9 miesięcy, ciąża

Lipcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monyaa

monyaa

mamalina to jetes naprawde bardzo drobna i szczupla, jak to juz kolejny poród to moze bedzie latwiej?

teoretycznie temrin z om mam 28.07, z usg 25.07, ale ide 17.07 do szpitala i pewnie zybciej bedzie porod nie sadze zeby zajmowali sie mna 10 dni.
Boje sie porodu sn i mam nadzieje ze mnie nie beda zmuszac tylko zrobia mi cc.

Remont juz skonczony, zostaly oczywiscie usterki ktore beda do poprawy jak juz maly bedzie na swiecie.

Teraz skupiam sie na wyprawce malucha wczoraj dopiero lozeczko odebrane do zlozenia, jeszcze materacyk nie dojechal.

No i koniecznie musze spakowac torby dla mnie i juniora do szpitala mam czas do poniedzialku zeby wszystko skompletowac.

58198 monyaa Kobieta, 39 lat, Kutno
~rusalka843.

~rusalka843.

monyaa- podziwiam Cie dziewczyno że dałaś radę sama z tym remontem. A ojciec dziecka pomaga Ci? Bedzie przy porodzie? Ja niby wszystko mam po synku ale jeszcze nie rozpakowane ;) więc też nie wiem jak to będzie. Torbę spakowałam wczoraj. Jutro idę do lekarza i na pewno wyznaczy mi termin już. Coraz bardziej się boję .
mamalina- ladnej gromadki się dochowałaś :) Jak Ty dajesz radę ogarnąć temat? Musisz być bardzo zorganizowana:)Jak będziesz rodzić?
Co tamu reszty słychać?

monyaa

monyaa

Rusałka na szczęście miałam dobrych fachowców w większości oczywiście poza jedna firmą bo różne ekipy od różnych kwestii. Kilka drobnych rzeczy do poprawy m in drzwi przesuwne Ale to się umowie jak ogarnę sytuację po porodzie.
Ojciec dziecka jest daleko ostatni raz był.na majówkę i wtedy mi przed remontem pomagał w sprzątaniu i pakowaniu i pewnieprzyjedzie dopiero w sierpniu tak ze przy porodzie będę sama. Tyle ile mogą pomagają mi rodzice są już po 70. Także nie mogą za dużo się forsować
Tata mi np. łóżeczko zmontowal, mama pomogła przy prasowaniu. Już wszystko dla juniora mam poprane i poprasowane no więc muszę zrobic jakaś listę co do szpitala i pakowac dla niego i dla siebie.
A teraz ogarniam przeprowadzkę i już ma się ku końcowi. Także planuje w weekend ostatecznie przenieść się do siebie A potem wtorek do szpitala.

mamalina

mamalina

Kurczę dziewczyny poodpisywałam Wam, ale coś mi Tel zaszwankował i nie dodało:(
No trudno, odpiszę później!

Teraz tylko informacja, że Malutki wybrał sobie fajną datę - dziś o 2.18, w piątek trzynastego, urodził się Sn Malutki z wagą 3220 g i 55 cm. Czujemy się dobrze, po raz pierwszy mam ochronione krocze:) Trafiła Nam się świetna położna! W szpitalu byliśmy ok. 23.30, po ktg i całej papierologii odesłali mnie na oddział przed 1, bo rozwarcie dopiero na 4 cm. Na porodówkę trafiłam z 6 cm o godz. 2, ból był już konkretny i wnet czułam, że pójdą wody i się zaczęło. Znów na porodówce krócej niż 30 min:)

Powodzenia dla Was!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8rs65gwxajjznl.pngGajunia - ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milanek - ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namirek - ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm
Lilianka - ur. 12.05.2012 r., godz. 14:10, 2700 g, 54 cm

2907 mamalina Kobieta, 32 lata, Górny Śląsk
monyaa

monyaa

Mamalina to super wieści wymarzylas sobie poród przed 20 lipca i masz synka na świecie. Gratuluję i zazdroszczę szybkiego porodu

Andzia90

Andzia90

Mamalina brawooo!!! Gratuluję:-) świetnie się spisałaś!!! Na życzenie udało Ci się na dniach, tak jak pisałaś :)

Monya całe szczęście że już tak nie wiele masz do ogarnięcia, napewno ze wszystkim zdążysz. Dobrej ekipy remontowej to ze świecą szukać, pofarciło Ci się ;)

Rusałka czy będziesz miała planowane cc? Dobrze że już spakowana jesteś, ja też i nawet torba w samochodzie bo teraz już wszystko się może zdarzyć.

Ciekawe jak Zani się trzyma, mam nadzieję że jak najlepiej

60234 andzia90 Kobieta, 28 lat, Zgorzelec
nindziowaMama

nindziowaMama

Mamalina gratuluje szybko ci poszło. Dziś ja miałam termin porodu więc urodziłaś jak ja powinnam.
Ja powoli wracam do żywych mały może dziś wyjdzie płytki dopiero mu się normują. Ledwo żyje przez te dwa tyg schudłam już do wagi sprzed ciąży. Powodzenia dziewczyny dla was. Zani daj znać jak tam u ciebie.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

44005 nindziowamama Kobieta, 31 lat, D
~rusalka843.

~rusalka843.

mamalina -gratuluje:) super ze tak szybko i bez komplikacji, a na kiedy miałaś termin?
Andzia- tak planowana cc, dzisiaj sie dowiem kiedy