Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kwietniowe mamusie :)
Dołączam do waszego grona szczęśliwie oczekujących :)
Termin z OM 2.04 ,ale wiem kiedy miałam owu i wg mnie powinno być 6.04 i tak też wyszło z USG :)
O ciąży wiem już od miesiąca,już 9 dni po przytulanku wiedziałam i czułam,że jestem w ciąży ,mimo iż testy mówiły inaczej.Nie myliłam się...
16 sierpnia USG ,6t i 5d :)
Dzisiaj 8t i 5d ,to moja trzecia ciąża (niestety,dwie stracone),ale czuję,że teraz będzie dobrze. Objawy,których we wcześniejszych ciążach nie miałam,dzisiaj nie dają mi normalnie funkcjonować.Tylko biedny mąż lata i robi te herbatki z imbirem ... Pojutrze kolejna wizyta

Odnośnik do komentarza
Gość KaroKaro25

U mnie chyba jedynym objawem oprócz bolących piersi i bolącego brzucha jest wyczulony węch.
Po prostu wszędzie czuję stęchliznę, wiecie taki zapach jakiegoś starego kurzu, starych mebli... Nie wiem jak to opisać, ale po prostu od tygodnia chodzę i się męczę, gdybym mogła to bym zatrzask na nos sobie założyła.

Odnośnik do komentarza

Witam was przyszłe mamy. Aktualnie jestem w 6tc i 0d. Z moich wyliczeń wychodzi termin na 28 kwietnia a na pierwsze USG idę w piątek. Mamy córeczkę 1,5 roczku. Od kiedy miała przyjść miesiączka pobolewa mnie podbrzusze. W pierwszej ciąży tak nie miałam. Czy to normalnie? Dodam że, miałam Cc ze wskazań, biorę magnez 2x dziennie. Gratulacje dziewczyny aby do kwietnia

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ależ się rozpisalyscie ;)
Andziak witamy! Mnie też do niedawna co jakiś czas pobolewalo podbrzusze, także jest to normalne.
Daisy to super, że bije już serduszko :)
KaroKaro2 mnie też męczy ten wyczulony węch. Jakby było mało mdłości, to jeszcze każdy najmniejszy zapach i smród wyczuje. I oczywiście wszystkie są nieznośne.
Ja jestem dziś po pierwszym spotkaniu z maleństwem ;) 16mm i bijące serduszko :)) nie założył mi karty ciąży, bo stwierdziłam, że na następnej wizycie to zrobi. Dał te skierowanie na kupę badań. Kolejna wizyta 27.09. i wtedy zrobimy też badania prenatalne.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj 8+1, nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania na usg :) jestem po badaniach krwi, tarczycy, glukozy. Wszystko w normie. Więc nie widzę innej możliwości jak pięknie bijące serducho :)

Karokaro2 przy jakim wieku ciąży u ciebie okruszek ma 16 mm?

Może będą jedna z tych szczęściar bez nudności i wymiotów. Nadal nic, czasem zgaga, pełność w brzuchu, lekko bolą sutki, senność i to wszystko :P tylko jadlabym w kółko bagietki.

Dla których to będzie pierwsza dzidzia?

Odnośnik do komentarza

Tweetee jeśli chodzi o objawy to ja mam podobnie, mdłości miałam przez kilka dni, ale to i tak bardzo delikatne, a tak to spokój, aż czasem mnie to niepokoi, ale w pierwszej ciąży (3 lata temu) miałam dokładnie tak samo i z synkiem wszystko było ok. Ja mam dzisiaj 8t0d.

Odnośnik do komentarza
Gość KaroKaro25

Dziewczyny, jestem po spotkaniu ze swoim ginem i cóż, wczesna ciąża (ze względu na nieregularne miesiączki cieżko określić) ale po hcg z krwi 3-4 tydzień. Dostałam zlecenie na kolejne hcg i morfologię krwi, zobaczymy co to będzie. Trzymajcie za nas kciuki, że wszystko będzie dobrze, bo cały czas się boję :(

Odnośnik do komentarza

Bebe chyba przede wszystkim musisz to zgłosić. Nie wiem jaka masz sytuację z umową itp. A obowiązkiem pracodawcy jest sobie z tym poradzić. Chyba wiesz co jest teraz najważniejsze? Albo idź do innego lekarza, może inny dla zwolnienie? Poczytaj jakie masz prawa przy swoim typie umowy o pracę i działaj. Kiedy jak nie teraz. Ja nie rozumiem dlaczego właśnie w tych najważniejszych tygodniach ciąży kiedy wszystko się okazuje, wszystko się warunkuje i są dla większości kobiet bardzo dokuczliwe i Nie komfortowe
- właśnie wtedy trzeba się z tym ukrywać i najlepiej pracować. Jeśli ktoś nie ma warunków albo ciąży przechodzi pierwszy trymest, powinien mieć możliwość odpoczynku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...