9 miesięcy, ciąża

Test ciążowy - blada kreska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Jerzy

Jerzy

Witam serdecznie :)

Staramy się z żoną o dzidzię. Dzisiaj rano żona zrobiła test. Co waszym zdaniem może oznaczać taki wynik?

• test-ciazowy-blada-kreska_71900.jpg
61818 jerzy Mężczyzna, 30 lat, Łódź
Aga911

Aga911 wpis edytowany

Jerzy, znaczy chyba, że Wam się udało :)

Elza, dzięki wielkie. Tobie również powodzenia następnym razem. Trzymam kciuki.

61763 aga911 Kobieta, 28 lat, Krosno
Olik25

Olik25

U nas test podobnie wyglądał, teraz trzymajcie kciuki i czekajcie na wizytę u lekarza :)

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
~Olaaa34

~Olaaa34

Tak robię blokiem polerskim:) A swoją drogą jak jest z ta szyjka macicy i jej rozpulchnieniem to znak wczesnej ciazy?

Mazur

Mazur

Witam zrobiłam test i jest druga kreska ale jakaś taka inna niewiem czy to ciąża? a staram się z mężem o dzidziusia

• test-ciazowy-blada-kreska_72147.jpg
62009 mazur Kobieta, 30 lat, Ostrowo
Emi91

Emi91

Na drugi dzien od zrobienia testu kompletnie nie ma sensu patrzecc na ten test bo ta kreska która była blada, lub której nie było ciemnieje. Dlatego też na testach wyraźnie pisze aby wynik odczytywać do 5 min, później nie jest już wiarygodny. Co do Ciebie to moim zdaniem to jest test pozytywny :) Ja zrobiłam testów kilka w 1 dzień spoźnionej miesiączki i w każdym po ok 2 min pojawiala się ledwo widoczna blada kreska. Poźniej zrobiłam bete i wyszła ponad 1000 hcg. Na opakowaniu testu rwnież powinnaś znaleźć napis że intensywność koloru tej drugiej kreski zależy od stężenia HCG, natomiast jeśli się ona w ogóle pojawia, jeżeli w tym polu pojawia się jakikolwiek, nawet bady ślad to oznacza to wynik pozytywny. Jakbys nie była w ciązy nie pojawiłaby się nawet blada kreska :P

61879 emi91 Kobieta, 28 lat, Kraków
Mazur

Mazur

Dziękuję bardzo za odpowiedź jutro powtórzę jeszcze raz test

62009 mazur Kobieta, 30 lat, Ostrowo
Mona1990

Mona1990

Witam jestem tu nowa moje cykle to przewaznie 29 -30 dzis mija 32 dc

Test robiłam 31dc po południu
Drugi 32 dc rowniez po południu
Prosze o pomoc co o tym myslicie

62134 mona1990 Kobieta, 29 lat, Zabrze
~Zakochana

~Zakochana

Najlepiej robić test rano, powtórz z pierwszego porannego moczu. Na pierwszym teście widzę jakby lekki cień drugiej kreski, na drugim nie. Musisz powtórzyć rano i spokojnie, jak jesteś w ciąży to musisz uzbroić się w dużo cierpliwości :)