Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co czuje się dobrze. Tylko ten stres.. chciałabym żeby już był termin porodu.. straszne jest takie czekanie i ciągle są jakieś nowe obawy.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
A powiem Wam, że pochwaliłam się brzuszkiem na Instagramie, bo mnie coś podkusiło i teraz może sama się nakręcam, że zapeszyłam albo coś.

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1ydqk3vuoznslg.png

Odnośnik do komentarza

Ja upolowałam legginsy polarowe w h&m są cieplutkie tylko prześwitują więc zakładam na nie drugie takie zwykłe :D Maż się śmieje że jestem warstwowa jak ogr xD Ale ważne że mi ciepło, niestety jeansy mi się nie sprawdzają boli mnie brzuch jak w nich chodzę
Gdyby nie to że przed porodem czekają mnie 2 tygodnie w szpitalu to już bym chciała kończyć te przygodę, a tak wolę o tym nie myśleć chociaż są takie momenty że już mi wybija

Odnośnik do komentarza

metrasześćdziesiąt ja miałam mokra prawie całą wkładkę, naprawdę się wtedy wystraszylam ale siostry mnie uspokoiły, że pewnie przesadzam i to już się więcej nie powtórzyło, po tym zdarzeniu byłam u lekarza i nic nie widział niepokojącego..
kropkapoha ja mam to samo, zgaga rano i wieczorem, plecy mnie bolą, mały jest w tylnej ścianie macicy coś takiego i dlatego bolą mnie plecy, a naciska najbardziej na pęcherz a jak czytam dziewczyny i piszą że na zebra to się dziwie, bo mnie młody naprawdę w pęcherz kopie aż siku momentalnie mi się zachciewa..

Odnośnik do komentarza

kropkapoha hehe z tą zgaga moja ciocia mi mówiła hehe ale niby to się nie sprawdza do końca :p
Ja też w jeansach nie chodzę bo Cisna strasznie a zauważyłam że jak ubieram nawet leginsy które trochę Cisna to mały mnie kopie, widocznie go tam sciskam :p mam kilka par leginsow ale takie ciążowe zwykle to 65zl..
kropkapoha co do Twoich dwóch tygodni to naprawdę Ci współczuje, byłam 3dni na początku ciąży i ledwo wysiedzialam, sama w pokoju łazienka przy pokoju, codziennie ktoś był u mnie ale i tak było okropnie, nie ma to jak w domu..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...