Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam uczucie ciągnięcia brzucha po bokach, robi się wtedy twardy i mocno drżą mi mięśnie na podbrzuszu. Dzisiaj na wizycie lekarz mi powiedział, że to normalne odczucie, bo wszystko się dostosowuje do lokatora, ale muszę łykać asmag forte około 1-2 tabletki 3x dziennie i oczywiście w zestawie do magnezu leżonko, szczególnie jak dzieją się takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Lepiej tak, niż bagatelizować. Podreperują Was Marja, na pewno wszystko pod kontrolą lekarza wróci na odpowiednie tory:) A Ty będziesz spokojniejsza.
Co do lekarza, mój jest dostępny pod telefonem, smsem, na messengerze, bo w gabinecie, do którego chodzę jest tylko raz w tygodniu, choć jak coś się dzieje to nawet w napiętym grafiku mnie zmieści:)

Odnośnik do komentarza

Teraz zobaczylam ze kilka wczesniejszych postow mi nie dodalo. Nie wiem dlaczego ale juz nie bede sie powtarzac..
Pikaboo moj zegar przestawil sie juz kilka tyg temu. Nocny marek ze mnie a w dzien nadrabiam. Ale to tez tak ze przez wczesne wyjazdy albo nocne powroty meza nie ogarniam. Zawsze sie denerwuje jak gdzies lata lub jezdzi a w sumie to bardzo często.
No i maluch w brzuszku wariuje nocami bardziej niz w dzien. Filmy i książki sa moje.

Odnośnik do komentarza

Z wedzonymi rybami chodzi o to żeby sie zastanowić nad pochodzeniem takiej ryby jej gatunkiem- jakie wody i czy w klatkach niektóre zyja setki lat i maja w sobie same smieci oraz aby lepiej byly wedzone na cieplo niz zimno. Podczas wysokiej temp. Ewentualne bakterie zgina. To jest troche dmuchanie na zimne ale wole dmuchac niz potem się martwic listerioza czy czym innym.
Brzuch duzy ale zgrabny- jestem b.waska wiec sie wypina do przodu. Dzis koleżanka powiedziala ze takiego malego brzucha nie mam. Nie wiem czy to komplement ;)

Odnośnik do komentarza

Mysia, dostaniesz kroplówki i sam fakt że poleżysz te kilka dni i będzie lepiej:) u mnie minęło ale zostaję w szpitalu jeszcze do jutra, najważniejsze to wyciszyć się bo u mnie jak dowiedziałam się że muszę iść do szpitala to było dopiero szaleństwo brzucha i prawdziwe skurcze. Trzymaj się:)

Odnośnik do komentarza

Pikaboo u mnie to też ostatnia ciąża.Ciężko się tylko nacieszyć jak biega się cały dzień za 3 urwisami.A co do ruchów czy kopniaków to też jakoś tak strasznie nie odczuwam a to początek 24 tyg.Podobno łożysko na przedniej ścianie i działa jak poduszka.A mały też do jakichś bardzo żywych dzieciaczków nie należy.
Za to ja zaczęłam potwornie bać się porodu,wręcz panicznie.Jak pomyśle o tym bólu to mam ochotę uciec na koniec świata.Tak strasznie się boję.Nawet miałam jakieś dziwne sny że poroniłam.

Odnośnik do komentarza

A mój się rusza o określonych porach dnia już i jak usiądę albo się położę (jak stoję i się nieświadomie czasami bujam,to pewnie zasypia). I juz mam tą schizę, ze jak się nie zacznie ruszać np z 2 minuty po moim śniadaniu i gdy się położę,to sie denerwuję,że coś jest nie tak...

Akemi, ja jestem tylko po 1 porodzie i chyba do mnie nie dochodzi jeszcze,że mnie czeka poród;) bo się wcale tym jakoś nie przejmuję...tylko się martwię,żebyśmy to przeżyli i było zdrowi wszyscy. A ze będzie boleć- wiem,będę musiała wytrzymać:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Pikaboo polowa 22 tyg. leci.
Co do porodu wolalabym naturalny porod. Szkoda ze wszystko przemawia na jego niekorzysc.
Moja mala kopaczka chyba jezdzi tam na rowerze albo boksuje. Spalam 5 godzin i dalej koncerty daje. Przyjemnie choc meczaco ale nie ma co bedzie jeszcze gorzej.
Ola tez mialam jeden dzien taki ze zaczelam schizowac ze za slabo czuje Malenstwo no ale tak to juz jest. To jest istota ludzka a nie robot z mechanizmem jak w zegarku.

Odnośnik do komentarza

Jak ja to dobrze pamiętam.W poprzedniej ciąży leżała w szpitalu i było dokładnie to samo.Najgorsze że strasznie źle się czułam,głowa mi pękała a tu ani usnąć.Do tego jeszcze tv na ful.W ciągu dnia jakoś przeżyłam ale godzin.22 i dalej a tu jak na targu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...