Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Jadzkaa :) ja jutro zaczynam 9 tydzień i ciąża Raczej bezobjawowa, nadal lekko sutki bolą , i senność, zgaga. Nie należę do najszczuplejszych, ale brzuch mi tak wysadza, że wieczorami wyglądam na 5 miesiąc a rano też mi odstaje. Dostałam już skierowanie na prenatalne i czas się umówić :)

Odnośnik do komentarza

Hej. Co do mdłości to też je mam i to całymi dniami do tego bolące piersi i ciągnięcie w pachwinach. Ciągle jestem głodna i powiem szczerze że pierwszą ciążę lepiej wspominam a raczej jej początki.
Dziewczyny ból w dole brzucha to normalne zjawisko jeśli nie towarzyszy temu plamienie, krwawienie. Ja zwykle kładę się wtedy ż lekko uniesionymi nogami i po pewnym czasie samo przechodzi. Na mdłości polecam pić herbatę z imbirem lub po prostu herbatę imbirową pomaga bardzo.
Jutro mam pierwszą wizytę u mojego gina i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Witam nowe mamusie :)

Odnośnik do komentarza

ZNOWU CAŁE
POSTY SIĘ NIE DODAJĄ :(
Hej, ja od kilku dni regularnie wieczorem zwracam całe jedzenie. Mam nadzieję, że nie zaszkodzi to maleństwu że tak mało mi się trawi... Takie uroki chyba pierwszego trymestru. Dołączam się do wzdęć, a jednocześnie mam duży problem z wypróżnianiem. Nie mam pojęcia co może pomóc, bo dużo rzeczy jest nie wskazane dla ciężarnych i chyba trzeba po prostu to jakoś przeżyć.
Nad wyprawką od samego początku już myślałam, zbierałam informacje co jest najbardziej potrzebne. Mam fotelko- wózek nr 1 dla mnie, czyli DOONA Car seat. Nie wyobrażam sobie życia chyba bez tego.A tak to popularne szumisie, maty do spania, śpioszki czy body zapinane najlepiej z boku. Bo niemowlaki bardzo często nie lubią wkładać czegoś przez głowę. A co do ciuszków wiadomo nie wolno szaleć, ale wszystkie wiemy że i tak za dużo kupimy.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja też czasami odczuwam ból w dole brzucha trochę się boje i to ale jeśli mówicie ze to normalne to dobrze :-) jeśli chodzi o mdłości to mnie też dopadły ostatnio przez kilka dni wieczorami mam duże mdłości ale wymiotowac nie wymiotuje raz mi się zdarzyło przy bardzo dużym bólu głowy ale to jeszcze zanim się dowiedziałam o ciąży ... Ogólnie to chodzę bardzo zmęczona nie mam siły na nic w pracy ledwo daje rade :-( senność miałam bardzo dużą usypialam na stojąco ale teraz mi już przechodzi ... i to chyba na tyle z moich objawów ciążowych ... jeśli chodzi o wyprawkę to się jeszcze nad tym nie zastanawialam i myślę że jeszcze z tym trochę poczekam bo jakoś tak nie chce zapeszac :-) pozdrawiam wszystkie mamusie

Odnośnik do komentarza

hej.
Mi się całe posty nie dodają jak wstawiam buźki.
wzdecia męczą i mnie głównie w nocy wtedy bolą mnie jelita i nie mogę spać. w dzień jest ok.
dziś chciałam sobie kupić spodnie ale ceny mnie zabiły. zamówiłam na allegro. juz w normalne spodnie się nie mieszczą.
ja wyprawkę zacznę w 7 miesiącu kompletowania.

Odnośnik do komentarza

Ja tez poczekam sobie z zakupami mam jeszcze trochę czasu :)
chociaż i tak dużo rzeczy i tak mam :)
brzuch mnie prawie ciągle pobolewa ;/ odpoczywam i w razie kryzysu biorę nospę którą mogę brać nawet do 4 szt.
lekkie mdłości mam ale nie są mocno uciążliwe :)
i na wzdęcia i zaparcia stosuje suszone owoce :) jak na razie się spisują :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...