież jestem już duży:) jak sobie przypomnę to aż łzy lecą:(
A co do przedszkola to wypowiem się za jakiś czas narazie kończymy drugi tydzień i jestem zadowolona ale jak będzie to się okaże. 3 dni płaczu było ale teraz coraz lepiej. W każdym razie niby siedzę w domu ale to było by tylko zaczekaj synek, za chwile synek, nie teraz synek... ja tego jemu nie zapewnie co ma tam. W domu by pewnie siedział tylko przed telewizorem A jak dla mnie to strata czasu;) chciałbym wierzyć że podjęłam dobrą decyzję chociaż mój twierdzi że zabieram jemu dzieciństwo;)
Beti cóż za wspaniała wiadomość, super że juz w komplecie:)))
Coś to ja jeszcze miałam pisać i już zapomniałam;)))

Odnośnik do komentarza

Heloł.

Ja dzisiaj totalnie nie w sosie. Mamy problemy na firmie. Ale mniejsza z tym

W skrócie
Mieliśmy wizytę u lekarza, wszystko w porządku . Kornel dzisiaj miał wagę urodzeniową. Mamy się kontrolować raz w tygodniu jak przybiera .
Póki co również śpi, je i defekuje;) w tym momencie wisi na cycu i właśnie walnął kupala:/

Odnośnik do komentarza

Aga jestes w domku czy nadal trzymaja was w szpitalu?
Silvara troche długa przerwa, skonsultuj z pediatrą. Jeśli przybiera na wadze to mysle ze ok.
Bacchi gratuluję, niech zdrowo rośnie
MamaColin pamietam MartęA. Nie wiem czy Cie pocieszę, ale z córką chodziłam 6 tyg z 1cm rozwarciem :)
Dzieki dziewczyny za podpowiedź ws zgagi.
Powiedzcie czy któraś z was miała maluszka ułożonego w literę U czy V? Główka, rączki i nóżki w dole. Jaki był poród?
Beti super wieści, w końcu w domku.
Eleonora nie masz za co przepraszać :) U mnie z pamiecią też cięzko.

Odnośnik do komentarza

A już mi się przypomniało:))))
Nadejszla wiekopomna chwila ta chwila w której kończę z praniem ręcznym:)))
Dziewczyny kupiłam pralesie wprawdzie używaną ale prawie nowa, starsza pani kupiła nie tak dawno A syn zabiera ją do siebie i sprzedaje sprzęty domowe tak że okazja nie z tej ziemi/orbity mnie się przytrafiła:))))))))))))))))))))))))))))))
Matko jedyna prawie półtorej :P miesiąca męczyłam się:/ przysięgam szanuję wcześniejsze pokolenia A nawet ukłony dla wszystkich ludzi którzy jechali na praniu ręcznym:))) toż to można się zajechać;)))
Silvara to Kornel jeszcze nie śpi?;))))
U mnie dzieciaki śpią już o 19:)))
Matka też chce trochę odsapnąć;)
Oczywiście żarcik:) w tym sensie że młoda niebawem pewnie wstanie na cycora tak 12-1 ale serio śpią już od 19-tej;))) oby tak dalej:)))
A w temacie "pod górkę " to nawet nie będę się wypowiadać ...
Buziole:**********************

Odnośnik do komentarza

Beti super wiesci! :)

Ja dzisiaj mam jakis zly dzien. Mdli mnie, senna jestem, no jakas nie teges. Teraz boli mnie glowa.

Gabi, u mnie mala ulozona jest w U. Plecy po lewej stronie brzucha mam, dupcia u gory, noziary po prawie stronie. Glowa i raczki na dole, bo glowka juz w kanale.

Eh chcialabym, zeby juz sie cos zaczelo... seks z mezem nie pomogl. Nie liczac faktu, ze po nim dzisiaj czuje sie jak sie czuje :p

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Z córka zgagi nie mialam. Teraz dopiero na sam koniec mi wyskoczyla. Masakra jakas.
Amanalka synus plecy ma roznie. Sa od strony mojego wypchanego pepka :) Jednego dnia sa po lewej stronie a drugiego po prawej. Dupcia w górze. Czasem niezla polke z brzucha robi jak wypnie pupcie haha. Glowka tez jest w kanale. Zastanawiam sie nad wyjściem przy sn, ciezko chyba bedzie przy takim ulozeniu dziecka? :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, nie odzywam się, jo nie mam weny :)

Beti, rodzinka w komplecie, super! Cieszcie się sobą, ile wlezie.
Silvara, ja wybudzalam moja H, jak tyle w nocy spała. Przebierałam jej pampka, potem trochę karmiłam, alr nie zawsze chciała pić.
Amanalka, też wczoraj miałam dzień padalca.

W ogóle to moja gin mnie nastraszyła tym małowodzie i jesscze wczoraj wieczorem poleciałam na wizytę do ordynatora. Okazało się, że ona kieruje się innymi normami i pomiarami, on policzył mi Afi i mam 7,5- szału nie ma, jak określił, ale norma do 5.
Waży 3300, ułożony główkowo podłużnie, plecki po prawej, rączki i nóżki po lewej, główka jeszcze wysoko...
Gabi, Wasze ulozenie jest najkorzystniejsze do porodu, dziecku tak najłatwiej się ustawić i jest szansa, że unikniesz bóli krzyżowych :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
Trochę się zatraciłam w roli matki polki i nie miałam kiedy napisać. Starszak w przedszkolu, maluch śpi także chwila oddechu, tzn pozmywałam gary, nastawiłam pranie, czekają jeszcze przelewy do zrobienia. Wczoraj miałam powtórkę problemów z prądem, znowu bezpiecznik wywaliło, do tego rozładował mi się telefon. Generalnie długa historia. Ostatecznie po wizycie elektryka mam prąd wszędzie oprócz kuchni, tzn aneksu kuchennego. Lodówkę podpięłam na przedłużaczu pod gniazdko w pokoju, a reszta nie działa, a najlepsze jest to, że nie wiadomo którędy idą kable pod gips-kartonem, także nie wiem czy ścian nie będzie trzeba pruć. Nie ma spokoju. Jutro jeszcze ma przyjść kolega, który spróbuje coś wykombinować, oby się udało, bo remont w kuchni mi się nie usmiecha, zwłaszcza teraz.

Odnośnik do komentarza

Beti wspaniale, że wreszcie maluszek do domu zabrany. Dużo zdrówka dla całej gromadki.
Mój niemąż wisi na skype już ponad godzinę. Oszaleję za chwilę, myślałam, że przyjechał mi pomóc, a nie żebym jeszcze ja musiała koło niego skakać. Ja jak coś mam do zrobienia to załatwiam tu i teraz, a on mnie rozwala jak muszę na wszystko czekać, bo taki zajęty jest...
Powodzenia dziewczyny przy kolejnych porodach, wiem po sobie, że próby przyspieszenia często nie działają. Trzymam kciuki, żeby szybko poszło. A rozstanie ze starszym dzieckiem jest ciężkie, bardzo to przeżyłam, ale co zrobić nie ma wyjścia.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? :P
Przepraszam, ale jakoś nie miałam za bardzo czasu.. A nawet jak miałam to zawsze było coś do zrobienia i koniec końców wchodziłam, czytałam kilka stron i wychodziłam..nie nadrobiłam wszystkiego, bo napisałyście ponad sto stron :D

Wypuścili nas po 11 dniach. Z naszym Marcelem wszystko jest dobrze. Jest kochany. Je, śpi, robi kupy i tak w kółko :D popłakuje tylko jak jest głodny. Dziś ma 4tygodnie. :)

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamom. Dużo zdrówka dla was i maluszków. A tym w dwupaku życzę cierpliwości i szczęśliwego i szybkiego porodu! :**

monthly_2018_09/wrzesniowe-2018_69474.jpg

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...