9 miesięcy, ciąża

Oczekiwanie na usg genetyczne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Caro84

~Caro84

W ogóle to bardzo zle się czuje. To już ponad 14 tc a ja nadal nie wychodzę z łóżka. Mam zawroty głowy i jest mi słabo. Rzadko wychodzę z domu i tylko wtedy kiedy muszę. Zaczynam się zastanawiać czy to normalne. Od prawie 3 miesięcy nie mam kompletnie siły do czegokolwiek. Za cokolwiek się wezmę muszę przerywać żeby sie na chwile położyć. Nawet nie mogę zrobić normalnie zakupów :(.Zaczynam już przez to popadać w depresje :((. Wyniki mam super, niby nic się nie dzieje a ja jestem osłabiona i kompletnie bez sił. Już nawet nie mam siły się stresować tym nt i wynikami. Wszyscy mówili, ze jak się skończy I trymestr to się lepiej poczuje a ja się czuje tak samo fatalnie jedynie trochę apetyt mi wrócił chociaż i tak jak na moje potrzeby to jem mało i byle co bo jak wspomniałam nie mam siły iść do sklepu ani tym bardziej gotować.
Tak chciałam być w ciąży a teraz zaczynam żałować, ze się udało :(.

~Akemi

~Akemi

A robiłaś badania TSH,Ft3 i Ft4?Ja się tak fatalnie czułam jak miałam bardzo złe wyniki tarczycy.Doslownie splywalam z krzesła,nie byłam w stanie nawet siedzieć.CUlam się jakby przygniatało mnie 10 ton.

~Caro84

~Caro84

No właśnie dzisiaj rano poszłam zrobić Ft4 i czekam na wynik. TSH jest niemiarodajne w ciąży. Zobaczymy co wyjdzie bo jak robiłam badania przed sama ciąża to wszystko było w normie. Mam nadzieje, ze to tarczyca bo jak nie to to nie mam już pomysłu :/.

~Caro84

~Caro84

Tarczyce mam Ok. Wynik pośrodku normy, czyli tak jak chciała moja pani doktor :/. Teraz to ja już sama nie wiem...

~xyza

~xyza

Caro niekiedy tak jest. Pogoda tez plata figle. Hormony szaleja. Byc moze tak reagujesz po prostu. Ja mdleje przy wizytach u dr i w labortorium nie mowiac o domu. Trzeba po prostu bardziej uwazac. Naucz sie oddychac za pomoca przepony. Niestety wszystko co robisz rob baaardzo wolno bez pospiechu wstawaj straj sie uspokoic oddech i dopiero np. Lezysz na boku usiadz poczekaj wstań sprawdź jak sie masz i powoli idz nie rob gwałtownych ruchow glowa w dol na boki nie rozgladaj się szybko. Staraj sie dotleniac w miare mozliwosci nawet jak jestes w domu. Nie kazda kobieta z chwila nadejscia 2 trym tryska energia i szaleje po miescie. Niekiedy do konca ciazy nastroj z 1 trym sie utrzymuje. Moja kolezanka prawie do 7 miesiaca wymiotowala w ciazy.

~Caro84

~Caro84

Właśnie dostałam wynik NIFTY.
Prawidłowy, będzie córka :).

~xyza

~xyza

Gratuluję widzisz tak jak mówiłam będzie dobrze :)) cieszę się razem z Tobą :)

~Caro84

~Caro84

Cieszę się, ze się zdecydowałam pomimo ceny. Teraz czeka nas echo serca żeby sprawdzić czy z nim wszystko ok, ale najważniejsze, ze nie ma żadnej choroby genetycznej. Do tej pory serce było Ok, tętno w normie wiec mam nadzieje, ze tak zostanie.
No i będę miała wymarzona córeczkę. Wszyscy się cieszą bo w naszej rodzinie od strony męża są sami chłopcy już od kilku pokoleń. Babcia mojego męża w tym roku roku ma 90 lat i bardzo się ciesze, ze doczekała prawnuczki tym bardziej, ze ma 2 synów, 3 wnuków i 2 prawnuków.

Mama_2014

Mama_2014

Caro , swietne wiadomosci !!! Super !!
Ciesze sie razem z Toba !!

Umow sie czym predzej na echo. :)

Amnio bedziesz robic ?

54982 mama-2014 Kobieta, 30 lat, Gra...
~Lupi

~Lupi

Gratulacje!
Teraz tylko dbaj o siebie i o to wymarzone maleństwo :)
Dużo odpoczynku , spokoju , jak najmniej stresu bo nie służy :)
Pozdrawiam