Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Boli cały czas, jak siedze, leżę, stoję. Uczucie jakbym miała bez przerwy kolkę. Chodze cały dzień zgięta bo nie dam rady się wyprostować i zaczynam się już martwić. Bo ból jest w miejscu wyrostka...nie wiem chyba poczekam do jutra a jak nie minie to pojadę na pogotowie

Odnośnik do komentarza

5 min to nie przesadzajmy ale jeśli faktycznie jest uporczywy i w żadnej pozycji nie przechodzi to niepokojące. Roks i jak? masz inne objawy zap.wyrostka, nudności, gorączkę? ból jest ostry czy tępy, stały czy są remisje itd? Ja bym wzięła nospe i w razie utrzymania pojechała sprawdzić.
Badanie serducha nie doszło do skutku, dr jakieś zabiegi aż u 2 niemowlakow miał. Wyobrazam sobie jak się czują tamci rodzice...
Melisska ja też nic nie mam wyprawowego, nie liczac jednych bodziakow od przyjaciółki i kontrastowej książeczki ;) macie czas dziewczyny, nawet te lutowe, 3-4 msc to szmat czasu

Odnośnik do komentarza

Roks, może rzeczywiście nie ma co czekać do rana? Nawet jeśli to nic takiego to będziesz spokojnieksza a lepiej dmuchać na zimne.

Dziewczyny, któraś z Was pytała o zniżki na Black Friday. W smyku jest 25% zniżki na wszystko do niedzieli. Ludzi w sklepie oczywiście milion, ale opłaca się, ja dziś dzięki temu zaoszczedzilam niemal 700 złotych kupując wózek, a już miałam kupować używany bo byłby właśnie mniej więcej w tej cenie. Jutro chyba jeszcze pojadę zobaczyć czy są laktatory i jakieś artykuły higieniczne jak nożyczki do paznokci itd. Na to nie spodziewam się wyprzedaży po świętach... No i zobaczę też jakieś prezenty dla dzieciaków z rodziny, trochę ich jest a do Świąt wcale nie tak daleko. O! Może Dziewczyny któraś z Was doradzi prezent dla rocznej Dziewczynki, trochę ponad rocznego Chłopca i dla 3,5 latka też Chłopaka? :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Ja byłam wczoraj w smyku bo chciałam kupić córce jakiś prezent ale ceny mnie oszołomiły. Nawet te zabawki po przecenie i stwierdziliśmy z mężem że kupimy coś przez internet bo ceny nawet o 100 zł niższe (chodzi o zabawki które w sklepie kosztują ok 300 zł). I kupiliśmy interaktywnego misia.
A mi wózki po głowie chodzą to Anex Sport ale używane bo nowe to również ceny kosmiczne albo nasze polskie z Adamexa.
Roks, ja również się martwię, daj znać jak będziesz mogła.

Odnośnik do komentarza

Obudziłam się niedawno i niestety dalej czuje to kłucie, kolkę. Moze ma trochę mniejsze nasilenie niż wczoraj ale moze to temu ze cała noc przespałam bez ruchu. Nie wiem już czy z tym jechać czy to na razie olać bo moze przejdzie czy tez za chwile znów zacznie bolec bardziej :/ żadnych dodatków objawów nie mam bo jedna z dziewczyn pytała. Jest to niestety denerwujące bo jest problem żeby wstać, boli przy odwracaniu się z boku na bok i tak jak mówiłam nie mogę wyprostować się podczas chodzenia

Odnośnik do komentarza

FloralDrop, kupiliśmy Mutsy Evo :)

Lusia_88, możliwe z tymi cenami, bo smyk nie jest najtańszym sklepem. Ale wózki maja w cenach standardowych, przynajmniej te, ktorych ceny sprawdzałam juz długo w różnych sklepach i na stronach internetowych.
My jak kupujemy prezenty to zazwyczaj na ostatnia chwile i i tak kończymy w smyku... ;/ to dlatego, ze ja poważnie nie mam pojęcia co kupować dzieciom bo wszystkie zabawek i ubranek mają milion. W zeszłym roku w ramach prezentu dla siostry mojego męża i jej rodziny podarowaliśmy im wolny wieczor czyli opiekę nad oboma chłopakami i bilety do kina a dla dzieci (w sumie to dla starszego bo młodszy jeszcze musi podrosnąć) w inny dzien zabawę w jednym z tych światów zabaw dla dzieci, wiec w sumie Szwgierka miała dwa razy wolne chwile dla siebie :) na ten rok juz zupełnie nie mam pomysłów...

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Roks jak drugi dzien z rzedu nie mozesz sie wyprostowac z bolu to juz powaznie wyglada. Jedz, nie zastanawiaj sie wiecej.

alexia u mnie z kopniaczkami roznie. W jednej chwili dzidzius potrafi kopac wysoko, kolo pepka, a za chwile juz jest przy wyjsciu.
Co do mleka, to nie pije samego bo na studiach pilam w ilosciach hurtowych i nabawilam sie nietolerancji na laktoze. Po kilku latach mi przeszlo, ale teraz b. uwazam i pije b.rzadko jako dodatek do czegos. Z przetworami mlecznymi nigdy nie mialam problemu.

kropkapoha wczoraj wieczorem skorzystalam z black friday'owych promocji i nakupilam pierwszych slodkich ubranek dla synka (znizka 60%) :D

Dzisiaj o swicie wybralam sie na badanie glukozy (jak polecil mi gin). Przyszlam 10 minut po otwarciu. W laboratorium kolejka byla juz spora wiec zaczelam juz czytac moja ksiazke. Jak przyszla moja kolej to okazalo sie, ze nic z tego nie bedzie bo ktos zglosil sie przede mna i sala glukozowa jest zajeta na kolejne dwie godziny. Gin nie poinformowal mnie, ze wczesniej trzeba umowic sie na wizyte. Ide za tydzien :/

Odnośnik do komentarza

Kropkapoha - dzięki za link do zazu! Owieczka sliczna:) Poczekam do stycznia i moze kupię.
Han - pomysl na "wychodne" szwagierki jako prezent - super sprawa. Jesli nie maja okazji za duzo na wspolne wyjscia, to mysle ze i w tym roku moga sie z czegos podobnego ucieszyc szczerze:)

Odnośnik do komentarza

Szukalam w necie nieziemskich promocji ale nic nie znalazłam w okazjonalnych cenach. Chciałam kupic jakies pajacyki takie bawelniane i takie cieplejsze z pluszu ale ceny mnie jakos nie skusily. Chyba przejdę sie do pepco i txm bo takie maleńkie to nie warto drogich kupować. A Wy cos fajnego zakupilyscie??no i jak tam się czujecie??ja dzis 1 raz wyszłam od 9 listopada no i wszystko mnie boli masakra tak sie boje wiyty mam nadzieje ze będzie ok.

http://s8.suwaczek.com/201802281447.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ra2ho31.png
https://www.suwaczki.com/tickers/010i3e3kb538v0vw.png

Odnośnik do komentarza

alexia zycze ci zebys dotrwala do lutego. Dzidzius powinien ci sie jeszcze podniesc do gory bo dno macicy podnosi sie teraz ok. 1 cm na tydzien. Ja niby mam termin na 16 marca, ale 1 ginekolog powiedziala, ze moge urodzic w terminie od 16 lutego do 16 marca, czyli podala rozpietosc 9 miesiaca.
Jesli chodzi o zakupy dla maluszka to mi sie udalo kupic bawelniane i pluszowe pajacyki zapinane z przodu oraz body w super cenie we francuskiej Orchestrze. Ale w PL chyba nie ma tego sklepu.

Co do szumisiow czy zazu nie jestem do konca przekonana. Corka dostala od kogos mruczacego i oddychajacego przez caly czas pieska na baterie i bylo to b. denerwujace, ale jak kto lubi :) Ja osobiscie wole tradycyjne pluszaki z pozytywka. Mam po corce. Macie pomysl jak odswiezyc?

I jeszcze jedno: Przybieracie ostatnio szybciej na wadze? Mi z dnia na dzien przybylo 2 i pol kilo. Teraz mam 7,5 kg na plusie i 103 cm w obwodzie brzucha :o

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pojechałam dziś na izbę przyjęć. Po 8 godzinach w końcu wróciłam. Pierw byłam na izbie ginekologicznej, tam czekałam półtorej godziny. Jak mnie przyjęła to porobila badania na fotelu, usg, 40minut ktg i pobrali krew. Wszystko wyszło dobrze. Stwierdzili ze musze iść do chirurga bo z ich strony jest Ok. Okazało się ze w szpitalu jakimś cudem dziś nie ma chirurga, dostałam skierowanie do innego szpitala. W tym drugim szpitalu znów czekanie, w końcu mi dali kroplówkę, pobrali z 3 razy krew, mocz wzięli do badań i chirurg mnie potem badał od a do z. Robił tez usg i wszystko wyszło dobrze wg niego, ze na dzień dzisiejszy nie musze być operowana. Ale ze nie jest do końca pewny czy nie powinnam zostać na patologi ciazy przez pare dni. I dał mi na wszelki wypadek skierowanie zaś do tego pierwszego szpitala na patologie, masakra. No ale ta babka co mnie w badała twierdziła ze ginekologicznie wszystko jest dobrze, z dzieckiem nic się nie dzieje i albo to wyrostek albo faktycznie dzidzius uciska jakieś więzadło. Wiec za przeproszeniem pierdziele ta patologie i pojechałam do domu. Najważniejsze ze wszystkie badania wyszły ok

Odnośnik do komentarza

Roksi wspolczuje ja taki ból mam przez rozejście spojenia lonowego, szczególnie jak się nachodze w ciągu dnia

Lidi jaka sala glukozowa bo nie bardzo kumam, jak mogą Ci w przychodni odmówić badania ? U mnie kobiety ciężarne mają pierwszeństwo i nigdy nie czekam na pobranie krwi :/

Moja mała też kopie poniżej pępka. Dziewczyny a jak śpicie ? Bo ja o 3 dni mam nieprzespane noce, mała mnie kopie i nie umiem znaleźć sobie miejsca :(

Polecam Wam zerknąć na allegro www_bexa_eu taka nazwa użytkownika to polski producent wózków fajne modele maja w promocji, kolorystyka z zeszłego roku a stelaż z tego. Waga gondoli 12kg a spacerówki 13kg ja jeden licytuje może mi sie uda :)

Jeśli chodzi o zabawki w dobrych cenach to polecam wam sklep urwis.pl robię tam zawsze zakupy dla dzieciaków mają dobre ceny i nigdy sie nie zawiodłam :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny.
Ja po badaniach m.in.glukozy.Strasznie sie balam ale nie bylo zle.Oczywiscie z polowa cytryny.Tak jak mi doradzal lekarz pilam malymi lyczkami przez 5min.Wyniki super 76/134/124 wiec moge nadal obzerac sie slodkosciami. Pozostale wyniki tez dobre wiec wszystko na luzie i ok.
W pn idziemy do lekarza wiec zobaczymy ile synek podrosl.Pewnie juz ma okolo kilograma.
Zaczelismy chodzic do szkoly rodzenia.Mysle ze bedzie i milo i zabawnie! Troche przerazila nas polozna bo u nas takie baby boom ze normalnie sa 1-2grupy po maks 10 par a obecnie maja 3 grupy i w jednej nawet 18par...tyle teraz ciezarnych...poradzila nam ze jak mamy wybrana porodowke to jak odesla to czekac w aucie i przyjsc znowu za 20min i tak do skutku.To mnie najbardziej przeraza.
Powoli rozgladamy sie za wyposazeniem dla syna ale na black friday kupilismy tylko 1 bodziak.Podobnie jak dziewczyny czekam zeby zobaczyc co dostane od kolezanek i reszte dokupie w styczniu na wyprzedazach.
W smyku ceny wozkow byly super ale niestety u nas nie bylo naszego koloru wiec odpuscilismy ale 500zl bysmy zaoszczedzili wiec szkoda ze sie nie udalo.
Pochwale sie ze korzystam ile wlezie z brzucha tzn kasy bez kolejki:apteki ikea tkmaxx. Super.Uwielbiam to uczucie gdy kolejka jest mega a z kasy slysze: zapraszam pania w ciazy bez kolejki!
Super.
Roks kurcze wspolczuje Ci .to sie musialas nadenerwowac i nacierpiec! DO tego ten SOR ...mysle ze na kazdym tak samo...ehhh
Oby Ci szybko przeszlo.Trzymaj sie.
Co do objawow to ja nadal nie mam zadnych wiec sie nie wypowiadam odnosnie zadnych boli bo boli mnie jedynie brzuch ale z obzarstwa bo ciagle jestem glodna ale zaczelam chodzic na basen wiec moze nie zmienie sie w slonia ...tak szybko!
Pozdrawiam Was wszystkie!

http://fajnamama.pl/suwaczki/drtimvu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qocx3hq.png

Odnośnik do komentarza

Współczuje Alexia ze musisz tak lezec,ale dla malucha zrobi sie wszystko. Roks dobrze,ze sprawdziłas na sorze,ze wszystko jest w porzadku teraz trzeba miec nadzieję,ze wszystko minie.
Ja za to wczoraj korzystając z pogody umylam okna juz na święta: p a wieczorem pojechaliśmy z mężem i znajomymi na listy do m 3.
Ja z ubranek nic nie kupuje bo moja mamcia robi to za mnie a ja jej tej przyjemności nie bede odbierac :) za to zaczynam rozgladac się za butelkami z tt bo na allegro maja lepsze ceny niz w hurtowniach.
Milej niedzieli laseczki:)

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...