Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Pikaboo, to sie nalatałaś i narobiłaś!
Mnie tez po shoppingu bolą,ale jak się położę z poduszką między kolanami,to przechodzi dość szybko. Gorzej jak biorę się za sprzątanie przez pół dnia,do tego postoję przy garach troszkę,boli całą noc i rano też się budzę z bólem...czuję się jak stara babcia;)
Co ciekawego kupiłaś?

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie ciągle bije się z myślami bo za 3 tygodnie mamy wykupiony lot do Budapesztu no i wszyscy mi odradzają, łącznie z lekarzem. Pewnie trzeba będzie zrezygnować choć żal mi, szczególnie męża bo mieliśmy się gdzieś wyrwać. Pewnie skończy się na weekendzie gdzieś bliżej, w Polsce. Przynajmniej dostęp do opieki lekarskiej jest łatwiejszy w razie czego...

Odnośnik do komentarza

Jutro jedziemy oglądać wózek :) wybrałam bebetto Holland, mam nadzieję że zdjęcia na olx pokazują prawdę i jest jak nowy ;) no i mam nadzieję że sprawdzi się ten model bo już głupieje czytając opinie ;d Powoli czuję że nie mogę się doczekać aż mały przyjdzie na świat :)

Odnośnik do komentarza

Pikaboo ja też wczoraj byłam na shoppingu w Carrefourze dzięki Tobie;-) Chciałam dodać po tym posta,ale nie działało forum. Kupiłam 4 bodziaki, dwa pajace, 2x legginsy, rajstopki, płatki i patyczki higieniczne, śliniak, smoczek i chusteczki nawilżane dwupak, bo przy okazji zahaczylam o Rossmanna. Nie wiem czy macie aplikację Rossnę,ale powiem Wam,że się opłaca często dzieciowe rzeczy są w promo,a na forum Marcówek podglądnęłam,że po 34tc dostaje się paczkę Pampers Premium 1 (22 szt) za grosz jak się ma aplikację;-) Też trochę po tej sklepowej bieganinie nie czułam się za dobrze. Dzisiaj niby stonowałam,ale uznałam,że muszę rozmrozić zamrażarkę korzystając z temperatury na zewnątrz no i teraz odpoczywam.

Zaraz jednak idę do sklepu,bo paczki mi przyszły do Paczkomatu to przy okazji też wdepnę do mięsnego.

Zamówiłam ciuchy z 5 10 15 za radą jednej z Was- nie wiem czy z Majówek czy Czerwcówek,bo działam na obydwu forach także zobaczymy co to przyjdzie już nie mogę się doczekać. No i zamówiłam muślin na pieluszki mniejsze i większe-znajoma mi poleciła,że są bardzo trwałe:-)

Dziewczyny jaki materacyk planujecie do łóżeczka? Naczytałam się,że gryka fe, pianka za miękka także zostaje lateks,a ja mam kołyskę z materacykiem na 90x40 to w ogóle dramatycznie mały wybór jest.

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a20fycap9.png

Odnośnik do komentarza

Witam po przymusowej przerwie :-) tyle się dzieje w sklepach, a nam forum zblokowali:D
Co do materaca, dotykaliśmy, pytaliśmy znajomych i spodobał nam się z firmy fiki miki, lateksowy z bokami, dzięki którym się nie odkształca. Dodatkowo ma warstwę antyalergiczną, którą można sterylizować wymrażając. Nie przepłacaliśmy w kwestii łóżeczka, zostawiając zapas kasy na lepszy materac.

Odnośnik do komentarza

Też chcemy kupić używane tańsze łóżeczko a zainwestować w materac :)
Wow super są te ubranka w Lidlu, u mnie w mieście akurat nie ma ale chyba przejadę się zapolować na spodenki dla malucha i ta sukienka mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja ;)
Marja 89 dlaczego lekarz odradza Ci podróż? Masz jakieś problemy? Też lecę za trzy tyg, konsultowałam to z trzema lekarzami i żaden nie widzi problemu, zresztą w pierwszej ciąży też latałam, nawet w pierwszym trymestrze.
Widzę,że szał wyprawkowy w pełni ;). Ja odkąd mam potwierdzoną płeć,też powoli kompletuję. Materac mamy lateksowy, te kiedyś popularne- gryka-kokos nie cieszą się ostatnio dobrą sławą. Tatiana spokojnie, nie ma co źle się nastawiać.

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqhgqsnqy5ljln.png

Odnośnik do komentarza

Pikaboo widzę blixy i inne tematy masz obczajone hihi.

Martusia a gdzie te fiki miki idzie kupić?

Ja lecialam dwa razy w 9 tygodniu, lot po 4h. Nie było źle, ale więcej stałam i lazilam do toalety i dużo piłam, ale teraz to już bym się chyba nie odważyła. Lekarka mi nie zabronila, ale też nie była zachwycona. Stresowalam się czy to nie zaszkodzi maluchowi...

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a20fycap9.png

Odnośnik do komentarza
Gość Tatiana91

Macie rację dziewczyny,nie chcę o tym myśleć . Mam nowinę.
Niedawno z mężem wróciliśmy z usg polowkowego i wszystko ok , będzie syn. Mąż się ucieszył tak jak to on czyli bez przesady ;) za to mój tato chyba z nas najbardziej to się uśmiałam. Teraz mogę zacząć jak wy dziewczyny tworzyć wyprawkę . Wczoraj robiłam listę tzw. najpotrzebniejsze rzeczy a to, że nasze 1 dziecko to wszystko bedzie trzeba kupić ;) Jak macie jakies swoje przemyślenia co się na pewno nie przyda będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Z podróżami co kto lubi-ja jestem do bólu przezorna i gdybym miała takie problemy z napinaniem brzucha, to bym odpuściła. Jak się dziecko urodzi,to tez będzie można podróżować, a jeśli by-tfu tfu-coś się stało teraz podczas takiej wycieczki,to bym sobie nie darowała.
Jak byłam w 5 msc w poprzedniej ciąży, byliśmy z mężem tydzień nad polskim morzem. Podróż samochodem nie byla dla mnie problemem,często się zatrzymywaliśmy,ale w trakcie wakacji zdarzyły mi się silne bóle brzucha (zginały mnie wpół). Okazało się, że to nic takiego,ale byłam 400 km od domu,od lekarza,a do jakiegokolwiek szpitala tam nad morzem też nie miałam rzutu beretem...
Każdy robi i zrobi jak chce,biorąc pod uwagę to,co dla niego najlepsze :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...