Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dzieje się w tym szpitalu ;) raczej nie robią prowokacji w dzień przyjęcia. A może do jutra Basia sama się zdecyduje skoro jakieś skurcze się piszą. Waga taka akurat :) Pisz dużo bo mnie czeka to samo w poniedziałek z moim maluchem 3500 :)
Mi88 pewnie fajnie już sobie śmigać z wozeczkiem... wrzesień ma być jeszcze ładny z pogoda :)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Termin z usg miałam na wtorek (04.09) a z om na jutro. Wczoraj byłam na wizycie i nic nie widać żeby mały się chciał wydostać. Ze względu na moje wcześniejsze przygody z ciśnieniem lekarka mnie zaprasza do szpitala choć ostatnio w gabinecie mam dobre ciśnienie. A w szpitalu pewnie będzie 150/100 znając siebie i boję się jak to się skończy... miałam nadzieję że da mi pobyć w domu jeszcze tydzień ale ona chucha i dmucha

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Bacchi, jak już pójdziesz, to Cię nie wypuszcza. Gadam z dziewczynami, dziś jedna skończyła cc, trzy nieudane prowokacje, 10 dni po terminie.
No jak dzidzia nie chce, to nie wyjdzie.

Przed chwilą była położna ze szkoły rodzenia, zmierzyła dzieciątku puls, mówiła, że nawet do tygodnia mogą mnie trzymać. Ja już mam odleżyny. Byłam już wszędzie :D

Tak swoją drogą niezła rozbieżność. W poniedziałek waga dziecka 2800, dziś 3300. Nie wiadomo co wyskoczy w takim układzie.

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Spawareczka powodzenia, chciałabym z Tobą leżeć na sali :D
Myślę, że bez dzieciątka Ci nie wypuszczą, a przypomnij - masz jakieś wskazania do leżenia w dniu terminu?
Bacchi, leżałam z lekkim nadciśnieniem w pierwszej ciąży. Było to dla mnie tragiczne doświadczenie, w pierwszą noc dostałam skurczy i bujalam się po szpitalu z nimi 2 doby, zanim próba oksy zadziałała i odeszły mi wody. Ciśnienie w szpitalu automatycznie do góry. A szkoda.. Bo mogłam ten czas spokojnie w domu przeczekać...
Milu, solidaryzuje się z Tobą! Dzisiaj ptaszysko nastało mi na świeżo wypraną koszulę do karmienia!

Odnośnik do komentarza

KamKa, nastawiam się właśnie że lekko to nie będzie. Byle się udało urodzić sn... strasznie się boję cesarki gdyby coś poszło nie tak. Ale wizja skurczy aż tyle godzin też jest przerażająca. Biedna byłaś... :(

I wiem że już nie wypuszcza. Mój mąż mówi żebym tam szybko urodziła bo jak mnie trzymają w szpitalu to jestem nie do zniesienia :) więc dzisiaj mam dzień spacerowania i skakania na pilce, ale myślę że to i tak nic nie da, bo jak mówi Spawareczka jak dzidzia nie chce wyjść to nie i koniec ;) ale próbować trzeba :P

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Zawiszka gratulacje!!!

Bylam u Jozia i crp jest już w normie, przybiera na wadze, w niedzielę wyniki czy nie ma już grzybów. Liczę że wtedy będą myśleć tez o wypisie. Co do kp to obstawiaja że pewnie przez mój pokarm nie przybieral no ale próby powrotu do kp będą. Nie wiem kiedy i jak się to odbędzie ale już mam dość wstawania i sciagania jeśli faktycznie będzie musiał być na mm.

W domu sajgon dzisiaj. Marysia niegrzeczna to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy po obchodzie, jutro będą mi robić wyniki. Badają w kierunku gestozy. Lekarz (pamięta mnie że szkoły rodzenia :D) powiedział, że w przyszlym tygodniu urodze.

Generalnie jest wesoło i gdyby nie to, że dalej nic się nie dzieje, mogłabym towarzysko wpaść do dziewczyn.
Obawiam się jednak, że tylko wypis na żądanie skróci pobyt do minimum.
Jeśli jutro skurcze się nie pojawia i wyniki będą ok, przemyśle temat.

Mogę na KTG przyjezdzac nawet dwa razy dziennie :)

Dziewczynki, jak u Was? Coś się zadziewa nowego? Jakieś prognozy na weekend?

Beti, mam nadzieję, że poniedziałek będziesz już tulić maluszka w domu.

Kamka, dawaj do Jeleniej Góry. Może boleć, ale na 100 % będzie wesolo:)

Bacchi, po tym, co widziałam tu dziś, też nie chciałabym cesarki...

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczynki za wszelkie gratulacje! A u nas imie jesCze nie do konca wybrane. Ale byla u mnie corcia i pytalam sie jej czy ma byc Alicja czy Madzia o wiecej nie zdazylam bo zakrzyczala ze dzidzia Madzia a nie policja. No i co Wy na Magdę? Jakie macie skojarzenia z tym imieniem. Na pewno bedzie ladnie brzmialo ze maria i magda.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka, ja jestem.zafiksowana na imiona na tę samą literę więc dla mnie bomba.
Ja do naszej Hani chciałam Huberta, ale nie podobało mi się zagadywanie do brzucha "bercik, bercik". Dałam wolną rękę mężowi, który przekupił zabawkami córkę i będzie Karol tufzież: Karlitos, Karlik, Lolisław... Mój mąż już zdążył stworzyć milion odmian tego imienia :D

Beti, idzie ku lepszemu to najważniejsze, dzieci odreagowują teraz ten tydzień bez mamy, ale będzie dobrze. Już za niedługo będziecie w komplecie.

Soawareczka z miłą chęcią, skoczymy z porodówki na termy (bo tylko to kojarzę z JG :) wygrzejemy się i pójdzie z górki.

Odnośnik do komentarza

No przyszła polozna z wczoraj i wlasnie mam kuracje na kalafiorka co to mi tam wczoraj wyskoczyl. Powiem wam ze caly przod ktory mi troszke popekal nie boli tak jak to cholerstwo. Dobrze ze bratowa w aptece szpitlnej pracuje to dostalam masc znieczulającą tylko dla mnie bo akurat na oddziale wyszly zapasy. A inych dziewczyn pytalam i zadna takich problemow nie ma nie wiem czy ja mam jakies slabe zyly czy co to było... no a co do magdy to dwie kolezanki mi napisaly ze znaja sam niefajne osoby o tym imieniu. Ale zobavze jeszcze raz co corcia poie ale wiem ze ona akurat lubi to imie bo to jedyne jakie nadała lalce swojej jednej. I taka lodko mowi Madziu;)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka, Magdaleny to dwie moje najlepsze przyjaciółki:)) a każda totalnie inna.

Zabieram się za ten post cały dzień...
Byłam w szpitalu . Opatrunek znowu był paskudny. Zdjęli dziadostwo. Znowu wyciskali , potem jakimś roztworem i igłą to płukali . Okazało się, że jest dziura i przez nią wychodzi ropa.
mamooo
Dostałam jeszcze antybiotyk w sprayu. Mam przyjechać w poniedziałek.
Wyników posiewu jeszcze nie było:/
Zobaczymy co to będzie.
Póki co jestem przybita jak paczka gwoździ.

Beti, współczuję braku Syneczka. Ale na pewno ma dobrą opiekę .

Spawareczka, rodzić, nie ociągać sie:D

Nie pamiętam co tam jeszcze. Ale wszystko czytam.

Odnośnik do komentarza

Amanalka u mnie zgafa jest mimo opuszczonego brzucha :(
Olalao powolutku bedzie przybierac na wadze i szybciutko wyjdziecie ze szpitala.
Spawareczka rzeczywiście duza rozbieznosc z waga. To teraz czekamy na wiesci.
Zawiszka Magda ladne imie.
KamKa ładne imie Karol. Znam jednego, fajny facet.
Silvara ojej. Biedna jestes. Oby szybko zagoila sie ta blizna.
Jestem po usg, synus wazy 3160g, w 35t1d wazyl 2360g. W 3 tyg przytyl by 800g, chyba jakos duzo. Ciesze sie ze przekroczyl 3kg, bo matrwilam sie ze nie urosnie do tej wagi. Wiadomo ze waga z usg jest +/-.

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki,
Ja chciałabym cokolwiek:) skurcze jakie, wody może.. pierwsza przenoszona w grupie pozdrawia.

Kto to chciał wiedzieć jak jest?
Z przedporodowej przenieśli nie na patologie ciąży, o 23:00 pomiar pulsu dziecka, o 6 pomiar pulsu, krew, mocz, dostawili nam chrupiącą laskę w 7 m-cu z podejrzeniem zakrzepicy.
Jest wesoło. Rozmawiam z Basia na temat wyjścia. Położne mówią, że słowa nie dotrzymuje, bo miałam rodzić w nocy a one czekały...

Także nie jest źle, mam juz chody u Pani sprzątajacej i dziś w planach zwiedzanie szpitala. Zapowiada się piękna sobota :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...