Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny ja jestem w 5 tygodniu i 5 dniu. Dwa dni temu bylam na USG ponieważ złe obliczyłam sobie dni i myślałam ze jest to już połowa 6 ;) na USG widoczny był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym jednak zarodka brak mam przyjść dopiero 22 sierpnia czyli będzie to już 8 tydzień wtedy ma być podobno wszystko widoczne dajcie znac jak u was ? Strasznie się denerwuje bo naczytałam się o pustych pęcherzykach płodowych ale staram się myśleć pozytywnie ze wszystko się rozwinie:) dodam ze nie mam żadnych objawów prócz trochę bolących piersi.

Odnośnik do komentarza

hej. ja również mam teraz początek 6 tyg. również w tamtym tygodniu byłam na usg i był tylko pecherztkaniny plodowy. tez się zmartwilo. teraz mam usg w piątek muszę szybko dać znać w pracy. dostałam duphaston 2 razy na dzien. A od trzech dni powoływania mnie nocą brzuch. jest napięty. dziś od rana to samo wzięłam już nospe. ogólnie jestem panikara. mam już synka całą ciąża na podtrzymaniu i jedno poronienie w 2013 r.

Odnośnik do komentarza

Karo a coś Ci dolega se gin przepisał ten lek 2Xdziennie ? Zauważyłam Że często dziewczyny go biorą ale mi nawet nic o tym nie wspomniał. Martwi mnie jedna rzecz .. dziewczyny dajcie znac czy jeżeli staraliście się dziecko miałyście robiony wymaz z kanału szyjki macicy ? Mi gin zleciła to badanie pomimo braku żadnych objawów i wyszła mi bakteria Ureoplasma nie zdążyłam tego wyleczyć bo zaszłam w ciąże. Może któraś z was leczyła ta bakterie będąc w ciazy ?

Dziewczyny dajcie znac jak u was po pierwszym Usg :)

Odnośnik do komentarza

siwa ja miałam kiedyś jedno poronienie i ostatnia xiaza całą z problemami więc ta z góry jest zagrozona i dał lek na podtrzymanie. ja się raczejść z tego cieszę. wczoraj byłam u gina na usg udało się wcześniej. było bicie serduszka. z ciąża ok. podobno te bóle brzucha z lewej strony to od wzdecia. następna wizyta 31.08. dostałam zwolnienie

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, pierwszą ciążę poroniłam w maju, ponownie udało się zajść w ciążę po drugiej miesiącze i termin powinien być gdzieś na drugą połowę kwietnia :) pierwszą wizytę mam we wtorek, będzie to 5 tsc +6, może będzie już coś widać. Póki co objawów nie mam, czasem coś zakuje w piersi, ale krótko. Beta z 28 dc wynosiła 599 :)
Tym razem jestem dobrej myśli i dużo spokojniejsza niż ostatnio.

Pozdrawiam i życzę nudnych ciąż ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Odnośnik do komentarza

Te_renia to idealnie taka trójeczka :)) Moje dopiero pierwsze,ale planuje spokojnie trójkę. Tweete gratulacje! Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki. Ja już nie mogę się doczekać soboty i pierwszego usg. Z moich dalszych objawów bo czasami mdłości, zaczeły pojawiać mi się bolesne afty i strasznie gryze warge, policzki przy jedzeniu :D Nie wiem dlaczego. Czasami coś na dole mocniej zakupuje, a tak to niestety myśle że po basenie złapałam jakąś infekcje :(

Odnośnik do komentarza

hej. mnie codzinne boli brzuch z lewej strony. jakby mnie tam kuło. kupiłam C herbatke na trawienie ale nie przechodzi. W ogóle nocą mnie powoływania brzuch po bokach nisko , myślę że to przez rozciąganie macicy a wy co o tym sądzicie?
jak radzicie sobie w te upaly

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...