Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pierwszej ciąży w 20 tyg to brzuch miałam niewidoczny a teraz to moje 300 g szczęścia wyszło mi z 20 cm do przodu, ogromny mam.
Co do lekarzy to jeszcze nigdy się nie spotkałam z tym żeby wzięli za coś odpowiedzialność. Teraz w polsacie było o kobiecie w 4 mieś ciąży która rodziła na izbie przyjęć i nikt nie zajął się nią przez 2 h dziecko oczywiście zmarło wina ministra. Tylko winią system albo coś nie to że mają lenia. Jak ja miałam błąd na rachunku czyja to wina była moja nie tego że klient wymyślał niestworzone bzdety.
Jak z wyprawkami ja zamówiłam meble to potem będę ogarniać co się nada a co nie. Z niezbędnika mam butelkę smoczek i tetry i trochę pieluch. W planie jeszcze mleko i łóżeczko nosidełko i całe mnóstwo rzeczy a niby wszystko po Julce mam. I najważniejsze wybór imienia.

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa1tvsvvnny.png]Tekst linka[/url]a href="https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx0tc7at991j01.png]Tekst linka[/url][url=[im

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie, dawno mnie tu nie było ale niestety nie czuje się za dobrze . Wróciły mi okropne mdłości, jestem ciągle zmęczona i śpiąca, nie mam na nic nastroju :-( a do tego tyje jak nie wiem a jem tyle co przed ciąża. Przytyłam już 8,5 kg
Nie wiem z czego to wynika? Czy to taki objaw ciąży?

Teraz siedze dwie godz w przychodni bo robię krzywą cukrowa.

Tak po za tym witam nowe mamusie i gratuluję pięknych brzuszków :-)

Niepewna, zobaczysz ze wszystkie wątpliwości miną gdy zobaczysz i przytulisz swoje maleństwo. Moja pierwsza ciąża była bajkowa a teraz no cóż nie jest łatwo ale cieszę się i chce tylko aby maleństwo było zdrowe. Resztą się na razie nie przejmuje. Pamiętaj ze masz szczęście ze zostaniesz matką . Moja przyjaciółka stara się od dwóch lat i raz poroniła a teraz nie może zajść w ciążę a bardzo chce.

https://www.suwaczek.pl/cache/c338e8aafe.png

Odnośnik do komentarza

Ładne te wasze brzuszki;) ja połówkowe mam dopiero za tydzień bo teraz nie ma mojego gin, też czekam by potwierdzić czy wszystko ok... Olandia mi na początku tak wszystko puchło, teraz na szczęście się unormowało. Moja kazała mi pic dużo i od czasu do czasu nogi trzymać w gorze tzw chwila dla mamy;) O wyprawce jeszcze nie myślałam. Teraz na połówkowym będę brać 1. l4 wiec może wtedy się zmobilizuje. Niepewna będzie dobrze. Moja znajoma miała podobnie, nie umiała zaakceptować zmian w swoim ciele i tego ze wszyscy chcieli wszystko wiedziec. Musisz mieć kogoś komu sie wygadasz. Ale jak weźmiesz kruszyne na rece to już jej nikomu nie oddasz ona tak miała. Do dziś się smiejemy przy kawie z tego a wczoraj się dowiedziałam ze planują 2 bo Amelka bardzo chce braciszka:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale macie super brzuszki! Ja mam malutki, na początku ciąży schudłam 6 kg przez wymioty i od tamtego czasu przybrałam tylko 1 kg. Położna mówi, że to dobrze, bo ciążę zaczynałam z nadwagą (jestem z tych postawniejszych kobiet), więc i przytyć dużo nie mogę. Trochę się pilnuję, ale szczerze mówiąc brzuszek to mam taki jak wcześniej - czyli ciąża spożywcza :D chyba taka moja uroda :) za to nie mogę sobie poradzić z rozstępami - smaruję się od początku ale skubane się pojawiają właśnie na tym nierosnącym brzuchu i na części lędźwiowej kręgosłupa.

Mam też inne pytanie: miałyście już krzywą cukrową? Ja miałam w 17 tc. ze względu na duże obciążenia rodzinne (siostra z cukrzycą typu 1, obydwie babcie z cukrzycą typu 2) więc lekarz zlecił wcześniej. U mnie wszystko wyszło prawidłowo, ale czy powinnam powtórzyć to badanie za jakiś czas, czy jeśli wszystko było OK - nie muszę się martwić? Na następnej wizycie zapytam lekarza, ale może któraś z Was miała podobnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...