Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

my też dziś po wizycie. Pobrane GBS, skierowanie na mocz, krew i białko całkowite ze względu na obrzeki. Szyjka lekko się skróciła, rozwarcie na opuszek więc niewielkie;) Ogólnie czujemy się ok ale znów się przeziębiłam. Nie wiem już jak mam się chłodzić, cały czas mi gorąco, uczucie palących stóp itp. :// Piję zimną wodę, wiatrak cały czas, w nocy jak piździ za oknem to ja poodkrywana i przeziębienie gotowe ;//

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

No to i my po wizycie:) maluch ma 3100g i 2.5cm rozwarcia. Gin stwierdziła że zaczyna się coś dziać. Ale sama nie wiem co bo na ktg najpierw kazała przyjść 4 września a potem stwierdziła że jednak 28 sierpnia. Więc póki co nogi sciskamy i cieszymy się blogoslawionym stanem.

Eleonora u nas dziś tez grill i gdybym tak miała tej nocy rodzić to musiałabym jechać sama bo każdy po piwie. Faceci...

Odnośnik do komentarza

Amanalka niewątpliwie jesteś pod dobrą opieką. Ja wiem że to teraz takie gadanie ale na pewno wszystko będzie dobrze:) I nie smutkuj Daga to czuje!:*
Milu tyle razy dostałam od życia w dupę że jeszcze gdybym miała siać tylko pesymizm i ponurą minę to bym zwariowała;)
Chociaż nie ukrywam mam momenty w których czuję się bezsilna i samotna jak palec aleee ...:***
A jeśli chodzi o szpital to pewnie niech sprawdzą zapewne taki urok Miśki po prostu :*♡
Spawareczka tak jak Silvara pisze niedługo będziesz potrzebna dla tej małej istotki :*
Olalao pogadasz z dokotrkiem w sobotę to może uda się jakiś wcześniejszy termin umówić;)
Beti wow:))) niezły klocuszek już♡♡♡ i to rozwarcie uff... powiało grozą:)))
Gdybym ja zaczęła dziś rodzić to też pewnie musiałabym sama siebie zawieść:)))

Odnośnik do komentarza

Spawareczka jeszcze zatęsknisz za chwilą bycia "niepotrzebną". Wykorzystaj ten krótki czas, który sobie zostawiłaś tylko dla siebie, bo potem się już raczej długo taka okazja nie trafi.
Nie martwcie się dziewczyny, jestem przekonana, że wszystko będzie dobrze. Mnie moja mama urodziła miesiąc przed terminem, ważyłam 2500g i jakoś dałam i daję radę, mimo iż to było prawie 40 lat temu, a od tego czasu technika i rozwój zdecydowanie poszły do przodu. Także nie może się coś nie udać.
Moje starsze dziecko budzi się już chyba czwartą noc z rzędu. Płacze, a nie pozwoli się nawet dotknąć. Nie wiem czy to jakieś złe sny czy jakiś inny problem...

Odnośnik do komentarza

Wreszcie dzisiaj przyszła mi gondola do wózka, którą babeczka wysłała mi we wtorek. Szybka ta poczta ;-)
A dzisiaj kupiłam dostawkę do wózka, taką platformę, do której można zamontować też siedzisko. Przyczepia się to do wózka i starsze dziecko może jechać na tym na spacerze. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
Chciałabym jeszcze szumisia kupić i rozejrzeć się za leżaczkiem bujaczkiem

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratulacje wizyt zaciskać nogi i wytrzymać do 37 tygodnia :)
Często lekarze straszą gadają a i tak 95% kobiet rodzi w terminie lub nawet po

Olalao
Masz wózek Maxi Cosi jak się nie mylę ?
Chce tez kupić bardzo ta platformę żeby wozić młodego np. Z rana do przedszkola tylko totalnie nie wiem jaka będzie pasować do mojego wózka
Szumisia polecam :)
Sama się na niego jaram i czekam żeby wypróbować z mała :)
Aczkolwiek cena 60€ za nowego totalnie dla mnie za wysoka cieszę się ze udało mi się złapać aż za 25€ już z wysyłka

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany mogłabym spać, tylko moje dziecko znów obudziło się w nocy z płaczem, nie pozwolił się dotknąć. I tak mi zeszło z uspakajaniem i usypianiem, że położyłam się po północy, a dziś syn wstał po 6-tej rano i ściągnął mnie z łóżka. Wygląda na to, że bedę sie męczyła cały dzień z niewyspaniem :-(
MamaColin też nie mam doświadczenia z tymi dostawkami, ale kupiłam z drugiej ręki, podobno jest uniwersalny, pasuje do różnych wózków. Ja polowałam na taką z siedziskiem, żeby oprócz stania była możliwość usiąść. Z tego co widziałam to takich gdzie mozna tylko stanąć jest więcej. Często sprzedawcy piszą jaka średnica rurek ze stelaża wózka pasuje. Jak dostanę tę platformę spróbuję zamontować do maxi cosi i dam Ci znać jak pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ja mam slstawkę Buggy Board Maxi. Podobno uniwersalna . W każdym razie do mojego wózka pasuje :) kupowałam używaną i bez siedziska. Młody ma już prawie 3 lata , więc uważam to za zbędny wydatek. I tak na 3 lata wózek bym schowała to mu się trafiło w sumie więcej luzu, bo postoi na przystawce jak się zmęczy a tak to nie byloby dyskusji ;)))
Jedyne co mogę doradzić to nie kupujcie tych z jednym kółkiem na środku . A już szczególnie jak nie jesteście wysokie. Trzeba chodzić w paskudnym rozkroku albo z boku wózka jak moja sąsiadka i jedna Dziewczyna z mojego dawnego forum.

Eleonora, oj taaak, to nasza taka iskierka tutaj :* zawsze zaraża pozytywną energią.

Też bym chciała pospać, ale się nie da. Młodzież nie rozumie potrzeb matki. I taaaaaak marzy mi się drzemka w dzień. Jeszcze ani raz mi się nie udało przespać w tej ciąży:/

Wiecie co.... przeżywam, że będę musiała noc spędzić w szpitalu przed cc. Jako , że straszliwie i przeraźliwie ponoć chrapię to mi głupio:P

Kamka, i jak udało się zasnąć?

U nas już mąż nie pije piwka. Właśnie przez to , że jak ja się pptem do szpitala dostanę?? Taksówek nie ma a zamin przyjedzie po mnie z Krakowa i zawiezie to urodzę;)

Beti , ooo nieźle. To teraz oszczędzaj się ile tylko się da. Dzieci do ogródka a Ty na leżaczek:)

Mimka, byłam tej samej sytuacji dwa tyg temu . Skrócona szyjka i rozwarcie na opuszek. W czwartek wizyta i zobaczymy czy postępuje .

Telefon mi pokazuje burze po południu. To nawet nie ma co basenu rozkładać. Buuu :(

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry z rana;)
U mnie noc jak każda inna czyli lipa;) 6 ×siku, brak pozycji, ból spojenia i tak w kółko... bla bla bla. Jedno i to samo. Zbieram się właśnie na badania krwi i cholera zapomniałam kupić wczoraj pojemnika na siusiu. Apteka od 9 A labo do 9 no spróbuje jakoś ogarnąć temat bo nie chce mi się już jeździć dalej. Zresztą w samochodzie ledwo się mieszczę hehehe
A jakaaa głodna jestem jenyyy...;)
Kamka w nocy buszowała za to teraz pewnie odsypia:)))
Olalao może młody ma faktycznie jakieś koszmary:(

Odnośnik do komentarza

No i udało się już po badaniach:)
I w końcu mogłam się najeść:)))
Silvara:***
A co Ty nie masz się czym przejmować tylko jakimś chrapaniem?;) przestań kobieto :))) To pewnie dotyczy co drugą kobietę w ciąży;) pomyśl że lada momencik będziesz miała małego skrzata koło siebie:) No i to jest ważne;)))
Amanalka daj znać co u hematologa:)
Milu kiedy wybierasz się na relaks do szpitala?;)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję rosnących dzidzi, ja już też po wizycie, gbs ujemny, wyniki ok, jedynie mocz cos tam pojedyncze leukocyty. Córcia chyba przystopowała bo ja tylko kilo w miesiąc( łącznie 13 kg) a ona w normie 2,5kg więc jednak chyba wielka jakaś nie będzie co mnie pociesza. Na swędzenie nóg nic bo cholestaza by była jakby mnie też np. brzuch swędział. No i l4 do 5 września, także najlepiej jak urodzę do 5 to się nie będę turlać do lekarza i pracy.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, dzień dobry

Oj nie ma szans żebym wszystko nadrobiła po prawie miesiącu tak z grubsza przeczytałam ale wszystkiego nie dam rady :)

Po pierwsze gratuluję wszystkim dużych dzieciorków :)

My uporaliśmy się wreszcie z remontem, z wyprawki zostało mi kupić materac i to czego nie lubię najbardziej czyli wszystko do prania ale czekam do soboty jak nowa pralka przyjdzie bo obecna odmówiła współpracy :( złośliwe bydle

Po wczorajszej wizycie Marysia warzy już 2600 ale nie zapowiada się aby miała szybko wyjść dr stwierdził że szyjkę mam jak żyrafa 5,9 cm w moczu oczywiście bakterie więc znów monural idzie w ruch, dostałam skierowanie na gbs-a bo mój gin z żadnym labem nie współpracuje ale też mam jeszcze ze 2 tygodnie poczekać z tym

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć że problem pralki nie dotyczy już tylko mnie;) ( przepraszam Aga ale trochę mnie to pocieszyło ;)))
Tylko że ja na nową muszę poczekać jeszcze dobre 3 tygodnie albo nawet miesiąc a póki co jadę na ręcznej:))) teraz się śmieje ale w praktyce to jest strasznie przesrane:)))
Gratuluję udanej wizyty. Marysia też spora dziewczynka będzie:) A szyjka faktycznie jak u żyrafy:)

Odnośnik do komentarza

Syn ma 3 lata i myślę, że to kwestia jakiś złych snów czy przeżywania tego co się wydarzyło w ciągu dnia. Tylko on w ciągu dnia już nie śpi, więc nie mam szans odespać.
Ta dostawka do wózka co kupiłam jest z 3 kółkami i siedziskiem, nazywa się "Pick up". Jak nie będzie pasowała do mojego wózka albo synowi nie przypadnie do gustu to ją sprzedam dalej.
U mnie Gbs ujemny, więc jest ok. Biorę urosept na bakterie w moczu, ale lekarz nie kazał mi powtarzać badań, to pewnie będę brała już do końca.

Odnośnik do komentarza

Przyszła koszula nocną z Esotiq. Milu dzięki za recenzję i również moim zdaniem to sukienka! Szkoda na koszulę to przeznaczyć;)))

Eleonora, ja to taka jestem , że się przejmuje wszystkim . Ale pewnie masz rację:D

Moja dostawka jest z dwoma kółkami.

Gratuluję udanych wizyt i dużych dzieciaków:)))

U mnie przeszedł deszcz z gradem a teraz jest cały czas pochmurno, ale jeszcze bardziej duszno niż było:/

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam dzisiaj z moją siostrą o jej koleżance, która urodziła pod koniec lipca swoje trzecie dziecko. Pojechała do szpitala w terminie, który wyznaczył jej lekarz, ale odesłali ją do domu, bo nic się nie działo. Po kilku dniach miała jakieś bóle, ale chyba nie aż takie mocne, bo do późna siedziała przy kompie. Jak się położyła do łóżka, a bóle nic nie ustawały to pojechała do szpitala. Okazało się, że ma rozwarcie na 3cm i poprosiła o zzo, na co lekarz, że mogliby podać, tylko nie zdążą, bo w ciągu 20 min powinna urodzić. Nie chciała wierzyć, bo już miała dwa porody i nigdy tak szybko. Przyszła położna i ona znowu, że chce zzo, a położna popatrzyła i mówi, że przecież za ok 10 min powinno być po sprawie i rzeczywiscie poszło tak szybko, że ledwo się zorientowała. To się nazywa poród. Dobrze, że pojechała do szpitala, bo jakby jeszcze poczekała to urodziłaby w domu.
Życzę nam wszystkim, żeby tak gładko i sprawnie poszło :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...