9 miesięcy, ciąża

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Marja89

~Marja89

Misiaczek
Heh i potwierdziło się że to będzie chłopak u Ciebie:) ja czekam na połówkowe za dwa tygodnie i się dowiem czy rzeczywiście będę miała synka:)

Magdziaska

Magdziaska

ola mnie najbardziej w rodzinie wkurzaly teksty "no w końcu ". Utwierdzalam sie tylko że niektorzy sa naprawde zacofani i pewnie do dzis uwazaja ze wystarczy raz i bach dziecko gotowe - zrobione, jak babeczka z proszku....

Misiaczek gratuluje :) synuś mamusi bedzie :)

--

Przerwane oczekiwanie....
21.08.2017 - Aniołek (*)
18.12.2017 - Kalina (*)

53732 magdziaska Kobieta, 33 lata, Śląsk
Magdziaska

Magdziaska

Bina zrobione :D

--

Przerwane oczekiwanie....
21.08.2017 - Aniołek (*)
18.12.2017 - Kalina (*)

53732 magdziaska Kobieta, 33 lata, Śląsk
misiaczek

misiaczek

marja89 faktycznie chlopak z prenatalnych sie sprawdzil ale w 16 tygodniu jak bylismy na usg pani doktor stwierdzila ze siusiaka nie widzi :p dzis jednak trzy razy powtarzala ze na sto procent bedzie syn :)
magdziaska dziekuje :) mam taka nadzieje ze bedzie synus mamusi ;) trzymam kciuki za Ciebie, nie dawaj sie chwilom zwatpienia :*

--

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kawtez3x2.png

54712 misiaczek Kobieta, 26 lat, gdańsk
~Akemi

~Akemi

Magdzialska jednym powiedzą "no wreszcie" a innym(tak jak nam) "znowu?" - także ludziom nie dogodzisz.Nawet tym z rodziny.
A co do szybkości zachodzenia w ciążę to wszystko sprawa indywidualna.Ja to "babeczki z proszku kręciłam"- jak ty to ujełaś;)

ola2710

ola2710

Ja mam 4-latka w domu i rodzina psioczyła, bo "po co mi drugie dziecko ". Sami mają po dwoje i więcej,więc uważają się za ekspertów w temacie i nie wiem skąd pogląd,że każdy powinien mieć jedno dziecko. Najlepsza jest moja babcia, matka trójki dzieci,która zaczęła przygodę z macierzyństwem w wieku 17 lat-najpierw mówiła,ze powinnam skończyć studia. Skończyłam. Potem,że znaleźć pracę. Znalazłam, pracowałam tam już kilka lat,bo zaczęłam jeszcze w czasie studiów. Potem po 3-letnim nieformalnym związku zaszłam w ciążę,urodziłam w wieku 27 lat-to były teksty "a po co mi to". Obecnie nie mam z nia za dużo kontaktu,więc nie słyszę co mówi na ten temat-Nie przejmowalam sie tym nigdy,bo sama wiedziałam czego chcę w życiu, ale zawsze można się pośmiać;) bo to kobieta z cyklu "co nie zrobisz,i tak nie dogodzisz"...a ja nie zupa pomidorowa, że muszą mnie wszyscy lubić;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdk0s3fkw3x07w.png

35411 ola2710 Kobieta, 32 lata, Brzeg
Pikaboo

Pikaboo

Jak ja was dobrze rozumiem.... u mnie jeszcze dochodzą koleżanki które wszystko lepiej wiedzą. Mam już 3 dzieci, ale nadal wiedzą lepiej. Zwykle dlatego, " że są starsze "

58234 pikaboo Kobieta, 25 lat, Gliwice
MartusiaM

MartusiaM

U nas rodzice nalegali na zaręczyny- były, jak przestali gderać. Później na ślub i wesele - zaplanowaliśmy jak się uciszyli z dobrymi radami. O wnukach nie zdążyli - zaskoczyliśmy ich:) sami nie spodziewaliśmy się, że uda się tak szybko, szczególnie patrząc na doświadczenia znajomych- moja przyjaciółka zobaczyła 2 kreski po roku, druga od 2 lat stara się z mężem o dziecko. Mimo wielkiej radości, jaka na nas spadła z tyłu głowy ciągle miałam myśl jak ja jej to powiem...

58265 martusiam Kobieta, 28 lat, Bielsko-biała
~Akemi

~Akemi

To wyobraź sobie jak ja się gryzlam jak tu powiedzieć o 4 ciąży.Powiedzialam praktycznie na początku 5 miesiąca jak już nie dało się ukryć i zagonić na grochówkę;)