Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a Torbiel


Rekomendowane odpowiedzi

7 września poroniłam to był 10 tydzień.Po dwóch tygodniach poszłam na wizytę i okazało się że mam torbiela 5 cm dostałam no-spe,luteine razem na wywołanie @.Dostałam po 12 dniach.12 października i torbiel był już prawie 7 cm.Miałam się zgłosić za jakiś czas umówić się na zabieg,ale na usg wyszło,że torbiel maleje i ma nie całe 4 cm.A teraz od tygodnia mam objawy ciąży wymioty,powiększone piersi,zle samopoczucie a czytałam,że przy torbielach są takie same objawy jak przy ciąży.Zrobiła test wyszedł pozytywny,krew Bhcg wyszło 11mlU/ml.Może ktoś miał podobną sytuację.W innych okolicznościach bym się cieszyła,że jestem w ciąży a teraz nie wiem czy to ciąża czy to jest spowodowane torbielem.Może ktoś miał podobną sytuację.

Odnośnik do komentarza

Ja tak miałam w ciąży z pierwszym synem. Torbiel wchłonęła się w 6mc. Gdyby nie zniknęła, to miałabym cc, gdzie razem z porodem byłaby usuwana ta torbiel.

Natomiast masz niską betę, wynik niekoniecznie wskazuje na ciąże, chyba że zrobiłaś ją bardzo wcześnie., np. przed spodziewaną @. Powtórz test po 2 dniach i zobacz czy był spory przyrost bhcg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...