9 miesięcy, ciąża

Test ciążowy - blada kreska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bibs

Bibs

Niestety to oczywiście loteria, ja mam za sobą 1 poronienie i 2 zdrowe ciąże. Za każdym razem zaczynałam od takiej bladej kreseczki...wszystko zależy kiedy owulacja, jakie długie cykle, czy regularne etc

Daga daj znać jaki wynik będziesz miała :)

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
Daga96

Daga96

Hej mam wynik ale nie mam pojęcia jak go odebrać ponieważ się nie znam. Ocen jeżeli możesz.

• test-ciazowy-blada-kreska_74455.jpg
64158 daga96 Kobieta, 26 lat, Piła
Daga96

Daga96

Daga96
Hej mam wynik ale nie mam pojęcia jak go odebrać ponieważ się nie znam. Ocen jeżeli możesz ciekawi mnie tylko dlaczego testy są pozytywne? .

64158 daga96 Kobieta, 26 lat, Piła
Bibs

Bibs

Wynik swiadczy, że ciąży nie ma.
No jest to bardzo dziwne. Czasem testy tak pokazują coś w rodzaju "fabrycznej kreski" etc.

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
Sanaa

Sanaa

Hej kobietki powiedzcie mi czy tylko ja widzę dwie kreski na teście czy już może wariuje??

• test-ciazowy-blada-kreska_74588.jpg
64411 sanaa Kobieta, 23 lata, Chorzów
Monika1985

Monika1985

U mnie też blada wyszła.... Ale objawy są typowe, młodości, senność, wrażliwość na zapachy. W lutym poroniłam samoistniew 9 tygodniu, nie znam przyczyny ☹️ W kwietniu zaraz po miesiączce, zaczęliśmy starania. Lekarz pozwolił. Mam w domu dwie córki, ale chciałabym synka. Do trzech razy sztuka. Może się uda. Jak będzie dziewczynka, to facet na tampony nie zarobi

• test-ciazowy-blada-kreska_74636.jpg
64488 monika1985 Kobieta, 34 lata, Konin
Monika1985

Monika1985

Sanaa
Hej kobietki powiedzcie mi czy tylko ja widzę dwie kreski na teście czy już może wariuje??

Gratulacje ❤️ są dwie kreski

64488 monika1985 Kobieta, 34 lata, Konin