Skocz do zawartości
Forum

Dziwne objawy


Gość Kobieta26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kobieta26

Cześć. Zacznę od tego iż mieszkam poza granicami kraju i nie mam aż tak łatwego dostępu do ginekologa jak w Polsce.
Miałam miesiączkę pomiędzy 18-25 czerwca. Zawsze trwa około 7dni. Kochalisty się -( sex przerywany jednak raz mi się wydaje , że nie zdążył) prawie codziennie nawet można rzec kilka razy dziennie. Od kilku dni bardzo bolą mnie piersi , boli MNIE także podbrzusze oraz miewam zawroty glowy. Do kolejnego okresu zostały około 2tyg a ja od kilku dni czuje się jakby to miało być lada moment.
Robiłam już dwa testy ale wyszły negatywnie - czy mogę być w ciąży , czy możliwe , że testy robiłam za wczesnie- mam tyle pytań. Dodam także , że mam torbiele na jajniku a od paru dni tak jakbym odczuwają klocie w zdrowym jajniku oraz jakieś kilka miesięcy temu robiłam mnóstwo testów z czego wszystkie były pozytywne a ciąży nie było. Nie wiem kogo mam się poradzić. Tak bardzo cchciałabym być znowu w ciąży ;)

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę czy nie masz innych dziwnych dolegliwości, jak np. zwiększona ilość gazów, częstsze odbijanie się po jedzeniu i piciu. U mnie właśnie tak dziwnie się zaczęła ciąża (1 miesiąc oczywiście), tzn. okropny ból piersi (a że miałam przekłute oba sutki musiałam natychmiastowo wyjąć kolczyki bo nie dało się wytrzymać), wzmożona ilość gazów i częstsze odbijanie się po zjedzeniu czegokolwiek i napiciu się nawet zwykłej wody.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...