9 miesięcy, ciąża

Oczekiwanie na usg genetyczne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Caro84

~Caro84

Nad amnio na pewno będę się jeszcze zastanawiać. Wszyscy lekarze, z którymi rozmawiałam są za tym żeby jednak zrobić a ja jestem do bólu racjonalna wiec pewnie się zdecyduje. Nifty zrobiłam bo po prostu chciałam wiedzieć wcześniej żeby zmniejszyć stres, który na początku był straszny.
Na echo mogę się umówić od 16 tygodnia wiec mam jeszcze trochę czasu, ale już dostałam namiar na lekarza i sporobuje się do niego umówić na końcówkę stycznia. Mam nadzieje, ze będzie dobrze.
I najważniejsze, czuje się spokojniejsza.

Mama_2014

Mama_2014

Chcac sie umowic PRYWATNIE na echo terminy byly odlegle w ubieglym roku, nawet po 2 miesiace w niektorych placowkach.
Nie wiem jak jest u Ciebie. Polecam zadzwonic - dopytac i sie umowic.. jesli masz dobrego lekarza,to pewnie beda kolejki do niego.

54982 mama-2014 Kobieta, 30 lat, Gra...
~Caro84

~Caro84

No to muszę czym prędzej się tym zająć i zadzwonić bo podobno to bardzo dobry lekarz wiec obawiam się kolejek.
Jestem tylko ciekawa czy mój ginekolog tez go poleci a wizytę mam dopiero 24, ale i tak wcześniej spróbuje się umówić.

~Caro84

~Caro84

O dziwo czuje się trochę lepiej. Mam odrobine więcej energii. W końcu mogę coś zrobić w domu. nadal nie za dużo bo szybko się mecze, ale jest lepiej niż ostatnio.
Umówiłam się na echo na 01.02 i trochę się denerwuje co będzie dalej tym bardziej, ze pierwsze dziecko mojej mamy tez miało wadę serca i zmarło po 3 miesiącach. Co prawda to było w 1974 a od tamtego czasu medycyna poszła do przodu, jednak niepokoj pozostaje.
Po tym wszystkim co przeszłam do tej pory chyba odruchowo nastawiam się na najgorsze :/.

~Caro84

~Caro84

A i jednak zdecydowałam się na amniopunkcje. Czekam z niepokojem na wtorek...

Mama_2014

Mama_2014

Caro nie mysl o najgorszym.. musisz wierzyc,ze dzidzia bedzie zdrowa !
Nifty wyszlo dobrze.
Zobaczysz, na echu bedzie ok.
Amnio potwierdzi, ze nosisz zdrowa dzidzie pod sercem ..

MUSI BYC DOBRZE!
A Ty w koncu w to uwierz!

Sciskam Cie mocno .

Ps. Jutro amniopunkcja ?

54982 mama-2014 Kobieta, 30 lat, Gra...
~Caro84

~Caro84

Tak, jutro o 8:50. O dziwo wcale się nie denerwuje- pewnie dlatego, ze staram się o tym nie myśleć. Stres pewnie pojawi się przed samym zabiegiem.

~xyza

~xyza

Będę trzymać kciuki a nie denerwujesz sie bo podswiadomie wiesz ze wynik bedzie prawidlowy. I tak trzymać. Widzisz wszystko uklada sie ku dobremu.

~Caro84

~Caro84

Dlatego ciesze się, ze zrobiłam Nifty bo spokój ducha jest bezcenny. Mam nadzieje, ze wszystko się potwierdzi i echo serca wyjdzie dobrze a wtedy będę mogła sobie spokojnie tyć i czekać do lipca :).