Skocz do zawartości
Forum

Wiek ciazy według om dłuższy niz wedlug usg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o rade, moze tez uspokojenie mojej glowy. Jestem w drugiej ciazy. Raczej po porodzie moje cylle wydluzyly sie i sa okolo 36-38dniowe. Bylam na dniach na pierwszym badaniu usg. Ostatnia miesiaczke mialam 24maja czyli ginekolog wyliczyl ze ciaza trwa 7tyg i 1dzien. Podczas usg odrazu uslyszalam ze nie podoba sie pani mon zarodek 4mm i wiek z usg 5tyg i 6dni. Stwierdzila ze jest za maly i nie bylo widac tetna. Czy moge miec nadzieje ze jednak wszystko pojdzie w dobra strone?

Odnośnik do komentarza

Moja ciąża jest młodsza od ostatniej miesiączki o 2,5 tygodnia. Jak byłam na pierwszym usg żeby potwierdzić ciąże od razu zaznaczyłam lekarzowi ze mam długie cykle. W tej ciąży cykl wydłużył mi się do 47 dni i uwaga owulacje miałam gdzieś w 32, 33 dc. I lekarz liczy mi ciąże z usg a nie z ostatniej miesiączki i dzięki temu nie ma nie nieporozumień.. Także ja bym sie nie martwiła jeżeli owulacja ci sie przesunęła tak może być.. Wszystko okaże sie jak pójdziesz na następne usg czy zarodek sie dobrze rozwija..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...