Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Catarisa trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku,ale w razie czego jesteś pod dobra opieka wiec mozesz czuć się trochę spokojniej, a córcia zrozumie że tak musi byc dla dobra malutkiej.

A ja nie dość że znowu 3 noc z rzędu nie śpię to jeszcze zaczal boleć mnie ząb, co prawda paracetamol pomoze ale tylko na chwilę a do konca ciazy nie moge nic nim zrobić bo jest do wyrwania i muszą zrobić rtg bo na poprzednim zdjęciu było widać że korzeń jest jakos zle umiejscowiony i dentystka mowila ze akurat ten ząb moze zostać wyrwany dopiero po porodzie, więc nie pozostaje mi nic innego jak cierpiec z bezsenności i bólu ;(

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

meliska chętnie się z Tobą zamienię.
metrsześćdziesiąt właśnie leżę pod ktg, zobaczymy jak wykres wyjdzie. Dowiem się pewnie wszystkiego po obchodzie.
Roks termin mam na 25 marzec.
Floraldrop skurcze to ja czułam ale nie wiedziałam ,że są aż takie mocne. Czułam je jak napinanie całego brzucha chwilę trzymało i puszczało. Wiesz brzuch jak kamień się robi.
est no właśnie , że mi nie dali kroplówki dostałam luteinę, aspargin, nospe i relanium.
Undefined Wiem że mus to mus ale i tak serce ściska jak pomyślę o tej mojej kochanej córeczce która jest w domu. Ehhh
Daję jeszcze foto ktg z wczoraj byście widziały jakie skurcze miałam na wykresie. Jedną linia to rytm serca maleństwa a druga z tymi górami to skurcze.

monthly_2018_02/marcoweczki-2018_65059.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jejuniu, przespałam pierwszy raz nockę od ...nie pamiętam kiedy, zaglądam tu a tu takie wieści...Catarisa ojej :( oby udało się wyciszyć te skurcze. Nie denerwuj się, Córeczka na pewno sobie poradzi z Tatusiem w domu :) wiem, taka mądra jestem a sama się zamartwiam synkiem jak pójdę do szpitala. Głowa do góry! Teraz cała pozytywna.energia w kierunku Maleństwa, by jeszcze troszkę wytrzymała w brzuszku :)

Undefined współczuję zęba! Ja teraz w ostatnich dniach byłam dwa razy u stomatologa że czeka mnie jeszcze raz przed porodem. Tak mnie ciąża uraczyła ubytkami, a po urodzeniu synka doprowadziłam zęby dla stanu idealnego ! Jak sobie wyobraziłam, że będę w szpitalu i nagle zacznie mnie mocniej zabiło boleć brrr wolałam zadziałać już teraz. Biedna, zamęczysz się z bólem :(

Dziewczyny co do skurczy to ja np. odczuwam je bardzo mocno (to twardnienie brzucha plus często równoczesne z bólem pleców) i za każdym razem na ktg myślę że wyjdzie niewiadomo co a na ktg są w ogóle niewidoczne ;) leżę podłączona i mówię do męża, o patrz skurcz! On kurwa głową a cgeile potem pani dr na wizycie mówi: czyściutko, spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza

Catarisa, byloby ideal is z Ta zamiana...
Mam nadzieje, ze udalo sie wyciszyc skurcze I w poniedzialek bezpiecznie wrocicie do domku.

Undefined, wspolczuje zeba:( Szkoda ze to rtg jest konieczne bo tak po 37 Tc to mógłbyś juz rwac... Może Azol cos podpowie ona jest stomatologiem.
A no wlasnie Azol co tam u Was? Jak w szpitalu?

Jagodowa, gratuluje przespanej nocki:) i widzę ze Twój słownik tez plata figle:D

Metrszesdziesiat, nie szalej z tymi oknami... Bo jeszcze troche CI zostalo do terminu:)

Odnośnik do komentarza

Catarisa obyś wytrzymała jeszcze chwilę a powiedz mi bardzo te skurcze wpływają na szyjke? Wiem co przeżywasz martwiąc się o córkę bo ja również tego rozstania boję się najbardziej...

Ja skurcze odczuwam tak że twardnieje cały brzuch mam ucisk na pęcherz i ból podobny do tego jak łapie skurcz łydki naszczescie do tej pory nie skracaly szyjki...

jagodowa no właśnie wstaje rano zaglądam tu i widzę że nie buszowalas w nocy... :D

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Catharisa trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze bo dobrze by było jakby malutka jeszcze do końca lutego w brzuchu posiedziala :-) savana stosujesz cos na te skurcze? Ona sie łączą z Bolen brzucha jakby na okres czy nie? Undefined a pytalas dentyste żeby Ci tam włożył jakies lekarstwo które nie zaszkodzi dziecku? Przecież Ty się wykonczysz do końca ciąży a nie bedziesz jechała codziennie na paracetamolu. Moze ktoś by Ci prywatnie pomógł? W środę mam wizytę kontrolną zeby sprawdzić ta szyjkę moja :-( boje się trochę tego pessara bo czytalam zd infekcje są czeste. Maz musiał w czwartek sam jechać wózek zamówić kupił trochę pieluch prześcieradła a ja tak się cieszyła na te zakupy ehhh :-( no ale cóż mały najważniejszy :-)

Odnośnik do komentarza

Melliska aaaaaaaaaa!!!!! Czerwienie się ze wstydu haha matko ...da się to edytować? ;) ;)

Savana, za to z rana nadrobiłam nocne shoppingowo zaległości i zrobiłam zamówienie na hm i kupiłam ochraniacz do łóżeczka ;)
Mam jeszcze na oku dwa różne kokony (gniazdka) i muszę się w końcu zdecydować się to zostawię na dzisiejszą noc ;)
Choć przy jednym istnieje ryzyko, że dodatkowo wezmę jeszcze komplet do wózka bo mam się bardzo podoba - choć nie planowałam ;)

Odnośnik do komentarza

jagodowa haha a ja w smyku :) kupiłam otulacz, bluzę i starszej kucyka :)
mona biorę nospe i luteine raz jest ich mniej raz więcej także już mam trening do porodu:) ja je określam jako porodowe ból identyczny jaki miałam przy wywoływaniu.... Można powiedzieć że podchodzą pod okresowe ale to całkiem inny stopień bolesnosci... :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Ale sie porobilo. Cos mi sie zdaje ze na forum coraz wiecej bedzie skurczy. Oby nasze dzieciaczki urodzily sie w bezpiecznym terminie. Catarisa cala noc bylas podlaczona do ktg? Czeste te skurcze byly u ciebie, szok :o Mam nadzieje ze po lekach sie wyciszyly. Przypadkiem ci je wykryli jak pojechalas na pomiar glukozy? azol co u ciebie?Dalej trzymaja cie w szpitalu? meliska i jak dzialaja twoje metody na rozkrecenie akcji porodowej? ;) Rose ciesze sie ze dzidzius odkrecil sie juz z pepowiny. Bedziesz spokojniejsza :)mona ty zyjesz w strachu a ja w nieswiadomosci bo tu nikt szyjka sie nie przejmuje. Nie wiem co lepsze :l Undefined gozdzika przygryz. Powinien pomoc na bol zeba.

Odnośnik do komentarza

Jagodowa, chyba się da:) Ale luzzz, mi tez cały czas słownik psikusy robi:)

Lidi, wiesz dopiero zaczełam. Ananasa już mam dość, ktoś pytał dlaczego ten ananas. Na blogu mamaginekolog czytałam ze jest i słodki i ma własciwości przeczyszczające i może dzieki temu wywołać skurcze. To taki amerykański odpowiednik naszych liści malin hehe. Zobaczymy czy coś podziała.
A co do reszty to się okaże.
Chciałabym za tydzień w sobotę być na porodówce to bedzie 38 tc +3 dni wiec Byłoby oki.

Mona, szkoda, że Cie zakupy omineły ale coz zrobić... Przez neta sobie poszalej:)

Savana, ja też mam stresa przed pójściem do szpitala bo u nas to 5 dni na bank i szkoda mi córci na tak długo zostawiać ale co zrobić:( Dlatego też nie chce wywoływania bo wtedy jeszcze dłużej bedzie to trwało:(

I pytanko małe. Na jaki rozmiar macie czapeczki dla dzieci takie pierwsze ciepłe? Ja kupiłam na 38 i nie wiem czy to bedzie oki. Najwyżej dostanie kilka bawełnianych i na to kaptur na wyjscie a potem się coś dokupi.

Odnośnik do komentarza

melisska ja mam czapeczki na 34-36 patrzę pod kątem mojej córki która miała 36cm główkę przy porodzie... No ja też właśnie szykuje się na tydzień do szpitala bo cc będę miała dlatego bardzo to przeżywam mąż sobie poradzi ale to ze cora pójdzie to przedszkola ubrana nie pod kolor i rozczochrana to pewne :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Savana dlatego ja przygiruję mojemu zestawy ubraniowe. Jego obowiązkiem jeśli chodzi o poranna garderobę synka będzie wybranie któregos z przygotowanego i złożonego w kosteczkę zestawu haha

A propo kolorów. Mąż się rano spytał czy jadę z nim do Poznania na zakupy. Oczy mi się zaświeciły bo resztki wyprzedażowe, synek potrzebuje nowych psputków i wyczailam, że jeden z kokonów które upatrzyłam jest dostępny w jednym sklepie stacjonarnie. Ale przy zakładaniu skarpetek poddałam się, o nieeee nie dam rady na shopping. Pojechali sami. Wysłałam mężowi zdjęcie kokonu który wybrałam. Przed chwilą dzwoni. Mówi, że paputki wybrali a się okazuje, że tego wzoru kokonu który ja chcę to nie ma, ale są inne wzory i kolory i on jakiś wybierze. Mówię, że nie! Że zamówię przez internet. A on mi mówi, że mam się niczym nie martwić bo tu sprzedaje taki fajny PAN i on mu pomoże wybrać i się rozłączył. Także ten... ;) ;)

Odnośnik do komentarza

jagodowa haha to trzymam kciuki za panów :D rozważam też naszykownie ale gorzej będzie Jak trafię nagle do szpitala... Najwyżej będę ich budzić od 5 rano i przez tel wszystko dyktowac:) chociaż znając życie to będą chcieli pokazać że świetnie sobie radzą i beze mnie :) jeszcze muszę im coś poszykowac do jedzenia i zamrozić bo inaczej zbankrutuja jedząc na mieście...

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Jagodowa, ładny wybrali :) może czasem za mało w naszych panów wierzymy :D ale tak to jest- ja też wiele rzeczy wolę zrobić sama albo kupić sama. Przy rozmowie o pampersach, że są takie rozmiary np. 4 czy 6 kilo to mój mąż się zapytał czy to kupuje się pampersy na wagę? Cóż.. Nauczy się :)))

A ja leżę, zrobili mi ten lek w aptece i od razu wlozylam te globulke. Oby zadziałało.. Choć ta głupia bakteria i tak jeszcze do porodu zdąży wrócić jak będzie chciała. trzeba być dobrej myśli, prawda?

Catarisa, czyli jakieś tam skurcze czulas. A jak teraz? Badają Cie jeszcze?
Mi też twardnieje czasem brzuch, ale jest to wtedy bezbolesne. Nigdy nie było bolesne. Tylko od niedawna to podbrzusze czasem boli albo plecy jak coś popracuje.

Odnośnik do komentarza

FloralDrop Melliska lateksowy już zdecydowane :)
Kobietki ale do tego czytałam że są Jakieś ochraniacze nieprzemakalne no i jaka pościel zamówić?:(
Melliska sex 2 razy dziennie i ananas :p? Na wywołanie? A nie zdrowiej poczekać jeszcze 2 tyg z malcem w brzuszku?nie wiem nie znam się..
Catrisa dlaczego w ogóle trafiłaś do szpitala?
undefined ja jak się dowiedziałam że w ciąży jestem od razu zaczęłam wszystkie zeby leczyć, ósemke wyrwałam i jakieś brzydkie korzenie też..byłam ost na kontroli jeszcze to musiała mi wymieniać plombę, zeby słabe w ciąży i coś pobolewał ( była włożona z lekiem ale jednak nie działał a niestety nie można było zdjęcia zrobić więc metoda prób i błędów i mam inny Lek wlozony) fakt że w na początku tamtego roku miałam zdjęcie robione więc na tej podstawie wyrwali ale męka okropna bo znieczulenie bardzo słabe :(
Jagodowa zastanawiam się nad kokonem i nie wiem czy on potrzebny? Ps.maz bardzo energicznie reaguje hihi :p
Ja się dziwię tych waszych skurczy ( mam wysoki próg bólu wiem) ale nigdy jakiś mocnych nie miałam, boli trochę wtedy krzyż i podbrzusze ale da się wytrzymać..

Odnośnik do komentarza

ja to chyba wyrodna matka jestem. ale nie martwie sie starszakiem wogole jak trafie do szpitala tyle ze tesknie. ale on jest jak to sie mowi cyganskie dziecko najchetniej by chodzil po babciach i ciotkach. ma 3 latka z kawalkiem i w lato byl tydz u babci bez nas bo mu mu pokoik robilismy. potem nie chcial do domu wracac. a o to czy sobie poradza z jedzeniem i ubieraniem tez sie nie martwie bo juz od poczatku mojego lezenia maz sie tym zajmuje.

Jagodowa fajny ten kokon.

mnie znowu skurcze zaczynaja meczyc. mysle ze chyba tez do marca nie wytrzymam.

RoseBelle meliska chyba jak za 10 dni nie urodzi to ma miec wywoływany z tego co doczytalam w nocy. wiec lepiej jak samo sie rozkreci bo wywolywanie jest bolesniejsze.

Odnośnik do komentarza

RoseBelle90 kokon nie jest potrzebny :) nie jest konieczny :) ja tak bardziej go wzięłam z myślą o wspólnym leżeniu w łóżku z Małą i synkiem. Żeby Ją troszkę zabezpieczyć przed starszym bratem dzikiem :) przy synku nie miałam i nie odzuwałam jego braku. Teraz chciałam kupić, czemu nie ;)

Karolinatr to faktycznie spokojniejsza będziesz , my mieszkamy sami, w pobliżu nie ma dziadków i nasz synek przebywał do tej pory tylko z nami ew.z moja siostra ale na noc nigdy sam, beze mnie np.nie był więc stąd się troszkę martwię.

Odnośnik do komentarza

Ja tez wyleczylam wszystkie ubytki itp ale ten mialam do wyrwania przed ciążą i nawet bylam umówiona juz ma wyrwanie a kilka dni przed wizytą zrobiłam test i juz nie mogłam tego zrobić a że wtedy nie bolało nic to dentystka zaproponowała żeby poczekać juz do konca ciazy jak nie boli, no zaczal teraz chociaż dzis boli troszkę mniej wiec mam nadzieję,ze to tylko chwilowe.

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Ooo ale sie tu dzieje!
Widze ze i uWas przygotowania pelna para a 2 dziewczyny w szpitalach!
Ja juz w zasadzie jestem przygotowana.Choc torba nadal niespakowana ale wszystko jest na polce wiec zdaze.
A jak Wy sie psychicznie czujecie??
Ja jutro biore ostatni dzien luteine wiec od pon szykuje sie juz na tornado (37tc).Cholernie zaczelam sie bac. I bolu i czy dam rade i czy wszystko bedzie dobrze.Zaczelam rowniez rozwazac znieczulenie choc zastrzyk w kregoslup tez mnie przeraza.Strasznie sie boje wiec najchetniej bylabym w ciazy nastepne 9miesiecy.Tak szybko zlecialo.A wy jak sobie radzicie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/drtimvu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qocx3hq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...