9 miesięcy, ciąża

28 tc i skrocona szyjka macicy!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

karolinatr

karolinatr

alexia współczuje nicek.
nasz budzi sie co 2.5 do 3 godzin. ale karmienie z przewijaniem trwa ok 1h.
ogolnie grzeczny spi i je. prawie nie placze. tylko podczas przewijania jak go sie mokra chusteczka dotyka

56768 karolinatr Kobieta, 28 lat, józefosław
Joana_ana

Joana_ana

Jej Dziewczyny :)
Ja dochodzę do siebie, druga doba była ciężka :( bolało przy ponizacji bardzo i cała reszta dnia, dziś za to zdecydowanie lepiej ze wstawaniem jest największy problem bo łóżka niestety nieregulowane ...
Mikołaj za to ma się bardzo dobrze, wszystkie wyniki w normie, a to najważniejsze
Jedyne co mnie martwi to karmie, ja mam pokarm i mały potrafi ssać jednak mam wrażenie, ze on nie ma siły wydobyć pokarmu. z butelki leci lekko, a przy piersi trzeba trochę popracować i chyba mu ciężko, a tu w szpitalu bardzo nastawiają na karmienie piersią ponad wszystko, ja chce karmić przez co on cały czas na mnie leży, ale martwię się, że mi przez to za dużo spadnie, a on i tak mało waży

Olandia to zostałaś jedna, ale wy macie jeszcze trochę czasu :)

57279 joana-ana Kobieta, 35 lat, Ck
karolinatr

karolinatr

joanna nie poddawaj sie z karmieniem. moj przez pierwsze 3 dni tez byl bardzo leniwy i nie mial ochoty sssc. my meczylismy cyca z godzine po czym musial byc dokarmiany. ale w 5 dobie juz tylko na piersi byl

olandia

olandia

Joanna może poproś o sprawdzenie wędzidełka,czasami jak jest przyrośnięte powoduje,że dziecko nie ssie mocno..moja córka tak miała.

57128 olandia Kobieta, 37 lat, Poznań
alexia0806

alexia0806

Hej dziewczyny
Karolina gratulacje dla Ciebie kiedy u Ciebie byl poród przez ciecie czy naturalny??
Ja dzis z Sarunia praktycznie do południa spalysmy dospalam nocki hehe
Najwidoczniej jak maleństwo spi obok mnie to zadowolona
My jestesmy na butli pijemy Nan
Czy Wasze maleństwa tez wydają glosy przy przeciąganiu odbijaniu czy zmienianiu pieluszki lub przebudzeniu
Nie mowie oczywiście o placzu
Olandia to czekamy na Ciebie szczęśliwie wytrwaj do terminu kochana
Bądźcie zdrowe buziaczki

--

http://s8.suwaczek.com/201802281447.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ra2ho31.png
https://www.suwaczki.com/tickers/010i3e3kb538v0vw.png

10664 alexia0806 Kobieta, 34 lata, POŁUDNIE
karolinatr

karolinatr

alexia 03.03 urodzilam sn. I faza 7.5h II 10 min. bez zzo bo mam ptzepukliny. II faza byla tak szybka ze rozeszlo mi suecspojenie łonowe na 1cm. do dzis boli chodze w takim specjalnym pasue choć powinnam głownie lezeć. w szpitalu bylismy od sobity do piatku bo maly chudzinka 2680 52 cm i tracil bo nie mial sily cyca ssac. orzez 3 dni byl dokarmiany sztucznym ale teraz juz cycusie tylko.
i jestesmy wxzesniakuem 36 i 6 tc

zaczelo sie powoli w czwartek w nocy pieklo mnitcjak na okres. rano pojechalismy na ip i mnie zostawili. w nocy o 1 w piatek skurcze od nowa wrócily o 4 zdjeli pessar i sie zaczeło

olandia

olandia

Hej dziewczyny. Tak wam zazdroszczę waszych pociech:)
Byłam wczoraj u lekarza,mały waży 2400,szybka 1cm. Mam do was pytanie,lekarka kazała brać luteine do 34tc,Ale zapomniałam spytać o magnez.brałyście do końca?

57128 olandia Kobieta, 37 lat, Poznań
karolinatr

karolinatr

olandia ja bralam.magnez do konca ze wzgledu na wysoki puls mialam miedzy 110 a 130 i endokrynolog kazala do konca brac magnez

Joana_ana

Joana_ana

Hey dziewczyny :)
U mnie mały przybiera i jest już tylko na moim pokarmie , może za bardzo się martwiłam, za to teraz martwię się bo bardzo dużo śpi, prawie cały czas, budzi się tylko na karmienie, a w czytaj to i na to musiałam go wybudzać, wyniki ma dobre

Olandia mi lekarz kazał brać cały czas luteinę bo ja miałam mieć CC, Wiec szyjka mogła być zamknięta do końca, ale nie wiem jak to powinno być, zwykle się bierze so 34tc
Alexia mój w ogóle nie płacze, wydaje różne dźwięki przy pielęgnacji

57279 joana-ana Kobieta, 35 lat, Ck
karolinatr

karolinatr

joanna moj tez tylko spi i je. na poczatku dobudzic go nie moglismy na jedzenie. to takie chudzinki tak maja ze duzo odpoczywaja.

mij tez tylko postekuje i pomrukuje albo warczy sobie.