9 miesięcy, ciąża

Marcóweczki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Metrsześćdziesiąt

Metrsześćdziesiąt

I tez mi się wydaje ze cos jest nie tak. Że to łożysko. Ale nie mam już żadnych uplawów i nir wiem czy w ogole miałam, bo tego było bardzo bardzo mało i to jednorazowo.

56999 metrszescdziesiat Kobieta, 23 lata, Nürnberg
AśkaS

AśkaS

Metrsześdziesiąt nie panikuj skoro ginekolog ci mówił że z dzidzia ok. Jakbyś na moim miejscu była to byś szału dostała chyba. Ja plamienia mam co rusz. Było nawet krwawienie. Stresujące to jest ale właśnie ze względu na fasolke staram sie być spokojna. Krwawienie może być i z szyjki i z środka. Wiem że to nie błachostka ale nie zawsze to oznacza coś złego.tym bardziej że miałaś to jak piszesz jednorazowo. Nie denerwuj sie tak. Ja za każdym niemal razem miałam takie przeboje w ciąży że mogłabym książke napisać a dzieciaczki mam zdrowe. Tak więc głowa do góry i myśl bardziej pozytywnie.

56403 askas Kobieta, 39 lat, Strzelin
~Riri

~Riri

Metrszescdzuesiat - lekarzem nie jestem wiec sie medycznie nie wypowiem, ALE kobietko trzymaj sie mocno! Jesli mozesz zadzwon do mamy, siostry, kogos bliskiego, niech Cie wespra chociaz telefonicznie. Staraj sie myslec pozytywnie, w sobote masz jeden z fajniejszych dni w swoim życiu, niech czarne mysli nie odbiora Ci radosci.

AśkaS

AśkaS

Dokładnie.z powodu jednego plamienia nie ma co siać paniki. Zwłaszcza że lekarz mówił że z dzidzia ok. Jakby było coś nie halo napewno by powiedział.

56403 askas Kobieta, 39 lat, Strzelin
Metrsześćdziesiąt

Metrsześćdziesiąt

Dziękuję wam bardzo dziewczyny! Naprawdę to dużo dla mnie znaczy że mam Wasze wsparcie. Próbuje się uspokajać, ale emocje biorą gore.
ASIA, wiesz jaki jest powód Twoich plamień? Byłaś już na badaniach prenatalnych?

Dora9

Dora9

Metrszescdziesiat ja też w tej ciąży miałam jednorazowe lekkie brązowawe plamienie ok 8 tygodnia, byłam na badaniu lekarz nie znalazł przyczyny, ale później wywnioskował , że wypadło to w terminie kolejnej miesiączki ( miałam ok 35 dniowe cykle ) i czasem organizm tak reaguje :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwlhb84bfeaosm.png

54818 dora9 Kobieta, 28 lat, Wrocław
Metrsześćdziesiąt

Metrsześćdziesiąt

Dora9, mogę zapytać jak wyglądało to plamienie? Ja miałam taki śluz, jeden raz, bardzo mało. Był on rozciągliwy, bez zapachu i w jasno brązowym kolorze.

Dora9

Dora9

U mnie wyglądało dokładnie tak jak opisujesz.
Tak więc spokojnie, jeżeli lekarz mówi że to nic groźnego to musisz mu zaufać i pozytywnie myśleć :)
A skoro będziesz w Polsce to udaj się jeszcze tu do lekarza i upewnij że wszystko ok :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwlhb84bfeaosm.png

54818 dora9 Kobieta, 28 lat, Wrocław
~Agata0414

~Agata0414

Meterszescdziesat ja miałam teraz w 6 tyg jednodniowe plamienie różowe i jjednodniowe brązowe poleciałam od razu na usg serduszko juz biło wiec troszkę się uspokoiłam a za tydzień dalej to samo dwa takie dni no i dalej na usg ale przyczyna nie znana. Najważniejsze że dziecko się rozwija i serce bije!!!!! Na szczescie jak na razie spokój juz żadnych plamien nie było.wiec będzie dobrze musi być !!!!!