9 miesięcy, ciąża

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~xyza

~xyza

My nie mielismy zadnego problemu z zachodzeniem w ciaze. Teraz nawet jak zadzwonilam do dr z info to powiedzial ale pani szybka jest a ja na to ze to maz szybki bo ja nie mialam w planach od razu ciazy. Bylam u dr 5 dni przed ostatnim okresem a w 21dc ostatniego cyklu dzwonilam.
Martusia gratuluje corki :)

~Marja89

~Marja89

Xyza Heh a ja gratuluję że u Ciebie tak szybko poszło :) nam w sumie też się udało za pierwszym razem, sami nie wierzyliśmy że tak łatwo pójdzie.
Jej zazdroszczę wam już tych badań połówkowych, u mnie 21 tydzień wypada za dwa tygodnie ponad dlatego też wtedy będę wiedziała czy wszystko ok z maleństwem :)

Mae

Mae

Hej kobitki! Jak mija weekend?
Co do imion to my myśleliśmy nad Jasiem dla chłopaka. Ale teraz mam wątpliwości, bo się zrobiło bardzo popularne. Już mamy pierwszego synka Antoniego i nie wiedziałam wtedy, że w Polsce to imię biło rekordy popularności. Tylko że trudno nam wybrać to imię, bo wszystkie się z kimś negatywnie kojarzą albo są dziwne.
U nas nie jest tak źle z tym gadaniem rodziny, ale to dlatego że mieszkamy ponad 1000 km od nich i mamy rzadki kontakt. Nie wiem jak to będzie, kiedy zamieszkamy znów blisko. W tym roku czeka nas przeprowadzka z niemowlakiem do Polski. Ale nie chcę rodzić w Polsce, boję się tego po wszystkich opiniach, których się nasłuchałam i naczytałam. Tutaj u siebie miałam dobrą opiekę w szpitalu.

Jak w ogóle u was z wagą? Bo ja się już martwię trochę tym, że nic nie przybrałam. Ostatnio na kontroli ważyłam niby pół kilo więcej niż przed ciążą, a dzisiaj znowu mniej :/ Brzuch rośnie, ale waga stoi. Dalej mam średni apetyt i jedzenie mi kiepsko smakuje. W pierwszej ciąży miałam już z 5 kg do przodu a teraz zero? :/

--

https://docs.google.com/document/d/1LO8qZATGLpyIJ5TKw77UYwbdyFquuHU7I3RjJif7dp4/edit
http://fajnamama.pl/suwaczki/3px2z6v.png

38824 mae Kobieta, 30 lat, Arendal
Pikaboo

Pikaboo

Akemi, może zatrzymujesz wodę w organizmie i może fasol ma dużo wód:)

58234 pikaboo Kobieta, 25 lat, Gliwice
~Ola2710xyz

~Ola2710xyz

Ja mam 3 kg na plusie... dr "pozwolił " mi na przebranie max 11 kg;) w poprzedniej ciąży na koniec miałam +17kg,obym tym razem tak nie szalała

Mae

Mae

Akemi
W pierwszej ciąży przytyłam 17 kg, z czego w pierwszym trymestrze 3kg i lekarz mi wręcz zwrócił uwagę, że to za dużo.
A teraz przez mdłości i kiepski apetyt jest zupełnie odwrotnie :/ Na początku ciąży schudłam 2 kg.
Już na mnie krzyczą trochę, że powinnam więcej jeść. A ja się przecież wcale nie głodzę. Rano jem musli lub owsiankę. Przyznam, że często nie jestem w stanie dojeść śniadania bo boję się, że jeszcze jedna łyżka i wszystko zwrócę. W pracy jem zazwyczaj 6 kromek chleba z serem , więc to nie jest nic. Obiady jem normalnie. Z kolacjami często zmuszam się do zrobienia sobie czegoś, chociaż nie mam smaka na nic co w tej lodówce jest. No i trochę owoców w ciągu dnia.

--

https://docs.google.com/document/d/1LO8qZATGLpyIJ5TKw77UYwbdyFquuHU7I3RjJif7dp4/edit
http://fajnamama.pl/suwaczki/3px2z6v.png

38824 mae Kobieta, 30 lat, Arendal
~Akemi

~Akemi

Ja podejrzewałam że gubiły mnie różne słodkości, ale nawet po ich odstawieniu waga dalej z takim samym uporem szybowała w górę. Także mam gdzieś odmawianie sobie wszystkiego a i tak efekt zerowy.Bywa tak że co 2,3 dni jest kg do przodu.Jednak prawda jest taka że za wiele to ja się nie ruszam.Tzn. zasuwam cały dzień w domu i przy 3 dzieci tylko na jakąś konkretną aktywność nie mam już siły.Do tego mieszkamy na wsi więc nawet nie ma gdzie wyjść.Moge co najwyżej wyjść przed dom i popatrzeć jaką ciapę mam na podwórku,albo pobiegać wokół domu rekreacyjnie.Na wieś po zmroku boję się zapuścić bo boje się że z całymi nogawkami nie wrócę.Jest to pora kiedy zazwyczaj są wypuszczane wszystkie Azory w okolicy.

~Akemi

~Akemi

W pierwszej ciąży przytyłam 16 kg,w 2 przez rozregulowana tarczycę 20.W 3 bardzo się pilnowałam i tylko 12.A teraz to chyba będzie że 30 na plusie.