Skocz do zawartości
Forum

Dla Was chcemy się zmieniać. Prosimy, pomóż nam w tym :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dlaczego na forum nowe znajomości są niemile widziane? olewane przez trochę starsze forumowiczki? chodzi o brak kultury? czy może o coś innego? jestem w ciąży i kilka razy witałam się i prosiłam o przyjęcie do grona "Lutówek" jak grochem o ścianę...
Pozdrawiam, Iza
P.s. w jaki sposób mogę usunąć konto??? bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja bez problemu zostałam przyjęta. Trzeba się czasem tylko przypomnieć.a co do samego forum ogółem nie mam zastrzeżeń.jest ok ale brakuje mi tu jednego. I albo nie znalazłam albo źle szukałam.Bazarek. miejsce gdzie przyszłe i obecne mamy mogłyby wystawiać zbędne rzeczy. Kilka lat temu na innym forum na którym pisałam był bazarek gdzie można było odkupić,sprzedać,oddać czy też jak kogoś nie było stać poprosić o coś. Często tak jest że czegoś mamy za dużo,z czegoś dziecko wyrosło albo jest nam niepotrzebne. A szkoda żeby leżało w szafie,może się innym przydać.

Odnośnik do komentarza

AśkaS na dzień dzisiejszy nie ma takiego działu, ale Twoje uwagi przekazałam Redakcji.

melliska podwątków nie da się tworzyć; możecie stworzyć osobny wątek z datami porodu i link do niego zamieścić w pierwszym poście (użytkowniczka, która załozyła wątek i napisała pierwszy post może go edytować i dodać link do wątku z datami - jeśli będzie miała problemy z edycją postu, niech napisze do mnie na priv - pomogę :)
Twoje uwagi też przekazałam Redakcji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...