Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze tygodnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, niedawno zrobiłam test(w terminie miesiączki) i wyszły dwie kreseczki :) u lekarza jeszcze nie byłam. Niepokoją mnie bóle identyczne jak na okres. Szczególnie ból w podbrzuszu. Dziś podczas seksu cały czas miałam wrażenie, że zaraz dostanę okres, ciągle zerkając między nogi czy czasem już nie poleciało. Myślicie, że to normalne? Czy miesiączka może się pojawić? Może któraś miała podobnie?

Odnośnik do komentarza

w ogóle się nie spodziewałam tych dwóch kresek. Od momentu owulacji cały czas objawy okresowe : bolące piersi, brzuch, wypryski na twarzy , wzmożony apetyt, zmienność nastroju. Zawsze, ale to zawsze takie objawy miewałam przed okresem. Wydawało mi się , że jak już dojdzie do zapłodnienia to żadnych objawów do momentu okresu nie będzie. że pojawią się później. A Wy jak miałyście??

Odnośnik do komentarza

U mnie sporadycznie do czwartego miesiąca ciąży pojawiały się przejściowe bóle podbrzusza właśnie jak na okres.
A poza tym w pierwszym miesiącu, jeszcze przed zrobieniem testu ciążowego, czułam okropny ból piersi (musiałam wyjmować piercing z sutków bo nie mogłam ich dotknąć), wzmożona ilość gazów i częste odbijanie się po wszystkim to była norma, do tego jadłam za trzech dorosłych mężczyzn i prawie płakałam kiedy widziałam mięso wołowe. Jakieś lekkie nudności też były ale to akurat najmniej odczułam.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...