Skocz do zawartości
Forum

Długotrwałe uplawy


Gość Ilona1414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem 19 letnia kobieta z problemem upławow .. Jakies 2 miesiace temu dostałam infekcji intymnej , wyleczylam ja , po 2 tygodniach od wyleczenia dostałam miesiączki (6 dni przed terminem) ktora nie była normalna , były to brazowe uplawy , czasami krew z bezbarwnym sluzem bez żadnych bólów , A zwykle mam bardzo intensywne krwawienie i straszne bóle brzucha . uplawy trwały 9 dni i po tym czasie tylko 3 dni było wszystko ok , bo znów wróciły lekkie brazowe uplawy. Trwały 3 tygodnie i w końcu dostałam miesiączki , ale dalej nie była to normalna miesiaczka , bez żadnych bolow , tylko troche bardziej intensywne brazowe uplawy I znow 9 dni , po "miesiaczce" nadal są te uplawy .. Myślałam , ze to ciaza , ale test wyszedł negatywnie . do lekarza sie wybieram , ale wizyte mam dopiero za kilka dni ... Bardzo się denerwuje , moze ktos miał podobnie ? Ciaza byłaby Bardzo prawdopodobna , ale czy takie objawy by były ? Czasami czuje kłucie w lewym jajniku podczas oddawania moczu albo chodzenia , a rano zawsze czuje jakby ucisk ,nie mam w ogóle apetytu I czasami lekkie mdłości . Bardzo dziękuję za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...