Skocz do zawartości
Forum

Ból plecow i pośladkow


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny ;) mam pkropny problem z bolem plecow, a bardziej posladkow. Bol nasila sie kiedy posiedze chociaz chwile i probuje wstac. Uczucie jakby cos uciskalo. Czasami nie dam rady sie nawet wyprostowac i w pól zgieta ide do toalety. Jestem w 20 tc a bole zaczely sie juz w 16 tc. Moj lekarx twierdzi ze to rosnaca macica uciska nerwy i dlatego tak sie dzieje. Ale czy bylby to az taki bol? Czy ktoras z Was miala moze podobny probllem?

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie szczególnie kiedy zbyt dużo rzeczy w domu wykonam tzn. zmywanie naczyń, sprzątanie ogólnie. Potrafi mnie zgiąć w pół ten ból że stoję zgięta pod kątem 90 stopni i narzeczony musi mi wtedy pomóc dojść do łóżka. Niestety nie pomagają mi żadne ciepłe kąpiele ani masaże a tabletek przeciwbólowych nie biorę żadnych, jedynie muszę ten ból przeleżeć i poczekać aż minie. Aczkolwiek od jakiegoś miesiąca ból nie pojawia się tak często jak jeszcze dwa, trzy miesiące temu. Może i Tobie powoli przejdzie jak już organizm trochę się przyzwyczai do nowego stanu. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...