Skocz do zawartości
Forum

28 tc i skrócona szyjka macicy!


Rekomendowane odpowiedzi

Karolina i Joanna bardzo mi przykro, że się u Was tak dzieje, wiem jak bardzo się boicie teraz, ale jestem pewna że wszystko będzie dobrze i donosicie ciążę. Tylko teraz musicie trochę poleniuchowac :D Dorisss a co do bolącego krocza to mnie też już boli jakiś czas i u mnie np nie powoduje skracania się szyjki bardziej. A bol jest czasami nie do zniesienia. I pewnie u Ciebie będzie się nasilal wraz z wiekiem ciąży. Przynajmniej tak jest u mnie. Mi połóżna powiedziała że to dlatego że już się tam wszystko przygotowuje do porody, rozluźnia itp. Ale u mnie już 37 tydzień i już nie mogę się doczekać aż się coś zacznie dziać, bo strasznie mi ciężko :p chociaż wiem że po porodzie z dwójką dzieci w domu wcale lżej nie będzie :p Dorisss a u Ciebie który już tydzień? :)

Odnośnik do komentarza

Justyna dzięki za wsparcie:) ja jestem dobrej myśli jakoś wydaje mi się, ze 2,7 to nie tak tragicznie a teraz jeszcze szew trzyma Wiec musi być dobrze, będę jak najwiecej leżeć .

Karolina u mnie już dobrze wczoraj bolało , ale to nie ma znaczenia, dla niego zniosę wszystko , dziś miałam pionizację, nie wiedziałam, że aż tak po tym znieczuleniu chuczy w głowie , myślałam że wybuchnie ;)
A co u ciebie Karolina jak się czujesz ? Musimy pozytywnie myśleć to ważne, ja czasem widzę wszystko w ciemnych kolorach taki charakter :( ale tu nastawiałam się pozytywnie

Odnośnik do komentarza

To prawda, każdy lekarz mówi co innego. Mi z kolei położna mówiła że do 14 razy na dobę brzuch może robić się twardy. Kiedy mój gin stwierdził że szyjka mi się skrocila to dał mi skierowanie do szpitala i tak mnie nastraszyl że z wizyty wyszłam z płaczem. Tego samego dnia pojechałam ze spakowana torba i nastawiona na to że będę tam kilka dobrych tygodni do szpitala, a tam... Lekarz dał mi właśnie ta luteine, magnez i no spe i kazał się oszczędzać w domu. Powiedział że nie jest ze mną jeszcze tak źle. A po leżeć to sobie mogę w swoim łóżku :p No i na szczęście odbyło się bez żadnej wizyty na patologii :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...