Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Anet23 ja też byłam przeziębiona i w moim przypadku najlepsza była herbatka z miodem no i oczywiście ciepła kołderka. Ja wizytę miałam w poniedziałek. Dużo stresu i strachu było, ale wszystko dobrze wyszło. Jutro idę na drugą wizytę do innego lekarza bo ten u którego byłam nie chciał mi wypisać nawet zaświadczenia do pracy a jest to u mnie konieczne. Powiedział, że nie jest to "ciąża żywa" bo nie widać zarodka i kazał nie dzwigać w pracy. Tylko że moja praca opiera się właśnie na dzwiganiu.

Dziewczyny piszcie jak tam po waszych wizytach.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaie6hhvz9zqms0.png

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

U mnie po wizycie wszystko dobrze serduszko bije widać maleńkiego maluszka. 6 tydzien.
Dostalam skierowanie na badania morfologia glukoza mocz i cos jeszcze ale nie pamiętam co, nastepna wizyta 15.01. Na przeziębienie jest specjalny syrop dla kobiet w ciąży i karmiących prenalen się nazywa o ile dobrze pamiętam bralam w drugiej ciąży jest całkowicie bezpieczny, jest chyba więcej produktów z tej serii krople do nosa i cos na gardło chyba widziałam nawet w rossmanie.

Zalogujcie się na hipp, bobovita, bebilon, bebiko, enfamamil, dostaniecie darmowe próbki upominki i obiadki dla maluszka tylko wpiszcie jakis stary nieaktualny nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

WITAJCIE SIERPNIOWE MAMUSIE. chce do was dołączyc. Ostatnią miesiączke miałam 2.11 ale z usg wychodZi sporo mniejsza ciaza, 5tydz 4 dni. Jest tylko pecherzyk i ciałko żółte. W piątek mam na usg może coś będzie więcej widać :) Też jestem przeziebiona mam kaszel katar i pije syrop prenalen.

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

justyna28 ja pierwszą dobrze drugą źle cały czas mdłości chciało mi się wymiotowac a nie mogłam byłam zmeczenona i marudna. Teraz jestem w trzeciej narazie jest średnio od tygodnia mam wzdety brzuch jak balon wrażenie jak by w środku było cos ciężkiego, nie mogę pić kawy.
Dzis jakimś cudem czuje się dobrze naszla mnie wenna na sprzątanie nawet okna umylam

Odnośnik do komentarza

pena89 super ze jest wszystko wporzadku :)
justyna28 ja przez dwie ciaze mdlosci i wymioty ale tylko na poczatku ciazy, w drugiej pozniej to juz nawet choroba lokomocyjna mi przeszla :) a teraz jak narazie to bole w krzyzu i podbrzusza czasem i okropne zmeczenie.

Ja mam lekarstwa na gardlo argentin-t ale dzis kupilam faringosept pani w aptece mowila zeby na zmiane, do tego rutinoscorbin i woda morska do nosa dodatkowo herbata z cytryna i musi przejsc.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ztsh7asn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Ja od gardła to biorę tabletki prenalen i od przeziebienia saszetki Ale słabo pomaga. Ale mam taki ropny katar oby zatoki mnie nie brały. Ja się boje bo w 1 ciąży LeŻałam prawie całą, miałam skracajacą się szyjke i miałam od 20tygodniu pessar i kupę leków na podtrzymanie od 8tygodnia . Mam też niedoczynność tarczycy. Teraz tez lekarz mówił że słaba ta szyjka ale ze damy radę..

Odnośnik do komentarza

justyna28 ojej to bardzo ciezka ciaze mialas.
Ja w pierwszej ciazy bylam w szpitalu na kolke nerkowa a pozniej zlapala mnie choroba i strasznie kaszlalam i od tego brzuch mi sie strasznie napinal i znowu szpital, lezalam pod pompa ponad 24 godz. Druga ciaza bez problemow i szpitali, mam nadzieje ze ta bedzie taka sama jak druga :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ztsh7asn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Tak miałam trudną ciążę tylko do łazienki i do lekarza wstawałam, mam nadzieję że teraz będzie lepiej, musi być skoro już się zdecydowaliśmy to trzeba dać teraz radę :) W piątek mam wizytę po 15 tej to zobaczymy co lekarz powie ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.... Jestem po wizycie... Niestety nic z tego pęcherzyk jest wielkości na poziomie 7 tyg czyli tak jak powinno być a ciałko żółte jest na poziomie 5 tyg. Lekarz kazał mi zrobić betę dziś i w piątek chociaż nie wiem po co no ale cóż. Mam czekać na poronienie

Odnośnik do komentarza

Gabi - współczuję, miałam tak w zeszłym roku z drugą ciążą - poszłam w 7 tygodniu ale był tylko pęcherzyk. Też wtedy pierwszy raz zrobiłam betę, a dwa dni później drugi raz - i owszem był przyrost ale jednak za mały. Skierowanie do szpitala i łyżeczkowanie. Z mojego doświadczenia podpowiem żeby do szpitala iśc]ć w miarę możliwosci jak wyniki bety pokazują spadek bo mi jak zrobili w szpitalu na potwierdzenie i wyszło im tyle samo co miałam w swoich wynikach to chcieli mnie na 3 dni zatrzymać tylko po to żeby zrobić jeszcze raz betę.

Pomimo tego, powiem tak - czekaj jeszcze spokojnie do wyników w piątek oraz do ponownego USG. W szpitalu jak byłam na zabiegu to mówili że nie takie przypadki bywają, kiedy ciąża jednak się pojawia.

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Kurczę dZiewCZyny i ja zwatpilam teraz u mnie w tamtym tygodniu na usg też był tylko pecherzyk i ciałko żółte... aż się zmartwiłam, bo miesiaczke miałam 2.11.2017 byłam 6 grudnia na usg i lekarz powiedzial ze nic nie widzi że nie ma ciąży, tzn ze jest tylko gdzie...Ale mówił żeby się nastawić ze dużo mlodsza niż wskazuje z miesiączki ii dlatego nie widac. Robiłam betę co 2 dni to rosła no i zrobił mi usg w sobotę (po5dniach) no i byl pęcherzyk i ciałko żółte... I powiedział że jednak wczesna ciąża, mam nadzieję że się rozwija wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...