Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Witam nowe czerwcowe mamusie, super że nas coraz więcej :-) dawno się nie odzywałam, ale na bieżąco Was podczytywałam :-) U mnie decydująca wizyta w poniedziałek, mam mega stresa...od ostatniej wizyty pojawiły się mega mdłości nawet w nocy i wiecznie jestem śpiąca...ale odbieram to jako znak, że moja dzidzia zdrowo się rozwija! ❤️

Odnośnik do komentarza

Witam.
Juz myslalam ze do was dolacze bo roboac test pokazaly mi sie 2 kreski. Ta druga byla blada. Ale po 5minutach zniknela.
Mialam miec @ we wtorek. Bo liczylan na cykl 28dniowy jak przy tabletkach. Ktore odstawilam ostatnio. Ale przed tabletkami cykle mialam 30-32 dni. Wiec jakby tym tropem isc to dzisiaj powinnam miec @. A wiec z cieszeniem sie musze poczeka kilka dni jeszcze i powtorzyc test.
No i tyle o mnie.
Zdrowych maluszkow wam zycze :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej, chcę dołączyć do czerwcowych mamuś, bo podejrzewam że termin porodu będę miała na koniec czerwca. W środę zobaczyłam dwie kreski a wczoraj zrobiłam betę, wyszło 145,7 w poniedziałek mam wizytę u ginekologa, wiem, że to dosyć szybko bo to prawdopodobnie dopiero 4 tydzień ciąży lecz ja pracuję z małymi dziećmi i moja praca to wieczne dzwiganie, dlatego chcę by ginekolog chociaż dał mi zaświadczenie, że nie mogę dźwigać. Któraś miała podobną sytuację do mojej?? I ogólnie to mamy już z mężem 15 miesięczną córeczkę :-)

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny może bysmy zrobiły listę dziewczyn i terminów ;) ja też dźwigam swoją córeczkę nie non stop ,ale nie da się tego uniknąć i moja Anula waży 13,6 kg,więc trochę wazy. Ja przed wizytą robiłam sobie morfologię mocz i progesteron,bo w pierwszej ciąży miałam za niski i ncaka ciążę musiałam.brac luteinę. No i niestety się okazało,że mam nisko. U mnie jest 6t 3 d, czyli w siódmym tygodniu powinno być ponad 27 a ja mam 15 i pewnie znów ja będę brać :(

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwgzu3m52p6gpt.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9h1pqtmlho.png
Aniołek 10.11.2017 r. (9tc)

Odnośnik do komentarza

Mi termin z OM wychodzi 27 czerwca (rodzeństwo z 25 lipca 2016 - córcia), więc ja wiem co to znaczy to dźwiganie własnego dziecka, tego się nie uniknie, jeśli jedno ma się małe i jest się w ciąży. Ale w życiu nie jestem tak przedzwigana przy córci jak po pracy, bo my mamy takie 6 - osobowe wózki i ja muszę je rozkładać i składać, a pchać taki wózek z szóstą maluchów też jest mega ciężko, no i np 15 dzieci przewijam pod rząd itp. Non stop tam dzwigam, bo moja szefowa za mało zatrudnia pracowników. I przez to strasznie boję się poronienia, dlatego szybko chcę iść na zwolnienie lub mieć zaświadczenie, że nie mogę dźwigać, tylko wtedy prawie nic nie mogę robić w pracy.

Odnośnik do komentarza

Czy któraś z Was np w poprzedniej ciąży miała taką sytuację, że ze względu na pracę poszła już w 5 tygodniu ciąży do ginekologa i dostała zwolnienie? Bo w pierwszej ciąży miałam zupełnie inaczej, do ginekologa poszłam dopiero w 8 tygodniu ciąży, bo miałam wtedy zupełnie inny charakter pracy i się nie spieszylam z tym by iść na zwolnienie. Więc nie mam pojęcia jak to jest.

Odnośnik do komentarza

Mama 2018 moja koleżanka 5 tygodniu ciąży dostała już zwolnienie, ona pracowała w jakimś laboratorium i miała doczynienia z różnymi substancjami i od razu dostała zwolnienie,bo wdychanie tych oparów mogło zaszkodzić dziecku.

Pateczla ja w pierwszej ciąży byłam na wizycie 4 t 3 d i byli już widać,że dobrze się zagnieździło,tylko.ovzywiscie serduszko nie bilo jeszcze,bo to za wcześnie. Ja mam teraz wizytę we wtorek pierwsza,ale będę w 6 TC 6 d ,więc liczę że serduszko nic już będzie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwgzu3m52p6gpt.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9h1pqtmlho.png
Aniołek 10.11.2017 r. (9tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...