Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pierwiastek

Witajcie :) Termin porodu mam wyznaczony na 04.04, ale już dziś zaczynam przeglądać fora, artykuły dotyczące wyprawki dla niemowlaka. Z racji tego iż będzie to pierwsze dziecko w najbliższej rodzinie nie możemy liczyć na żaden "spadek" i całe kompletowanie zaczynamy od podstaw :) Oczywiście póki co robimy listę i czekamy na grudniowe wyprzedaże :D Czy doświadczone mamy mogą pomóc? Podzielić się swoimi radami co warto zakupić, a co na pewno się nie przyda? :) Pozdrawiam Was i Wasze fasolki :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ile przytyłyście?
Jestem w 7t i wydaje mi się, że "już" z 2kg przytyłam. Mąż twierdzi, że to nie prawda, ale waga swoje wskazuje. Zaznacze, że nam straszne wzdęcia od kiedy jestem w ciąży.
2 pytanie to jak u was z farbowaniem włosów? Mi lekarka powiedziała, że dopiero od 14-15 tyg można... w moim przypadku - listopad :(

Odnośnik do komentarza

Wero-nika doskonale Cię rozumiem. Moja mała w listopadzie kończy 2 latka i jest wulkanem energii. Dobrze, że jeszcze ma drzemki przed południem, to chociaż godz odsapne. Niestety też jej się oberwało kilka razy przez te moje hormony. Teraz już jakbym się trochę uspokoiła, ale był czas, gdzie chodziłam zła jak osa. Biedny mąż musiał mieć tonę cierpliwości.
Miałyście już robione jakieś badania?

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza
Gość pierwiastek

U mnie wg miesiączki koniec 10 tyg. :) Na 20-tego mam termin wizyty i zaraz po niej idę na badania prenatalne. Mam niedoczynność tarczycy, ale wspomniałam wcześniej endokrynologowi, że chciałabym zajść w ciąże w najbliższym czasie i zwiększył mi dawkę letroxu. Gdy pojawiły się dwie kreseczki na teście szybko umówiłam się na wizytę i ponownie zwiększyliśmy dawkę. Od początku ciąży schudłam ok 2 kg i też często mam wzdęcia no i te straszne zaparcia.... :(

Odnośnik do komentarza

Chyba dołączę do Was :-) jestem po pierwszym usg i termin mam na 28.04 :-) mam już synka, który w listopadzie będzie miał 2 latka :-) widzę że Kasia-Ola, również jest mama listopadowa 2015? :-) W czwartek idę na kolejne kontrolne usg bo niestety, ale mam na lewym jajniku torbiel:-( mam nadzieję, że będzie ok! Jestem dobrej myśli...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...