9 miesięcy, ciąża

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Akemi

~Akemi

Ja też żałuję że przy 3 nie kupiliśmy nowego wózka,bo teraz ten zakup został na ostatnie.Mielismy dostać od rodziny używkę ale okazało się że też będą mieć dzidziusia.

Pikaboo

Pikaboo

Akemi Ale jesteś pewna że chcesz taki szeroki ten wózek? Odwiedzanie sklepów wtedy odpada.

58234 pikaboo Kobieta, 25 lat, Gliwice
Mysia_88

Mysia_88

Widzę dziewczyny że u Was zaczęły się przygotowywania, szukanie wozkòw, wyprawki itp a ja daję na wstrzymanie bo jest jeszcze dużo czasu. Będę coś myśleć od maja. Moja malutka nie daję mi spać tak szaleje że aż mnie boli brzuch a odczuwam wszystko doskonale bo należę do tych bardzo szczupłych. Też tak macie?

57228 mysia-88 Kobieta, 30 lat, Mielec
Mae

Mae

Mysia_88
Ja w ogole nie czuje jeszcze ruchow, a w kazdym razie nie jestem pewna co to. Czy to jelita, czy dziecko. W pierwszej ciazy poczulam ruchy juz na koniec 16 tygodnia, a teraz jeszcze nic a juz konczy sie 17...

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/3px2z6v.png

http://www.suwaczki.com/tickers/o148anliv1iw17z3.png

38824 mae Kobieta, 30 lat, Arendal
~xyza

~xyza

Z ruchami to jest roznie mozna pomylic albo i tez nie czuc przez np. 2 dni na samym poczatku. Jak w grudniu dr mowilam ze chyba ze nie wiem a moze to jelita to jak mu pokazalam gdzie czuje to powiedzial ze to nie sa jelita choc tez np. Na wizycie dr kopnela to ja tego wcale nie wyczulam moze przez zel nie wiem. W polowie grudnia widzialam wyrazne uderzenia w brzuch nawet z mezem podgladalismy brzusio jak mala krazy sobie. Czasem jak sie wypnie to mam brzuch mega niesymetryczny. Przy mojej wadze to widac i to bardzo- teraz ważę 48 kg. Ale uwielbiam jak tak bryka.
Teraz mamy w wiekszosci nocne balangi malej bo fika najbardziej od popoludnia do późnych godzin nocnych.
Wlaczcie Mozarta do posluchania to dopiero bedzie impreza w brzuchu.

A wyprawkowo to w leb mozna dostać to racja. Obym tylko nie nakupowala a potem po szafach chowac i nieuzywane wydawac. Chociaz jasno postawilam sprawę aby minimum co trzeba i bez zbędnego chaosu przy wybieraniu.

~xyza

~xyza

~Marja89
Haha ja też nie wiem czy to moje jelita czy dzidzia :d

Marja to przyjmij ze dzidzia ;) zawsze to lepiej niz jelita. A ktory to tydz?

~Marja89

~Marja89

Koniec 17 tego ;) chyba dzidziuś bo też czuję najbardziej wieczorem i jak kładę się spać

Pikaboo

Pikaboo

Ja skończyłam 15 tydzień i czuje codziennie jak tak delikatnie mizia. Takie mocniejsze czuje raz na jakiś czas :)

58234 pikaboo Kobieta, 25 lat, Gliwice
~Akemi

~Akemi

Ja koło 20 zaczęłam czuć takie lekkie pukanie.Teraz w 22 już czuję wyraźnie.
Pikaboo co do wózka to z tego co czytałam mieści się w większość standardowych drzwi.A tak naprawdę mieszkamy na wsi i przez drzwi nie bardzo będę się gdzieś przeciskać.Jak jadę na sklepy to sama bo z całą bandą byłoby to a wykonalne.Wozek potrzebny głównie na spacery,wyjścia do przedszkola czy wyjazdy wakacyjne.Przy tych ostatnich mam męża pod ręką więc ewentualne przeciskanie w drzwiach pozostawiam jemu;p