Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł. Działa :D

MamaColin, ro na następnej wizycie juz będzie widać.

Beti, nic się nie denerwuj, jak jest bijące serduszko to już możesz być pełna nadziei:)
Najbardziej mnie wkurza "nie gadanie" o ciąży. Wiecie, w sensie przesądów. "Nie chwalić się ciążą " to aż mnie teraz zagotowało. A nie wolno mi się denerwowac;)
Życzę cierpliwości i nastepnym rszem już wszystko będzie jak na dłoni widać:)) ja mam napisane CRL 0.70cm

Mika, tak bolą piersi. Ale teraz i tak mniej niz tydzień temu .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wróg chce mnie zaatakować;))) silne przeziębienie wdziera się we mnie ratunku;) chce mnie położyć do łóżka ale ja nie chce...nie mogę... nie mam czasu... na takie pierdoły! Bronię się mlekiem z czosnkiem herbatą z malinami i miodem. Ale najgorsze jest to osłabienie normalnie nie mam siły nawet stać...

Odnośnik do komentarza

Hej ja Wam zazdroszcze nawet tych plamek. Mnie wszyscy wstrzymuja lacznie z lekarzem wiec musze czekac do tego cholerne g o 29 stycznia o 9 rano. Obecnie przez to czekanie hormony mi szaleja jesz cz e bardziej jestem nieznosna i sama to zauwazam niestety.
Zdrowka dziewczynki

Witam wszystkie nowe ciężarówki.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny już się uspokoilam bo sprawdziłam pierwsze pomiary u poprzednich moich dzieci i u córeczki crl wynosiło 0.17cm a echo było widoczne więc skoro teraz jest 0.3 to też będzie dobrze ☺ widocznie owulacja się przesunela choć test dwa dni po miesiaczce wyszedł mega wyrazny a wcześniej mi się to nie zdarzało i chodziłam na betę żeby potwierdzić. Tym razem betę odpuściłam a szkoda bo pewnie coś by pokazała. Ale teraz już nie ma to sensu. Uspokoilam się i ide spać ☺ dobranoc

Odnośnik do komentarza

Witam, mogę się do Was przyłączyć?
Jestem na początku 8tc, mam 38lat i będzie to moje (nasze :-)) drugie dziecko. U lekarza byłam ale nie wiele było widać, jedyne co mi lekarz powiedział to to że na 100% jest ciąża :-D. Termin wyznaczył mi na 06.09.2018.

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe wrzesniowki fajnie że coraz więcej nas tu w końcu długa droga przed nami ;-)
Beti super że się uspokoilas;-)
Oliolenka na pewno wszystko będzie w porządku który to tydzień?
Dziewczyny ja mam wizytę w czwartek dwa tyg temu był malutki pęcherzyk i na tej powinno być serduszko bardzo się denerwuje z jednej strony a z drugiej nie mogę się doczekać tak bardzo bym w końcu chciała być w zdrowej ciąży mam nadzieję że to ta... Cieszę się bo w końcu zaczynają mnie boleć piersi i wieczorem mam duże mdłości więc mam nadzieję że nie są te objawy na darmo. Chyba w poniedziałek zrobię jeszcze jedna betę żeby się uspokoić. Nie wiem co czuje kobieta kiedy lekarz na badaniu mówi płeć jej maleństwa kiedy przychodzi nam kolejne usg i serduszko wciąż bije tak bardzo chciała bym się teraz tego dowiedzieć...

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Ja się od przedwczoraj martwię bo dwa dni lekko plamilam na brązowo. Miałyście tak? Zaczęłam brać Duphaston, nic innego nie mogę w sumie zrobić. Na dodatek było to tylko w pracy, gdy wypoczywam i w nocy nie-wiec nie wiem czy to nie przez szybkie tempo w pracy (było mi bardzo słabo). Leci mi dopiero 5tydzien, nie chciałam póki co informować o ciąży i iść na l4:(

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Hej. Opuszczam forum. Pół nocy spędziłam na IP. Dostałam ostrego bólu brzucha i krwawienia w nocy. A 2h czekałam aż mnie przyjmą. Zrobili mi usg i pecherzyk jest w szyjce macicy. Nic mi nie dali tylko nospe sobie brać kazali i leżę i wyje. Musiałam się pozalic.

Odnośnik do komentarza

Szyszunia, niezmiernie mi przykro. Współczuję Ci i życzę powodzenia następnym razem. Ściskam Cię mocno:*

Carmelek, ja nigdy plamień nie miałam, ale któraś z Dziewczyn na forum ma. Musisz poszukać.

Kala, spokojnie, wszystko będzie dobrze. Nie denerwuj się:)

Oliolenka, trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę:))

Ola, witaj, gratuluję widocznego serduszka!

Damona, witaj i się rozgaszczaj :D

Mamusiaszczesciara, lepiej poczekać i zobaczyć co trzeba niż pojsć za wcześnie i się stresować, że coś jest nie tak :))

Jak tam chorowitki? Eleonora, Alinda?

Wczoraj byłam u ortodonty i założyła mi nowe zamki od strony języka plus ścianęła aparat tak, że caly czas mnie wszystkie zęby bolą i nie da się jeść:(((

Odnośnik do komentarza

~szyszunia1806
Hej. Opuszczam forum. Pół nocy spędziłam na IP. Dostałam ostrego bólu brzucha i krwawienia w nocy. A 2h czekałam aż mnie przyjmą. Zrobili mi usg i pecherzyk jest w szyjce macicy. Nic mi nie dali tylko nospe sobie brać kazali i leżę i wyje. Musiałam się pozalic.

Szyszunia matko jedyna jak mi ogromnie przykro :( oni czekają z tym moim usg i badaniem bo sa pewni ze znowu pozamiczna mam :( ostatnim razem ratowali mi zycie jajowod pekl mi krwotok itd. Ja probuje nastawic sie ze jest ok tym razem ale .......zawsze jest to ale . JESTEM Z TOBA SERDUCHEM CALYM.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...