Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

U nas spokojna nocka, maleństwo miało dwie pobudki na cyca, z zegarkiem w dupce co ok. 3 godziny.

Zapisuje w notatniku w telefonie godzinę karmienia i która pierś, żeby mieć mniej więcej orientację ile i kiedy je, ale wczoraj machnęłam się w piersiach i dwa razy pod rząd dałam jej jeść z tej samej, co dla tej „zapomnianej” poskutkowało bólem i przepełnieniem, wieczór skończył się na randce z laktatorem i rozbitym liściem kapusty ;) ach, laktacja jak już milion razy chyba Wam marudziłam, to ciężka i trudna droga.. tylko dlaczego jestem taka głupia, że gdybym jej nie karmiła to gdzieś tam w środku miałabym poczucie porażki? - nie wiedziałam, że mi tak walnie na łeb ta misja „karmienie piersią” ;)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Zawiszka -wolę Alicję z oczywistych wzglęów :D, ale Magda też jest spoko.

Położna po porodzie mi powiedziała, że też mi cos wyskoczyło, ale małe i nie wyłażą teraz, za to się cykam czy się problem nie powiększy :/

Silvara - o kurcze współczuje :/ Co za jełopy cię tam szyły? :/

Amanalka, Amizka, Gabi - ja miałam zgagę do końca mimo opuszczonego brzucha :/ A po odejściu wód zaczęłam ostatnio od razu rodzić, więc wiecie :P

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że Wam zazdroszczę. Wolałabym być budzona do karnienia , niż do badań.
Jestem po KTG, nic nie wskazuje na jakieś ruchy, choć wykres jakiś bardziej dynamiczny niż wczoraj (W kwestii pracy macicy).
Zawiszka, moja znajoma skończyła na operacji. Wystrzegala się cesarki, (choć po pierwszym porodzie miała wybor), żeby móc szybko wrócić do domu i być przy starszej córce. Tak czy siak skończyło się kolejnym pobytem w szpitalu i niemożności karnienia przez kilka dni. Trzeba kontrolować temat.

Amizka, może coś się u Ciebie rozkreca:) fajnie.
To, że Baska wyjdzie, jest wiecej niż pewne, pytanie tylko kiedy... taki dziś pikny dzień na spacery z wózkiem!! :D

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Taka pogoda . Kornel na już 8 dni i spokojnie mogłabym z nim się przejść na spacer. A tu dupa. Wietrzenie przy oknie zostaje. Ciekawe ile się będę z tym bujać . Jedyne wyjścia jakie mam i mnoe czekają w najbliższym czasie to do szpitala :(
Jakby w poniedziałek był wynik badania to może zaatakują mnie anttniotykami takimi jak trzeba. Najbardziej się cieszę, że nie mam gorączki, bo groziło mi zostanie w szpitalu bez dziecka . Chociaż jak wyjdzie jakieś niewiadomo co to jeszcze mnie mogą położyć:(((

Amizka, czyżby coś się zaczynało? :D

Spawareczka, miłego zwiedzania;)

Mąż był w Tesco. Pampersy 1 są za dyszkę;)

Odnośnik do komentarza

Helloł:)))
Spawareczka czekamy na rozwój sytuacji;)))
Amizka no jak pojawiła się krew to ja bym chyba jak najszybciej pojechała do szpitala:*** trzymam kciuki za szybką akcję:)))
Milu ładne zapasy:) u nas też karmienie co 3 godz w dzień A w nocy w ogóle rewelacja kładziemy się spać między 20 a 21 pierwszy pobudka 24 -1 A następna 5-6:))) także oby tak dalej. Wczoraj mieliśmy pierwszy brzuszkowy kłopocik. Mała się pręży kurczy nóżki i drze się przy tym bąki lecą więc mamy wzdęcia swoją drogą to trochę szybko mam nadzieję że to było jednorazowe;)
A Pytanie do dziewczyn po cc dostałyście priobiotyki w zaleceniu dla dzieci? My dostaliśmy COLOFLOR CESARIO ale ja tego młodej nie daje. Marcel też był z cc i wtedy nic nie trzeba było podawać. Tak się właśnie zastanawiam może by to zminimalizowało brzuszowe problemy? :)))
Silvara trzymaj się kochana:* dobrze że jest ta dziura żeby ropa się nie zbierała musi wylatywać. 2 dni mi leciało i przestało więc trzymam kciuki za to by szybko się wygoiło:***
My codziennie z młodą na dworze do południa i popołudniu:)))

Odnośnik do komentarza

Część Dziewczęta, Leo dzisiaj trochę przybrał na wadze, także jesteśmy na dobrej drodze. Wszystko mnie jeszcze ciągnie, więc słabo mi się chodzi, ale trzeba się przełamywać. Cyce mam takie napęczniałe, że zaraz mi eksplodują, mama ma mi przynieść liście kapusty. Dzisiaj mam dostac zastrzyk przeciwzakrzepowy w brzuch i po wyjsciu ze szpitala jeszcze przez tydzień sama mam sobie to podawać. Jestem trochę tym faktem przerażona.

Odnośnik do komentarza

Olalao, to szybkiego powrotu do zdrowia i cieszę się, że Leo przybiera :)) też od razu inaczej się poczułam po prysznicu! U nas od razu po pionizacji zaprowadzają do umycia się:)

Eleonora , mi nic nie kazali dawać małemu.
I dzięki:***

Amizka, a to ciekawe co to było. Fałszywy alarm ? Albo niedługo zacznie Cię męczyć ;))

Odnośnik do komentarza

Już witalam się z gąska... wyniki ok, zdrowa baba jestem, Baska ok, wszystko ok, poza tym, że nic się nie dzieje.
Poszłam do lekarza wypisać się na żądanie, powiedziałam, że stawie się 7 dni po terminie i już do prawie zbierałam do wyjścia, kiedy Małżonek szanowny niepotrzebnie wydał się w dyskusję z lekarzem i mam siedzieć do poniedziałku. Będzie indukcja... a ja siedzę i beczę jak dziecko, bo już myślami byłam w domu i miałam 6 dni na naturalne rozwiązanie....
Jak człowiek.

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Eleonora nam wczoraj pani doktor dała takie zalecenie w tej poradni neonatologicznej, żeby kupić coloflor cesario, a była tak „miła”, że podkreśliła, że moje dziecko to jest „niestety” z cc i koniecznie muszę kupić ten specyfik... ciekawe od kiedy takie zalecenia, że probiotyk jest niezbędny tym „gorzej” urodzonym? :/

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Amizka, dokładnie--może to czop. Też bym czekała w domu :p

Spawareczka, to Ci mąż załatwił...skoro jest ok i nic się nie dzieje... Też uważam, że w domu szybciej by się rozkręcilo, nawet jeśli byś się miała sama w poniedziałek zgłosić na indukcję.

Olalao, dasz radę! A jak starszak sobie radzi?

Jeżeli chodzi o probiotyki. Ja jestem ich wielką fanką, sama jem, starszej też daje. Po urodzeniu, mimo że SN dawałysmy Biogaje, ale teraz kupiłam tańszy odpowiednik Dicoflor - diflos. Chodzi konkretnie o jeden najlepszy i o udowodniinym działaniu szczep- LGG. Sama jeszcze wspieram się tym moim rozsławionym Provag'iem :D

UWAGA: infekcji nie mam, biorę globulki na Gbsa :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...