Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj lekarz potwierdził, że jest pęcherzyk i cialko żółte, czyli 5 tydz ciąży. Pytałam o luteine,ale powiedział po co? To moja 3 ciąża. Mam miesniaka, w 1 ciąży trafiłam do szpitala w 13 tyg, bo płamilam i schudłam 10 kg przez wymioty,2 ciążę poronilam w 6 tyg., wiec teraz o wszystko się boje i stresuje,a zaświadczenia do pracy też mi narazie nie wypisał. Kazał przyjść 31 sierpnia, to wtedy potwierdzi czy serduszko bije. Marze o l4,bo mam zawroty głowy i ogólnie słabo się czuje. Macie już może l4?

Odnośnik do komentarza

ja mam l4 bo wcześniejszą ciąża była zagrozona i odrazu mi dał. dał też duphaston na podtrzymanie.
ja mam momenty mega spania codziennie. mdłości tylko jak jest pusty żołądek. ogólnie jem na ostro i kwaśne. i już mam wzdety brzuch. U mnie koniec 7 tyg.

Odnośnik do komentarza
Gość Pierwiastek

Hej :) U mnie 8 tydz. ( pierwsza ciąża) w środę mam wizytę u ginekologa i pierwsze USG :) Podbrzusze bolało mnie w pierwszych tygodniach i najbardziej o 4 rano... Teraz jest zmęczenie, senności i mdłości, które przechodzą jak coś sobie podjem :) Na lepsze trawienie polecam herbatkę z kopru włoskiego, a na mdłości domowej roboty herbatkę z imbiru :) PS termin wyliczyłam na ok 6 kwietnia, ale w środę na pewno będzie zweryfikowany :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiem wam ze już mam dola zrobiłam bhcg i wynik chociaż mieści się w maksymalnych widełkach na dany tydzień to jednak przyrost słaby koniec 7 tygodnia : 146915 po 48h wynik 167065 wizyta we wtorek ale nastawienie mam kiepskie. Jedynie co mnie pociesza to zakres bhcg na 8 tydzień się obniża w stosunku do tygodnia wcześniejszego. Może teraz przyrost jest wolniejszy nie wiecie ?

Odnośnik do komentarza

Siwa, skoro w wiełkach to po co szukasz dziury w całym :) ja miałam dzisiaj lecieć na betę ale jakoś mi się nie chce. Usg serduszkowe dopiero za tydzień w piątek więc jeszcze dużo czasu, chyba zniose jajko do tego czasu. Niby jestem spokojna choć czasem dopadają gorsze chwilę.

Odnośnik do komentarza

te gorsze chwilę i myśli to chyba normalne że strachu o ciążę.
My byliśmy na basenie w sobotę i też się boje czy czegoś nie złapałam.
dziś mnie ciągnie podbrzusże i juz tez się martwię. ogólnie ciągle dziś przysypiam

Odnośnik do komentarza

Powiem wam dziewczyny ze od ostatniej wizyty w 5 tygodniu kiedy nic nie było widać do teraz ( 3tygodnie) to dla mnie jakaś wieczność przez która wysiadam psychicznie :( Tweete niby w widełkach jest tyle ze podobno waZniejszy jest przyrost który u mnie jest mega niski. I do tego ten brak objawów... :/ No nic już do jutra nie wymyślę :D napisze wam jak będę po :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, u mnie początek 8 tygodnia. W 6 byłam u ginekologa i widziałam bijące serduszko. :) martwi mnie tylko mój brak objawów.. bolą mnie piersi i jestem ospala i to tyle, no może jeszcze apetyt większy. To moja pierwsza ciąża. :)

Odnośnik do komentarza

Lucy 93 chyba więcej objawów nie ma na początku. ewentualnie wymioty i spanie. nic się nie martw. A co gin mówił. jest ok?
mnie w nocy tak bolał brzuch ale chyba to było spowodowane przez zawarcie. trochę mnie ciągnie podbrzusże ale czytałam właśnie ze w 8 tyg już macica mocno się rozciąga i to przez to.

siwa daj znać jak po wizycie

Odnośnik do komentarza

hej. mam takie może trochę intymne pytanie. czy wy współżycie teraz w ciazy normalnie? ja narazie nie. strasznie się boje, bo w pierwszej ciazy nie mogliśmy że względu na zagrożenie. teraz niby nic się nie dzieje. ale ja mam blokadę.

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie 8tydzien 3 dzień okazało się ze oczywiście mam paranoje a wszystko jest wporządku. Nasz robaczek ma prawie 2cm i serduszko pięknie bije. Przestałam się denerwować a na wizytę szlam z mężem jak na ścięcie ze łzami w oczach :p zdążyliśmy już nawet pochwalić się rodzicom :)

Ja nie współżyje i nawet zapomniałam zapytać czy nie ma przeciwwskazań. Myśle ze nie ma, ale póki co to nawet o tym nie myśle :D

Odnośnik do komentarza

Siwa super wieści. Bardzo się cieszę. Ja dzisiaj zaczynam 7 tydzień i zaliczyłam pierwsze poranne nudności.

Po ostatnim poronieniu wspólnie podjęliśmy decyzję że póki co nie wspolzyjemy. Sami już nie wiemy co szkodzi a co nie a wolę dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza

Siwa1 ekstra, widzisz, mówiłyśmy, że będzie dobrze :) Ja też miałam wczoraj wizytę, 6t6d, maluszek ma 7 mm, serduszko ślicznie bije. Jestem o wiele spokojniejsza. Następna wizyta 19. września. Od dwóch dni mam mdłości, nieciekawa sprawa. Przed jedzeniem jest mi słabo, a jak już zjem to robi mi się niedobrze i tak jest właściwie z każdym posiłkiem. Liczę na to, że szybko przejdzie :).

Odnośnik do komentarza

siwa super wieści.

ja w nocy miałam brunatne plamienia. odrazu pojechałam na izbe. zrobili usg. serduszko bije. źródła plamienia nie widac. kazała brać więcej duphaston u i nospe i leżeć w domu. martwi mnie też pobolewa nie podbrzusza.
dziś poleze ale jutro zostaje sama z 3 latkiem więc będzie gorzej. trzymajcie kciuki bo ja jestem załamana.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :) Dołączam do Was, będzie i u nas szykuje się Maleństwo na kwiecień 2018 :)) Pierwszą wizytę miałam w 5t2d, ale okazało się, że oprócz pęcherzyka nic jeszcze nie ma, bo wg USG ciąża jest aż o 8 dni młodsza i pęcherzyk był wielkości jak na 4t1d. Następna wizyta w przyszłą środę. Martwiłam się, czy wszystko jest ok, więc zrobiłam betę. Ale jej przyrost mnie uspokoił, więc teraz czekam na wizytę.
W domu mam jeszcze niespełna dwulatka, więc niestety nie mogę sobie pozwolić na wylegiwanie się i odpoczynek, tak jak w pierwszej ciąży.
Mam nadzieję, że wytrwamy tu wszystkie do CO NAJMNIEJ kwietnia ;) pozdrawiam wszystkie brzuchatki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tu nowa więc nie wiem czy to dobre miejsce na takowe pytanie, aczkolwiek może doświadczone mamy odpowiedzą mi na takowe pytanie, otóż :
z 4 na 5 sierpnia doszło do stosunku między mną a moim partnerem, byliśmy zabezpieczeni, prezerwatywa nie pękła a on nie skończył we mnie (aczkolwiek w życiu bywa różnie jak doskonale wiemy stąd moje pytanie).
A dniu wczorajszym tj 22.08.17 (18 dni po stosunku) zrobiłam bete hcg z krwi a wynik to <0,107 przeważnie miałam bete <0,100 dwukrotnie zdążyło się <0,105 czy mogę całkowicie wykluczyć ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.<br />

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny chciała bym do was dołączyć , tez mam termin na kwiecień 2018 roku :-) jestem w 6tyg ciąży e piątek byłam u lekarza i ujrzałam juz bijące serduszko :-) następna wizytę mam 18 września a początkiem października mam mieć robione Usg juz takie przez brzuszek oby tylko wszystko było dobrze trosze się boje bo pół roku temu miałam troszkę kłopotów zdrowotnym miałam zabieg ginekologiczny ale jestem dobrej myśli :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...