9 miesięcy, ciąża

KWIECIEŃ 2018

dorkalolka

dorkalolka

Wiem wiem jest jeszcze wcześnie jeszcze nie chcemy się chwalić bliskim ale tu na forum możemy wspierać na początku naszej drogi mam nadzieję że dołączą do mnie kolejne szczęśliwe mamy

• kwiecien-2018_59783.jpg
56605 dorkalolka Kobieta, 28 lat, Tczew

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dorkalolka

dorkalolka

No u mnie termin porodu to zawsze zagadka hehe ale wiem że urodzę w kwietniu bo każde z dzieci rodziłam po 40 tyg pierwsze dziecko w 44 tyg

dorkalolka

dorkalolka

Byle donosić narazie nie chce się chwalić bo nie lubię tej litości jak coś się stanie ale czuje że będzie tym razem dobrze

dorkalolka

dorkalolka wpis edytowany

hmm troche słabo widać ale jak dla mnie to może być ciąża ja polecam testy strumieniowe i płytkowe one są bardziej dokładne. Ale tyle testów nie powinno się mylić Zrób test za 2 dni będziesz pewna

dorkalolka

dorkalolka

Wiecie co to jest nierozsądne nie poważne ale naszła mnie taka ochota na jajecznice z kiełbaską i szczypiorkiem że musiałam zrobić a o18 jadłam kolacje i nigdy nie podjadam nawet tak nie było w poprzednich 7 ciążach to się chyba nazywa zachcianki....Masakra

ManiaFrania

ManiaFrania

Dorkalolka
Czy to twoja 8 ciąża ? Moja 5 termin na marzec ;)

56315 maniafrania Kobieta, 38 lat, Sierakowice ( Kaszuby )
dorkalolka

dorkalolka

ManiaFrania tak 8ciąża tak wyszło no ale ty też widzę już wprawiona w boju 3mam za ciebie kciuki

ManiaFrania

ManiaFrania

To super , dzieci to błogosławieństwo Boże takie jest moje zdanie na ten temat , życzę wszystkiego dobrego i nudnej ciąży ;)

56315 maniafrania Kobieta, 38 lat, Sierakowice ( Kaszuby )