9 miesięcy, ciąża

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Happy89

Happy89

U nas imię wstępnie wybrane, choć niestety nie udało mi się przeforsować Kaliny-malz za nic się nie chciał zgodzić:/ ale będzie prawdopodobnie Liwia. Stawiamy na krótkie i w miarę uniwersalne imiona, bo mąż pracuje w Niemczech i niewykluczone, że przeniesiemy się tam na stałe, więc imiona może niekoniecznie z tych standardowo polskich. Już nazwisko mamy trudne i pełne polskich znaków, wystarczy:)
Co do stawiania brzucha to jak już któraś pisała, ciąża ciąży nierówna, przy starszej brzuch postawił mi się pierwszy raz w 32 TC i myślałam, że rodzę:D a teraz pojawiają się już jak przesadze z aktywnością, ale jak usiedzieć przy niespełna 3 latce... wczoraj prawie wybiła przednia jedynkę, tak szalała, ech te dzieci:/
Krzywa cukrowa-kazdy znosi inaczej, znam gorsze rzeczy na świecie:( najgorzej wysiedzieć te 2 godziny w przychodni:D

57170 happy89 Kobieta, 29 lat, śląskie
Magdziaska

Magdziaska

Czesc dziewczyny :)
Zajrzalam żeby sprawdzic jak sie macie :)
Przed Wami połówkowe. Jak ten czas leci :) ani sie obejrzycie a bedziecie liczyly minuty miedzy skurczami :)

Na tapecie widze imiona :) jakiego nir wybierzecie bedzie piękne :)

mama_Śląsk co u Ciebie? Jak sie czujesz?

xyza bede zagladala i uwaznie sledzila wątek w czerwcu: ) wtedy mam nadzieje zdradzisz imie :) i masz racje, spokój najwazniejszy.

--

Przerwane oczekiwanie....
21.08.2017 - Aniołek (*)
18.12.2017 - Kalina (*)

53732 magdziaska Kobieta, 33 lata, Śląsk
~xyza

~xyza

Magdziaska fajnie ze sie odezwalas jak się czujesz?? Zagladaj zagladaj :)) kiedys powiedzialam ze korzystam z tego forum a pozniej doszlo do mnie ze XX sledzi i szuka kolejne miesiace czy jestem w ciazy czy poronilam czy sie staram itd. Szok ale szkoda gadac. Jak fb pusty i nie mowie co sie dzieje to ludzie glupieja. A sa to ludzie z tych co musisz wiecej jesc zjedz cos bedziesz rodzic tak bedziesz miala wczesniaka bedziesz miala male dziecko bo nie doczekasz porodu bedzie do ciebie podobne bo nie spisz w nocy i kup to idz tam. Ojjj dobra Milego dnia Wam wszystkim życzę :**

Magdziaska

Magdziaska

xyza cos wiem o takich ludziach....najpierw jedz bo za chuda jestes a pozniej to juz tylko gorzej....

Dziękuję, fizycznie czuje sie dobrze, po zabiegu w srodku tez juz jest ok. Czekam na pierwsza @ i robie badania. Jak beda ok to mam zielone swiatlo.
Psychicznie bywa roznie, wieczory jeszcze zalewam łzami :( dzisiaj równy miesiac....

--

21.08.2017 - Aniołek (*)
18.12.2017 - Kalina (*)

Magdziaska

Magdziaska

Nie potrafie edytowac postu ;)
Mialam na mysli ze ja tez sluchalam glupich teksow najwiecej o jedzeniu a po stracie doszukiwali sie winy we mnie....

--

21.08.2017 - Aniołek (*)
18.12.2017 - Kalina (*)

~xyza

~xyza

Dokladnie Magdziaska tak jak napisałaś. Najlepsze sa reakcje jak wczesniej powiedzialam o ciazy to WIEDZIALAM tak przeczuwalam... teraz będziesz na siebie uważać i bedzie dobrze... no wiedzialam ze bedzie syn... az mnie mdli.
Życzę Tobie zielonego światła i pomyślnych wynikow badań. Dobrze ze po zabiegu juz wszystko sie zagoilo i dobrze rokuje to znak ze organizm masz w dobrej formie a co do psychiki to wiadomo różnie jest. Życzę Wam jak najlepiej :)

ola2710

ola2710

Hahahaha... podoba mi się to "wiedziałam że jesteś w ciąży ";) ponownie to teraz usłyszałam w pracy :) tak...wiedzieli,że jestem w 7 czy 8 tc (nic nie widać na zewnątrz,zero objawów typu wymioty,zawroty głowy itp...).

Powodzenia Magdziaska! Trzymam za Was kciuki, bądźcie dobrej myśli;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdk0s3fkw3x07w.png

35411 ola2710 Kobieta, 32 lata, Brzeg
~Akemi

~Akemi

Nic tylko życzyć powodzenia.Nie tylko upragnionych 2 kresek ale spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.

misiaczek

misiaczek

Witajcie:) dawno sie nie odzywalam ale czas mi tak szybko leci ze nie mialam kiedy. Za to od jutra czasu bedzie wiecej :) no i najwazniejsze - na dzisiejszej wizycie okazalo sie ze bedzie synuś i gin mowi ze na 100% :) ostatnio mowila ze nie jest w stanie okreslic ze wzgledu na ulozenie a tym razem taka pewnosc ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kawtez3x2.png

54712 misiaczek Kobieta, 26 lat, gdańsk
Bina

Bina

Dziewczyny, ja tak na szybko z ogłoszeniem parafialnym. Jeśli szukacie pomysłu, czym dzieci mogą obdarować dziadków w ich święto, albo całkiem z innej beczki : jeszcze nic nigdy nie wygrałyście i macie ochotę spróbować szczęścia w moim małym konkursie to zapraszam do siebie na bloga. Szanse są ogromne, bo dopiero zaczynam :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=214289529142111&id=211467522757645&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1516296717491663&ref=bookmarks

Wracam do pracy i zapraszam do siebie :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/82dohdge3yuh452h.png

https://www.suwaczki.com/tickers/8599s65gxxoghotc.png

51064 bina Kobieta, 27 lat, Rzeszów