Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wizyta w poniedziałek a dziś glukoza. Właśnie wypiłam. Dzięki połowie cytryny do przeżycia, jak taka lemoniadka ;) słodka bo słodka ale co by było bez tej cytryny. Mam nadzieje ze teraz 2 godziny wytrzymam bez wymiotów czy innych przygód

Odnośnik do komentarza

A mnie od wczoraj rozkłada katar leci, oczy pieką nie pozostaje mi nic innego jak herbata z cytryna i do wyra. Jestem pewna,ze zaraz weźmie mojego młodego, jeszcze ta nie kończąca się zgaga :( ile bym nie zjadla, i czy to zdrowe czy nie zgaga jest tak samo sila. Ani mleko migdały i inne domowr specyfiki nie pomagają, nawet rennie czy maloxx ;(

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza
Gość FloralDrop

Rose, kilka lat temu też stosowałam takie globulki dopochwowe, że musiałam chodzić w podpasce, bo nast dnia wszystko się wylewalo. po prostu niektóre z tych tabletek tak działają, do tego rzeczywiście mogły dojść uplawy i się uzbieralo. A skoro dziewczyny piszą o tych testach na wody plodowe to może trzeba się w taki zaopatrzyć w aptece, żeby mieć zawsze pod ręką..

Undefined, czosnek :) jeśli nie musisz nigdzie już dzisiaj iść. Jak się czuje niewyraźnie to kromka z masłem i czosnkiem. Do tej pory pomagało, ale wiem że jak przyjdzie jakiś wirus gigant to nic mu nie da rady :/

Odnośnik do komentarza

Rose nie martw sie, jesli bylas u lekarza i bylo ok, tzn ze jest ok, jakbys tracila wody byloby to widac na usg i zatrzymalby Cię albo zlecił na pewno obserwacje i lezenie, lezenie, lezenie... Upławy w ciazy są u niektórych kobiet bardzo obfite, nawet bez infekcji. Ewlinka dobrze prawi, przy ruchach się traci wiecej wód jeśli już tracisz:/
Roks, Marina, też dzisiaj miałam glukozę i nie było tak źle :) kupiłam cytrynową i wystarczyło, a nie słodzę jakieś kilkanascie lat, stąd miałam obawy. Pozostale dziewczyny- nie martwcie sie, kupcie glukozę cytrynową (chemia i tak jest wszedzie) i nastawcie na wypicie i godzinne zamulenie. Warto miec kanapkę i po 2 godz zjeść. u nas dzidzia się więcej ruszała niż zwykle, nieprzyzwyczajona do takich kopów energetycznych
Undefined a masz zgage cały czas, czy po niektorych produktach, zauważyłaś jakies tendencje? Współczuję, też miewam i nie lubię...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Metrszescdziesiat w zeszlym tygodniu mialam to samo. Poszlam do lekarza ogolnego. Okazalo sie, ze jak wstawalam spadalo mi gwaltownie cisnienie i dlatego krecilo mi sie w glowie. Lekarka zalecila mi noszenie specjalnych skarpetek uciskowych na poprawe krazenia krwi. Troche ponosilam i krazenie sie poprawilo. Teraz juz mi sie nie kreci.
Badania krwi nie mialam zleconego, ale mala ilosc zelaza czy cukru tez moze byc przyczyna. Mam nadzieje, ze po zelazie ci sie polepszy i zostaniesz w domu.

RoseBelle przeszlo ci? Bo jak nie to idz do lekarza.

Undefined na przeziebienie polecam wode z miodem, cytryna i imbirem. Albo herbatke z cynamonu i gozdzikow (gotuje sie 10 minut) i slodzi miodem+ cytryna do tego. Powinno pomoc.

Na zgage nie pomoge bo nigdy nie mialam.

Czy ktos tu jeszcze jest zdrowy?

Pozdrawiam cieplutko. Ach, jakbym chciala, zeby juz byl 1 kwiecien. Byle do wiosny dziewczynki!

Odnośnik do komentarza

Lidi ja zdrowa pół na pół nie jest najgorzej ale nosem pociagam:) właśnie sobie uświadomiłam że grudzień zleci szybko i ani się nie obejrzymy jak tu będzie finisz wrrr zaczynam mieć stres lekkiego...

Czekam właśnie na zamówienie z rzeczami higienicznymi dla siebie do szpitala bo lepiej mieć to wcześniej...
Dziewczyny smarujecie już czymś piersi dokładnie sutki? I czy znacie jakieś wkładki laktacyjne ale takie cienkie? Bo nie pamiętam jakiej to były firmy a niektóre naprawdę są tragiczne grube jak wata i nie chce w ciemno kupować...

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza
Gość MarinaKari

Roks i jak wyniki? U mnie wszystko książkowo :)
Metrsześćdziesiąt, współczuję pogorszenia samopoczucia...no ale skoro sama odstawiłaś żelazo, mimo zaleceń lekarza, to chyba niezbyt dobrze...
Też mi się wydaje, że czas tak szybko leci...a tu jeszcze remont przed nami i pełna wyprawka d ogarnięcia!

Odnośnik do komentarza
Gość FloralDrop

Ja do tej pory jak smarowalam brzuch bio oilem to i piersi, ale nie skupialam się w sumie jakoś na brodawkach. Miałam dziś wizytę położnej i akurat coś o tym było w związku z wyprawka dla mamy. I tak jak Savana kupiła - potrzebna maść ze 100% lanolina, bo można po tym też karmić. I rozwiala też moje wątpliwości nt hartowania brodawek w ciąży, bo podobno nie trzeba. Ale ta maść na potem potrzebna. No i plus taki, że dziecko można karmić bez zmywania ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...