9 miesięcy, ciąża

Test ciążowy - blada kreska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Aga911

Aga911

Przykro mi Elza, następnym razem się uda ;) a to jest typowe krwawienie miesiączkowe? Ja kilka dni temu przy podcieraniu zauważyłam śluz zabarwiony na różowo i też myślałam, że to początki okresu, ale po pół godziny się zatrzymało. Zobaczę co mi jutro powie ginekolog. Boję się mega, zwłaszcza, że mój partner na widok badania hcg stwierdził, że on "musi się zastanowić co teraz zrobić" ...

61763 aga911 Kobieta, 28 lat, Krosno
Elza1986

Elza1986

Witaj Aga. U mnie bylo tak ze przedwczoraj zauwazylam krew tylko przy podcieraniu sie. Wczoraj juz troche krwi na wkladce, wiec zapisalam sie na wizyte do lekarza. Na wizycie o 17 dowiedzialam sie niestety ze zaczyna sie poronienie ale mam obserwowac krew i jezeli krwawienie sie nasili lub dojda bole to jechac do lekarza. Poronilam w domu ok 20- stej...

61783 elza1986 Kobieta, 33 lata, Poznań
~Ana096

~Ana096

Pamiętam w mojej pierwszej ciąży miałam podobny przypadek zrobiłam test kreska była blada za tydz kolejny test który był już oczywisty i to była ciąża... Nie zawsze książkowe u każdej kobiety test będzie jednoznaczny po 9-10 dniach. Powodzenia!

Aga911

Aga911

Elza, u mnie to samo chyba.. 2 minuty przed wizytą u lekarza byłam w toalecie i przy podcieraniu już była krew, typowa czerwona. Weszłam do gabinetu, powiedziałam o co chodzi i usłyszałam "to nie okres, była Pani w ciąży ale Pani już nie jest" :( i teraz jest wieczór i dalej przy podcieraniu jest krew. Jutro mam jechać do szpitala i sprawdzić hcg. Macica pusta a koło jajnika coś jest, nie wiadomo co. :( boję się co to będzie jutro. Elza, skąd wiedziałaś, że właśnie "w tym momencie" poroniłaś?

Elza1986

Elza1986

Aga, wiedziałam bo przez pół godziny leżałam i płakałam wręcz z bólu podbrzusza i nagle jak ręką odjąc koniec bólu i wstawając żeby pójść do ubikacji czułam że "coś" chlupnęło, a gdy poszłam to rzeczywiście na podpasce miałam kawałek nie wiem czego, bo pierwszy raz przechodziłam przez coś takiego:-( Po tym wszystkim pojechałam do szpitala i stwierdzili że to była ciąża biochemiczna:-(

Aga911

Aga911

Hej Elza, strasznie mi przykro :( nie wiem nawet co powiedzieć.. I boję się, że czeka mnie to samo. Mam nadzieję, że masz teraz dużo wsparcia.

Elza1986

Elza1986

Aga trzymam mocno za Ciebie kciuki, aby jednak nie okazało się to co u mnie. Daj znać gdy będziesz coś wiedzieć

Elza1986

Elza1986

Dziękuję, najgorsze było to ze w szpitalu odsyłali mnie od lekarza do lekarza i każdemu z osobna musiałam opowiadać od nowa i za każdym razem glos mi się łamał. Gdy przestanę krwawić mam iść do lekarza skontrolować czy jest wszystko ok. Wsparcie na szczęście mam :-)

Aga911

Aga911

Straszne, ale dobrze, że masz wsparcie. To jest najważniejsze. Ja się dziś rozpłakałam jak mi pielęgniarka krew pobierała, bo spytała czemu mi tak zależało na badaniu (punkt pobrań był już niby zamknięty ale prosiłam, błagałam i mi zrobiła). Nerwy okropne. Trzymam za Ciebie kciuki za kolejną próbę. Odezwę się jutro jak będę coś wiedzieć. Dobranoc :)

Elza1986

Elza1986

Hej Aga i co? Wiesz już coś? Ja na pewno będę się starać dalej, jak tylko lekarz da zielone światło