9 miesięcy, ciąża

Test ciążowy - blada kreska

zaczarowana142

zaczarowana142

Witam. Wczoraj wieczorem robiłam test ciążowy. Wyszła jedna kreska gruba a druga ledwo widoczna, bardzo jasna. Dzisiaj rano powtórzyłam test. Zrobiłam dwa - jeden płytkowy i drugi strumieniowy. Zarówno w jednym jak i w drugim jedna kreska była mocno gruba, widoczna zaś druga była jaśniejsza, jakby cień jednak wydaje mi się, że bardziej widoczna niż ta z dnia poprzedniego. Chciałam wysłać zdjęcia, ale nie można chyba tutaj. Czy to może być ciąża? Zdjęcia przedstawiają poranne testy.

• test-ciazowy-blada-kreska_64099.jpg
  • test-ciazowy-blada-kreska_64100.jpg
  • test-ciazowy-blada-kreska_64101.jpg
  • test-ciazowy-blada-kreska_64102.jpg
58255 zaczarowana142 Kobieta, 25 lat, Olsztyn

Odpowiedzi znajdują się poniżej

maartynka

maartynka

Według mnie też ciąża. Ja też miałam takie kreski:-) z dnia na dzień będzie ciemniejsza:-)

27808 maartynka Kobieta, 26 lat, bydgoszcz
~xyza

~xyza

Ciąża ciąża ciąża. Sprawdz za kilka dni testem a kreska bedzie duzo wyrazniejsza albo krew i beta hcg. Gratulacje :))

~EjMI

~EjMI

Też tak miałam i faktycznie byłam w ciąży. Zrób badanie krwi pod kątem ciąży. To najlepsze rozwiązanie. Będziesz miała pewność.

~Silvaraaaaa

~Silvaraaaaa

Chyba muszę dokopać się do swojego profilu na parentingu;-)

Zaczarowana142, witaj, jestem w tej samej sytuacji! Mam nadzieję, że możemy sobie już pogratulować :D w pierwszej ciąży (tak jak i teraz) mialam bladą kreseczkę. Ale nie jest wazny jej kolor czy nasycenie. Ważne , że jest :D

Mam nadzieję, że będziemy niedługo zakładać wątek
Wrześniowe 2018 :D

Pozdrawiam!

Nananana

Nananana

Witam, dołącząm się do pytania :) zrobilam 2 testy ( z rana i późnym wieczorem ) . czy tylko ja widzę tutaj dwie kreski?? :D

• test-ciazowy-blada-kreska_64209.jpg
58312 nananana Kobieta, 35 lat, Warszawa