Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślę że ciepły prysznic nie jest przyczyną bólu brzucha. Tam się wszystko rozciąga i przygotowuje do dzidziuś więc boli niestety. Ale w porównaniu co nas czeka to pikuś. Ja idę do lekarza a kura w 5 tyg i 6 dni ale idę sprawdzić tak szybko czy wszystko ok bo się boje po ostatniej stracie.

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusiaszczesciara

Jak narazie 1 kg na minusie oprocz ogorkow kiszonych nic innego nie daje rady zjesc niestety czuje sie podle jak tak ma byc do konca to nie wiem jak to przeżyje . O d rana do nocy mam wirowanie w żołądku w czasie snu takze :(

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusiaszczesciara

carmelek9
Uff to dobrze, ze nie tylko ja tak mam. Łatwo się denerwuje, krzyczę na kogoś, a później denerwuje się tym, ze mogę zaszkodzic ciąży nerwami (mam nadzieje, ze nie) muszę wyluzować;)

Zycze powodzenia ha h a ja zluzowac nie mogę co probuje to w szal wpadam :D musze zarejestrowac konto.

Odnośnik do komentarza

Witam nowe przyszłe Mamy :D

A ja to znowu mam ochotę caly czas płakać. I to nie dlatego, że mi smutno, tylko hormony właśnie. Jednak różne dziwne rzeczy się dzieją z kobietą w "tym stanie";)

Mika, bóle brzucha są całkowicie normalne (takie jak na największy okres świata;) ). Jakby to był ostry, inny ból to można by sie niepokoić. Spokojnie:)

Carmelek, moja gin kazała przyjść mi w czwartek, czyli 7 tydzień jakoś. W ramtej ciąży poszlam za wcześnie i było tylko jajo i ciałko żółte(5tc), po 10 dniach już bylo widać serduszko:-)

Zapomniałam się Was zapytać czy też Wam ciągle zimno? Nie jestem z natury zmarzluchem a chodzę ubrana jak na Syberię.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny tak przy niedzieli:)
Ja ostatnio mam bardzo dobry nastrój i ,,miska,, cały czas mi się cieszy natomiast wrażliwość również mam na wysokim poziomie i potrafię rozpłakać się nawet na reklamie;)
Na samą myśl o tym, że mogłoby być coś nie tak łzy stają mi w oczach:(
Przerażona jestem bo różne myśli krążą po głowie czy usłyszę bicie serduszka mojego serduszka? I czy ciąża rozwija się prawidłowo? Ahh chyba potrzebuję wsparcia...
Z temperaturą też nie ogarniam raz tak mi zimno że skarpetki to nawet do spania zakładam A raz chodzę po domu w koszulce na ramiączkach bo aż się pocę, nie ogarniam;)
Miłego wieczoru:)))

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

a mnie dziewczyny bolą piersi, nie muszę ich dotykać mieć stanika żeby bolały. czuje w nich takie mrowienie a momentami taki dziwny ból jakby kłucie miejscami. niby to normalne ale nie pamiętam by mi się tak działo już na początku ciąży. chyba nawet po porodzie dopiero tak miałam przez pierwsze tygodnie. A tego jak leciała siara wogole nie czułam tylko mnie trochę swedzialy. Wogole to teraz to mnie wszystko swędzi. A rozstępy na brzuchu to strasznie. Znacie jakiś dobry krem który faktycznie działa na to swędzenie?

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

tak te pierwsze 2 tyg są okresem chronionym. zagrożenie jest dopiero jak zarodek się zagniezdzi i utworzy się łożysko. wiec nie zamartwiaj się tym na zapas. tak naprawdę alkochol jednemu zaszkodzi niewielką ilość, inna matka wogole będzie abstynetnka nawet cukierków nie zje z Alko a dziecko z jakiegoś powodu będzie chore zazwyczaj tak jest niestety a inna będzie pić całą ciaze a dziecko będzie zdrowe jak byk. nie ma co kusić losu jak się już wie o dzieciątku ale jak się nie wiedziało to trudno i lepiej założyć że nic się nie stało bo stres jest gorszy niż ten alkochol

Odnośnik do komentarza

I ja chodzę prywatnie. Usg miałam robione na kazdej wizycie :)

Szyszunia, używałam prawie wszystkiego na rozstępy i nic nie działało... brzuch mam tragiczny, chociaż nie przytyłam w ciąży. Swędziało niemiłosiernie :|
Tym razem mam zamiar spróbować używać Bepanthen Semiderm Krem(byle nie maść i nie ten drugi krem) Synek miał takie suche swędzące placki na skórze i pediatra to poleciła , zeszło raz dwa i nie wróciło. Potem poleciła mi to samo tatuatorka i powiedziała, że nic lepiej nie leczy skóry i nie eliminuje swędzenia.
Przy czym nie jest to specyfik typowo dla przyszłych mam. Po prostu będę robić doświadczenia;)

Eleonora, też mam takie obawy. Moze dlatego, że tak dużo się słyszy i czyta o złych rzeczach :(

No to co??? Zarządzamy zbiorowe luzowanie się? :D chyba każdej się to przyda.

Oczywiście zasnąć nie mogę a koło godziny 18 słaniam się na nogach...

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Kiedy polecacie iść na to pierwsze usg znaczy w moim wypadku to już 2 usg. Na tym pierwszym nie było kompletnie nic widać. Było w piątek. Wiecie ja nawet się cieszę że nic doktor nie widziała bo to tylko potwierdza późną owulacje. Moje negatywne testy i niską betę. Dziś robiłam test znowu. Wiem że to bez sens ale gdyby wyszedł negatywny po tylu dniach od tamtej bety to by było już naprawdę coś nie tak
ale wyszła mi piękna gruba czerwona krecha i jestem już szczęśliwa. I teraz myślę kiedy iść na to usg bo ja dalej nie wiem w których tygodniu jestem. A może zrobic test z krwi? W poniedziałek było 7 czyli tak jakby uznaje to za start. już minął tydzień wiec już powinien być chyba 4tydz ciąży. Co wy myślicie? Iść? czekać? boję się że beta mi tylko zmartwień dołoży, ale z drugiej strony lepiej wiedzieć wcześniej chyba.

Odnośnik do komentarza

~szyszunia1806
Kiedy polecacie iść na to pierwsze usg znaczy w moim wypadku to już 2 usg. Na tym pierwszym nie było kompletnie nic widać. Było w piątek. Wiecie ja nawet się cieszę że nic doktor nie widziała bo to tylko potwierdza późną owulacje. Moje negatywne testy i niską betę. Dziś robiłam test znowu. Wiem że to bez sens ale gdyby wyszedł negatywny po tylu dniach od tamtej bety to by było już naprawdę coś nie tak
ale wyszła mi piękna gruba czerwona krecha i jestem już szczęśliwa. I teraz myślę kiedy iść na to usg bo ja dalej nie wiem w których tygodniu jestem. A może zrobic test z krwi? W poniedziałek było 7 czyli tak jakby uznaje to za start. już minął tydzień wiec już powinien być chyba 4tydz ciąży. Co wy myślicie? Iść? czekać? boję się że beta mi tylko zmartwień dołoży, ale z drugiej strony lepiej wiedzieć wcześniej chyba.

Zrob bete i kolejna dwa dni pozniej do lekarza mysle tak.za 10.dni

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Masz rację Silvara trzeba zluzować bo inaczej zwariujemy;)
Jeśli chodzi o rozstępy to ja w ciąży nie miałam ale wyszły zaraz po porodzie za pierwszym razem i udało mi się je zniszczyć kremem z Vichy rewelacyjny wprawdzie trochę drogi i użyłam 3 opakowania ale efekt był:) po drugim porodzie prawie nie miałam ale próbowałam bio oil ale nie byłam zachwycona. W zasadzie to smarawałam się w czasie ciąży balsamem Nivea i później też że względu na suchą skórę.
Wizyty też mam prywatne i usg za każdym razem chociaż teraz ja byłam na wizycie to dał mi termin na za 2 tygodnie bo mówi żeby za często nie naświetlać dzidzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...